Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: renault 4 gtl

  1. #1
    renky
    Guest
    svi pisu i zanimaju se o nekim mašinama 21 stoljeća,a mene zanima sve u svezi renaulta 4 gtl.zanima me max brzina,potrošnja,karakteristike a pogotovo iskustva... hvala

  2. #2
    ŠULE
    Guest
    Više nego mnogi ovaj autić je napokon zaslužio da se i o njemu nešto kaže. Četvorki sam potrošio pa barem jedno šest-sedam komada, i sa njima prošao ono što vjerovatno ni sa jednim autom više neću. Priznajem ponizno da je mi je i sada drago kad je vidim na cesti . Prodanih 12 000 000 komada dovoljno govori u ime ovog automobila, a ako se ne varam ušla je i u izbor od 10 naj. svih vremena. Po meni sa punim pravom, štaviše ja sam svoj glas dao upravo za nju. Sve, ali baš sve na tome automobilu imalo je nekakvog smisla, naravno u onim nekim drugim vremenima. Sam model je pokrenuo gomilu manje, više uspješnih imitacija. Njen slabašan motor bio je više nego dovoljan za izuzetno pristojno pokretanje njene relativno male težine. Konstrukcijski je bio priprost složen iz minimalnog broja dijelova, dakle savršen. Sam agregat bio je gotovo nepoderiv, dok se većina kvarova odnosila na okolne uređaje npr, alnaser, puma za vodu. Ovjes, priča za sebe, ali kad shvatiš filozofiju ulaza i izlaza iz zavoja, te prihvatiš zanošenje karoserije ne možeš vjervati koliko zapravo možeš biti brz u prolazima. Mjenjač ha, ha, još sam davno prije bio zagovornik njegove pozicije a i danas tvrdim isto. Pogledati Multiplu, Hondu Civic. Što se brzine tiče išle su oko 120 km TL do 130 - 140 GTL.

  3. #3
    alfist_zg
    Guest
    R 4 je legenda.

  4. #4
    _Stevo
    Guest











    Dostojan nasljednik 4-vorke?


  5. #5
    ŠULE
    Guest
    Ove fenomenalne felge sa petice Alpine i Pirelli P8 165/60/13 bile su na mojoj posljednjoj katrici.

  6. #6
    sepra
    Guest
    Baš prije par dana sam zavirio u frendovu garažu gdje ima R4 star 25 god. u besprijekornom stanju, francuske proizvodnje, isto se kurčio tim felgama. Fora mi je staklena posuda za vodu

  7. #7
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Vozio sam Renault 4 GTL prije pola godine, ha ha ha ma nejma sanse ga prevrnuti, ja bi mogao da ga vozim ko zna kako nego u svim situacijama smo probali i nijesmo mogli samo se naginje na stranu. Potrosnja kao kod Citroen-a C3 1.4 HDI.
    Ima vrlo vrlo miran i tih motor samo ta rucica menjaca je......groblje!!!

  8. #8
    ŠULE
    Guest
    Prije par godina kada sam se vraćao i Monte Carla sa velike nagrade, tamo negdje iznad San Rema vidim nekakav kombi, a na prikolici vozi četvorku i to u nekoj rally verziji. Zaustavim digiće i pitam ih šta je to. Kad ono veli tip da je to apsolutni vladar Acropolis rally-a u svojoj klasi. Mislim negdje oko 10-tak naslova za redom. Naravno slika zauzima počasno mjesto kad mene u tvrtki.

  9. #9
    R4
    Guest
    Legendaran automobil, evo ja lično vozim IMV R4 gtl iz 1988 godine nekih 6 mjeseci. To mi je prvi automobil koji sam vozio a starom je treca cetvorka. Treba malo vremena do se naviknes na njihanje karoserije ali kada se priviknes moze biti stvarno zabavno. Inace mi smo ga kupili sa 24000 km a sad ima oko 37000, potrošnja je mala (negdje oko 5,5l) max brzina oko 140km/h.

  10. #10
    R4
    Guest

  11. #11
    R4
    Guest

  12. #12
    R4
    Guest

  13. #13
    čaknuti
    Guest

    MALI DIV VELIKO GOVNO )

  14. #14
    Dr. Strangelove
    Guest
    Eh moj stari je imao dvije... onu staru TL sa 800 kubika i najnoviju GTL sa 1100 (××××te više se ne sjećam)... stara je imala totalku taman par mjeseci prije nego sam dobio vozačku... tugovo sam danima... al nema ××××nijeg filinga nego sjest u katricu i vozit se po nekim livadama i đombama...nemreš na nikaj zapet.. a ovjes ti ××××no sve upija... auto je legenda... kompić ju još uvijek ima i znao sam zasjest u nju i prat ju po makadamu i poljskim putevima (idealan auto za to).. i fakat je gušt... Starome niti jedna nije potrošila niti kap ulja... ali zato je limarija u kurcu.. ××××ga ko i svim starim autima..

  15. #15
    renky
    Guest
    e pa prijatelji,zaljubljenici u r-4,hvala vam sta ste mi odgovorili.a sad samo tako naprijed,navalite još sa iskustvima!zanimljivo bi bilo čuti i kako se ponaša u sudaru,koliko max.kilometara su prošle,kakva su sexualna iskustva u njima,da li je istinita legenda da se u katricama može napraviti samo sina,da li je ko probao stavit jaci motor ili napravit preradu,kako im se kreću cjene...??

  16. #16
    R4
    Guest
    U sudaru bojim se da se ne ponasaju bas najbolje a i lim nije im jaca strana. I mene zanimaju prerade ali nisam nasao nesto posebno, ali sam vidio jednu zanimljivu preradu (neznam u kojim novinama) prije neke dvije godine i stvarno je super izgledao.
    Evo bas sam jucer pogledao jednog gtl 1991 godiste, proizveden u francuskoj, 112000 km, cijena:2600KM

  17. #17
    HGT
    Guest
    Meni je R 4 bio prvi auto, legenda od auta. Nekad mi i fali ljuljanje, poskakivanje...
    Mjenjač mi je prva liga staviš u četvrtu podbočiš lakat na ručicu i uživaš u laganoj vožnji u najudobnijem autu.
    Moja je bila '82. god. i danas ima oko 80 000 km.

  18. #18
    Nixon R18
    Guest
    HGT , sve je ovo istina što govorite al Renault 18 je ipak malo udobniji.


    RENAULT 4 L E G E N D A ) ) ) ) ) ) )

  19. #19
    ŠULE
    Guest
    Ja sam imao dupli Weber iz petice alpine, koji je išao na poliranu granu iz R5 gts. Naravno cijeli motor je bio u top formi i radio je besprijekorno. U toj kombinaciji autić je bilo zaista užitak voziti.

  20. #20
    Renky
    Guest

  21. #21
    renky
    Guest
    netko mi je ukrao nadimak,a mislim i da znam ko,pa ga ovom prilikom pozdeavljam.


    usput,dajte jos malo o cjenama.:URL=null:null:/URL:

  22. #22
    R4
    Guest
    Ovaj koji ja vozim je stvarno dobro ocuvan i kada smo ga kupili imao je oko 24 000km a platili smo ga 2200KM (konvertibilnih maraka).

  23. #23
    renky
    Guest
    stvarno,ti autici jos uvjek drze dobre cijene.nije to uzalud.ipak to je desetljecima star model.zanima me kako rjesavate problem rđe i gnjiljenja?koliko bi doslo bojanje?zanima me i dali ste probali stavit sire gume i kako se onda ponasa?

  24. #24
    rally driver
    Guest
    ja sam nekad imao 180-60-14.bilo je tesko nac felge.cestu je drzao kao vlak.zavrsio je tako sta mi je izgorio u garazu dok sam kuhao kavu.imao je motor od r-19.1.4-82KS,momo volan,šiber,mjenjac je bio drugacije smjesten,školjka sicevi,ojačana šasija....bio je za rally verzija,nije ga radio slovenac nego direktno francuz.

  25. #25
    renky
    Guest
    rally,kako si dosao do tog auta?kada je to bilo?kako je to funkcioniralo?stabilnost,brzina?

Slične teme

  1. renault 4 gtl
    By renky in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 30-05-2017, 10:06
  2. renault 5
    By vozio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-01-2004, 19:05
  3. renault 5
    By vozio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 20-01-2004, 08:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •