Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Kumho gume - iskustva

  1. #1
    13
    Guest
    Kupiti ili ne? Ako da, gdje i po kojoj cijeni? Je li ipak najbolje otići u SLO po gume i gdje?

  2. #2
    PRDO
    Guest
    Bolje ti je onda kupiti Tigar ili Trayal, kad već razmišljš o tome. Kumho=plastika, veće smeće od guma do sad nisam probao.

  3. #3
    13,5
    Guest
    A zašto ih onda ugrađuju u novog Pola kad ništa ne valjaju?

  4. #4
    Dr.Mengele
    Guest
    Zato jer je i Polo smeče od auta , pa plus smeče od gume = idealno govno.

  5. #5
    dj darko
    Guest
    gume su ok.a naravno da se isplati po njih u slo

  6. #6
    Koko
    Guest
    Genijalci,
    ne možete genaralizirati. Kada postavljaš pitanje napiši upit za konkretni model pa ću ti odgovoriti. Gume koje se serijki ugrađuju na nake korejske aute u principu su smeće no takve loše modele uopče ne možeš kupiti na našem tržištu. Ja sam napravio dosta km na nekoliko modela Kumho guma i nemam prevelike zamljerke na njih. U svakom slučaju bolje od Michelin Energy i Classic, no tko od njih uopče nije bolji?

  7. #7
    13,6
    Guest
    Može li mi netko reći gdje u SLO i po kojoj cijeni se mogu nabaviti? Bi li moglo biti problema na granici?

  8. #8
    Koko
    Guest
    Paam auto - Ptuj. Oni su generalni zastupnik za Sloveniju a neko su vrijme bili i u HR no sada je posao preuzeo Dryden. Pogledaj cijene Drydena i smanji ih za 10-15% (guma red veličine do 400 kn i 15-25% (guma red veličine iznad 400 kn)

  9. #9
    Koko
    Guest
    Što se carine tice, ja sam uspio četiri puta bez da su me uhvatili, a kolege s iskustvom kažu da je šansa da te uhvate 10%... U svakom slučaju nemoj pokušati nove gume "kamuflirati" blatom jer to odma upada u oći. I ako te uhvate pravi se blesav. U svakom slučaju nitko ti ne može ništa dokazati. Osim ako nisi tražio povrat poreza na slovenskoj granicijer janezi ponekad cinkaju...

Slične teme

  1. iskustva s MUP-om??
    By njofra in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 09-09-2003, 07:57
  2. C3 - iskustva
    By skywalker in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 15-08-2003, 12:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •