Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Prolazak kroz crveno

  1. #1
    E-type
    Guest
    Friend mi dobio cestitku da je prosao kroz crveno (krizanje Vukovarske i one ulice koja dolazi iz Vrbika).
    Koliko mi je poznato na tom raskrscu nema kamere, pa me zanima da li je moguce da ga je policajac vidio pa prijavio.
    Da li je to uopće valjan dokaz ako stvar zavrsi na sudu ?
    Da li se moze nekog kazniti ako ga se ne zaustavi i ako ne postoji neki dokaz tipa slike (samo na osnovu prijave policajca koji je vidio prekrsaj) ?

  2. #2
    seyzmo
    Guest
    Ne daj frendu NI SLUCAJNO da plati ili da mu uzmu vozacku zbog ovoga. Ja sam na sudu u prosjeku jednom mjesecno zbog takvih ×××××× (proso kroz crveno-a nisam, oduzimo prednost-a jesam...pa brzi sam ××××ga,i takva ××××××) SVE sto treba napravit je doc na sud i poricati apsolutno SVE. Najpametnije mu je odma u auto sa sobom stavit tri frenda koji ce rec da je proso na taaaaaamno zeleno, a ne na crveno, i kad ga sutkinja (ili sudac) pita zeli li suocenje, MORA reci DA.

    Trust me, ja sam se ovako spasio puuuuuno bodova i par godina vozacke. Jedino je ×××××× to sto ce morati jos dva-tri puta na sud, cisto se pojaviti (a murjak ne dodje.... N I K A D) i kad sutkinja vidi da nema vajde... pusti ga (ko sto je i mene cca. 7-8 puta dosad)

  3. #3
    piquet
    Guest
    frend je iz trake za ravno išao lijevo ali je neki sporovoz (vjerojatno i na crveno još išao kroz raskrižje i sudar. da priča bude interesantna neko je prije toga pokupio kolportera i murjak je radio zapisnik i sve vidio te je tvrdio da je frend prošao kroz crveno. naravno da se murjak nije pojavio na suočenju ali ga je sutkinja svejedno odrala sa 1000 kuna i 6 mjeseci. oročenja vozačke.

Slične teme

  1. Jeste li ikad prošibali kroz crveno?
    By saviola in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 10-09-2002, 22:07
  2. Koliko se još može voziti kad se upali crveno za benzin
    By Boris in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 01-09-2002, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •