igrom slucaja vec cetrvrtu godinu ganjam skodu favorit 135L talk bijele boje sa 58 konja, kad vozim, znaci, ima i 59!
to je toliko kvalitetan auto da sam vam jednostavno morao podijeliti moja iskustva!
auto ima nekih cca 250 000 km (ipak je star 12 godina) i nikad me nije ostavio na cesti. u garazi nije bio ni jedan dan (osim kad je bio razbijen prednji lijevi blatobran, pa je onda bio 3 dana kod limara), tak da je boja lagano apshisala! )
trosi nekih 11-12 litara supera i litru ulja na 2500 km (znaci u granicama dopustenog)!
prilikom vozne javjalju se razni zvukovi lose plastike armaturne ploce, ali se vise time ne opterecujem jer ne znam vise iz kojih smjerova cvrci i pucketa!
auspuh je lagano prosvirao na par mjesta pa me ljudi pitaju jel sam stavio sportski na sto im ja sa smjeskom odgovaram potvrdno. limarija je zacudjujuce dobra (tek na nekoliko mjesta cvijeta lim, pragovi ko curica).

medjutim, kad je bio snjezni kolaps, na ulici su bile ralice, jeepovi i naravno - moja vjerna skoda (jerbo imam zimske gume full nove)!
nedavno sam na semaforu opro casnu sestru u felicii 1.6 (jos je trazila prvu brzinu, a ja vec na trecem semaforu, tak da o cem mi govorimo?).
)
prilikom prolaska kroz zavoje, auto bjezi preko nosa ali laganim doziranjem volana vraca se na putanju!
amortizeri odlicni - kayaba - svaku rupu osjetim u desnom bubregu i psujem mater hrvatskim cestama!

eko test ove godine necu proci , jer je auspuh u komi (a i cijeli motor) pa nazalost, morat cu se odreci pile i vjernog druga - jedine skode favorit...