Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: toyota yaris

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    me
    Guest
    i tako je moja cura kupila novi auto. Toyota yaris.

  2. #2
    Puntolino_
    Guest
    I? Dojmovi? Nije premali?

  3. #3
    me
    Guest
    ipak nije premali. nakon lutanja i trazenja na kraju smo dosli opet na pocetak - na yaris. dvoumili smo se izmedu getza sa 82 konja i yarisa sa 68. yaris je puno zivlji, kao da on ima 82, a getz 68 i to je presudilo. uzela je 1.0 luna sa klimom. auto je super. ovog nisam stiskao, ali onaj probni leti. Do 3500 okretaja nista, dovoljno samo za gradsku voznju. bila je guzva na probnoj voznji, kad sam krenuo na semaforu, rekao sam ovo je gore od getza. Kad sam izasao iz grada, iznenadenje. Auto na 4000-4500 poludi, pokazuje sasvim drugo lice, ali i malo drugaciju potrosnju....
    sve u svemu, auto je super, po mom misljenju nije mogla izabrati bolje.

  4. #4
    ŠULE
    Guest
    Ajde "me" zaboga smanji malo. 1.0 automobilćić leti, pa na 4000 okr. prosto poludi. Da ga se nisam navozio, ne bih riječ rekao.

  5. #5
    me
    Guest
    e pa ××××ga, mi ovdje pricamo o gradskim autima, a ne o m3, imprezi ili ferrariju. osim toga, nabroji mi 3 auta u toj klasi s tom snagom koji su zivlji od yarisa. bas me zanima koji su to.

  6. #6
    ŠULE
    Guest
    Stari dobri puničin Twingo sa 60 ks ide i ubrzava kao Yaris VVTI sa 68 ks, ali pri tome bolje prima gas, jer ima "samo" osam ventila. Izmjerio, dokazao i dobio okladu.
    PS. Onih tvorničkih 12 sec. do 100 za Yarisa 1.0 je laž.

Slične teme

  1. yaris D4D iskustva
    By panda in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-08-2003, 12:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •