Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 262

Tema: Renault Club Zagreb

  1. #51
    G60
    Guest
    Pocket ili bilo tko!zna li netko da se prodaje dobar 5GTT?Platio bih do 3500€,ali da je dobar

    Pocket,htio bi tvoju pomoc pri kupnji i par savjeta.

    HVALA!!!

  2. #52
    Pocket Rocket
    Guest
    G60, vidio si moj auto jučer. Dosta sam ti objasnio. Oglasnik u ruke, pa kad nađeš, navrati do mene!

  3. #53
    Pocket Rocket
    Guest
    Inače motor od Una Turba i.e. možda je za nijansu moderniji, ali vjeruj mi da je svilen.I to da motor od Una pokopa petardu totalni je kretenizam.Punto GT?Super auto.Brz.No,moj je brži. ) ) ) No ofense!!!

  4. #54
    QUADRA
    Guest
    POCKET ROCKET
    zasto:

    NAKON ODVIJANJA VIJKA NA TURBU(REGULATOR PRITISKA) IMAM OSJECAJ DA AUTO SLABIJE IDE.TJ. NE DA IMAM OSJECAJ NEGO IDE SIGURNO SLABIJE I GRIJE KI DA IDE NA UGLJEN!!!!!!!!!!!!!OKRENUL SAM GA ZA TRI KRUGA(MATICU) I AUTO IMA ZADRSKU,INSTRUMENT POKAZUJE DO POLA!!!POMOZI,ODGOVORI BRZO.AUTO JE GTT PHASE 1 1986.

  5. #55
    Pocket Rocket
    Guest
    QUADRA, vrlo je jednostavno.Gle, malo žurim pa ću ti detalje poslati na e-mail.
    1. ne odvijaj turbo na phase 1 jer (pretpostavljam da tvoj nema, moj ima) nema vodom hlađen turbo.Povećavaš pritisak i napor turbine, dižeš temperaturu.DOM-DOM je već rekao gore da se ne dira po turbu.Dakle, nemaš ju kako ohladiti.
    2. da bi uopće odšarafio turbo, to vuče druge stvari koje se moraju učiniti.Obavezno se mora presložiti fergazer, te staviti kit na njega koji objedinjuje veće dizna, gumice,bla,bla.Dakle, auto ne dobiva benzina,a "zraka"(turbo) previše.
    3. Da i to sve presložiš, moraš staviti vodeno hlađenje sa phase 2 i obavezno moraš promijeniti dihtung glave motora koji hoće izgoriti zbog previsoke temperature. Auto se grije zbog fergazera, zato i ne ide, ×××× dihtung i ako ju otvoriš obavezno moraš staviti ALU intercooler, a ne standardni pošto gornji dio njega je od plastike(u koji idu crijeva) jer on ispuca, pa ulja ima po motoru.NE RADI TO.

  6. #56
    re-re
    Guest
    Ko što rekoh...

  7. #57
    R5 GT-S-
    Guest
    Bok renolovci!
    I ja sam vlasnik renaulta 5 i auto je dobar u svakom pogledu.
    Malo po malo ga dotjeravam,mijenjam neke sitnice,dodajem stvari itd...
    Oni koji govore da francuzi ne valjaju,kratko rečeno, JEDU GOVNA!
    Bolje da ne pišem koga sam sve ostavio sa autom jer je popis prilično dug. (npr. alfa 147 1.6., fiat bravo gt...)
    Zanima me gdje mogu odnesti auto da mi stave spojlere druge?Ako netko zna nek mi javi!
    Ps Rocket pocket: koliko ti je auto star?
    EVO SLIKE MOTORA, MA DA JE MALO KRIVO SLIKANO.
    Inače, auto je dofuran iz slovačke prije dosta godina.... http://mujweb.atlas.cz/web/mefisto/data/friends/m04.jpg

  8. #58
    Pocket Rocket
    Guest
    GT-S, očeš reći da imaš iz devetnaestice 16V motor?
    Moj auto je 1986.Kupljen je u 10.mjesecu u Linzu i vozio ga je čovjek koji je gore živio, Božidar Vrabec.Kada se 1995. vratio u Hrvatsku, vratio se sa autom(ili 94", trebo bi pogledat).Dakle prvi vlasnik.1997 god. je u Sloveniji stavljen novi motor, novi turbo, tutto kompletno sve i to je koštalo čini mi se oko 4500DEM.Sada auto ima 160,000km(STVARNIH).Prodao je auto Renaultovom servi×××× koji ga je pazio i sjajno održavao, a to je moj prijatelj.Od njega sam ga ja uzeo.Ne moram spominjati Originalnu knjigu uputa(NOVU NOVCATU), kompletnu servisnu knjižicu, račun za svaki dio koji je izmijenjen.Ide bolesno dobro i jako sam zadovoljan.Obožavam ga, sada ima 15' O.Z. CHRONO felge(195/45 15 Toyo Proxes T1S), Supersprintovu spulju, bijele žmigavce, H&R federe, spušten je, prednji znak on Meganea, i još puno sjajnih detalja.Metalik plavi je, nikad nije bio zavaren, sve je od prvog dana na autu kako je, osim motora s kojim je (prvim) napravljeno 182,000km. Sve u svemu, meni osobno mrak!!!Volim ga.

  9. #59
    Pocket Rocket
    Guest
    Iako mi je čovjek kojem vjerujem rekao da stavim u auto DURA-LUBE, interesira me kaj vi svi mislite o njemu.Pošto sam informaciju dobio od čovjeka za kojeg znam da je 100% u pravu, samo me zanima mišljenje vas na forumu.Sastojci, kako djeluje...BLABLA...I gdje je DTM STABILIZATOR od njega ili STP OIL TREATMENT?

  10. #60
    CLIO SPORT
    Guest
    ej.....a da se preselimo u RENAULT CLUB........fiatovci pune svoj topic, a mi!? razbacani smo po forumu!


  11. #61
    Pocket Rocket
    Guest
    CLIO di je bullit?KAJ IMA?JA NIKAK DA UHVATIM NEDJELJU DA VIŠE ODEMO NA TAJ KARTING!!!

  12. #62
    Brock
    Guest
    I ja iz bolesničkog kreveta glasam za prelaz na temu "Renault Club".

    Ma, lakše mi je otvorit' jednu temu, nego svaki čas provjeravat' kaj se paralelno odvija na jednoj i drugoj. Ajde, zovi sutra, pa da se sjednemo na kavu.

  13. #63
    CLIO SPORT
    Guest
    pocket,bio je bullit danas na micevcu.......radi covjek! u zadnje vrijeme i previse.....neka neka,bude platio cevape!

    pocket,cijeli tjedan radis od 12????

    jer cemo mozda preko tjedna na karting......nas par, mozda u srijedu ili cetvrtak!?

  14. #64
    Pocket Rocket
    Guest
    Brijem da ću se moći jedan dan zamijeniti sa burazom. Sjebano radno vrijeme, inače bi te ja zvao već prije da odemo na kavu i da napravimo konačno đir sa turbakom. Znaš kak je, cijeli dan ti ode u ×××××, navečer izađeš s posla, dođeš doma, pojedeš, istuširaš se i već je 22,00!!!

  15. #65
    CLIO SPORT
    Guest
    gle.....samo treba dan prije javiti za karting, u koliko sati da tip dodje!

    tako da....ma zapravo, jesi slobodan u utorak navecer za cugu? imam par frendica koje bi "prosirile krug prijatelja".....pa ako si zainteresiran!?


  16. #66
    Pocket Rocket
    Guest
    VIDIMO SE. A za karting bumo se dogovorili onda.Ako ništa drugo, sve ću odgoditi u nedjelju i idemo!!!
    UTORAK???OBAVEZNO.Imaš ideju gdje da nabavim RENAULTsport naljepnice?

  17. #67
    CLIO SPORT
    Guest
    skini s neta logo i daj u nekoj tiskari da ti to isprintaju na naljepnici,prozirnoj recimo!

    roca ti je blizu pa skokni do njih i uzmi katalog Renault Boutiqe i mislim da tamo na kraju imas naljepnice za naruciti!

  18. #68
    Pocket Rocket
    Guest
    Kam se to ide u utorak na cugu???
    Ima kaj potencijala???

  19. #69
    CLIO SPORT
    Guest
    najvjerojatnije taverna, a sto se tice potencijala.....budemo vidjeli!


  20. #70
    Pocket Rocket
    Guest
    Može frende, vidimo se.Thanx!!!

    Laku noć, poljubi dvanulčeka za mene!

  21. #71
    GTTi
    Guest
    Šta mislite o CHARADE GTTi?

    Čua sam da ide strava.

  22. #72
    Pocket Rocket
    Guest
    Ide ××××no, samo kaj mu je taj motor u kurcu, brijem.Premala kubikaža(900ccm i samo tri cilindra i 101KS!!!)
    Brijem da auto ubija do 150km/h.Ali je motor preslabašan.Ako je u super stanju i jeftin(ne znam jel kupuješ)imaš pravu rijetkost od auta, pa kupi.Samo kaj ti je dijelove za njega nać nemoguće.

  23. #73
    Franko
    Guest
    Nas je jebao, pa je odjebao, a vas još ×××× i on i onaj vaš švercer cigaretama, prema tomu kuš i pokri se sa ušima mamlazu crnogorski.

  24. #74
    Mr.President
    Guest
    Franko , naš dikobraz nas još uvijek ××××!

  25. #75
    Franko
    Guest
    Pa ja se baš nešto i ne osječam ××××no.

Slične teme

  1. Renault Club
    By ivan_pž in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 692
    Posljednji post: 02-12-2004, 10:43
  2. Renault Clio Club
    By Clio_pž in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-11-2004, 08:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •