Stranica 11 od 11 PrvaPrva ... 91011
Prikazujem rezultate 251 do 262 od 262

Tema: Renault Club Zagreb

  1. #251
    Pocket Rocket
    Guest
    R5 GT, mail ti je na početku ovog foruma, pa mi piši.Ako trebaš i bilo što od dijelova, javi se, definitivno se sve može nabaviti i srediti!!!
    JAVI SE!!!

  2. #252
    R5 GT
    Guest
    Pocket (coffe) imaš mail!

  3. #253
    iggy
    Guest
    Pocket Rocket,

    Vidio sam ti auto jučer kod cibone i mogu ti reći da ti auto stvarno dobro izgleda,e da i šta ti je bilo sa prednjim ljevim krajem,šta si imao malu saobračajku? Pozdrav!

  4. #254
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zar GT Turbo ima prednji branik od stakloplastike

  5. #255
    R5 GT
    Guest
    Pocket daj više javi ako si dobio mail!
    E da, ZANIMA ME OVO: POŠTO JOŠ MALO PA VIŠE NEĆE BITI SUPER 98 BENZINA,MORAT ĆEMO STAVLJAT NEKI DRUGI.DANAS SAM STAVIO EUROSUPER 98 I IMAMM OSJEČAJA DA AUTO SLABIJE UBRZAVA. JEL TO ZBOG TOGA ŠTO EUROSUPER IMA MANJE OLOVA PA SLABIJE SAGORIJEVA ILI? I JEL MOŽE TO NAŠTETITI MOTORU?? ako netko zna neka mi objasni jer me ful zanima jer šta će biti sa mojim tutićem kad ponestane super 98!! šmrc

  6. #256
    Guzo
    Guest
    Baš neobično! Ja kad natočim eurosuper 98 umjesto eurosupera 95 auto mi ide ko majka! Nešto ti ne valja s autom čovječe!

  7. #257
    Five
    Guest
    Pocket jesi uspio nabaviti sjedala za GTT-a i gdje?

  8. #258
    R5 GT
    Guest
    Guzo meni auto inače ide na super 98(crveni).Taj crveni ima sigurno više olova i zato auto bolje ide,ima bolju snagu.
    A sada kada sam stavio eurosuper koji ima manje olova,nejde ko sa crvenim.Auto je ok,al je problem u benzinu!
    Usput, i ja da stavim umjesto 98-ice npr. 102 oktanski benzin, i moj bi auto išao bolje.
    Razmisli šta si napisao!

  9. #259
    75 ks
    Guest
    usput euro super nema olova zato se i zove bezolovni ) )

  10. #260
    R5 GT
    Guest
    Bravo stari,zaslužio si nove gume za auto!
    Preuzmi ih s nečijeg auta u tvojoj blizini! Hehe, zezam se

  11. #261
    Pocket Rocket
    Guest
    Dečki, bumo vidli kaj...
    EuroSuper 98PLUS bumo sipali i POWER BOOSTER!!!
    Išel bu još bolje!!!
    Siceve za GTTa sam nabavil prek Plavog oglasnika...
    Ma bubnul sam branik prednji.Sad sam dao sve složii na novo, spustiti haubu preko svjetala i turbo je otišao na reparaciju!!!Auto kad se zgotovi će biti zvijer!!! )
    E da, dečki,

    GTT - VR6 1:0


    FIVE ALIVE

  12. #262
    75 ks
    Guest
    čekamo ponedjeljak ) )

Slične teme

  1. Renault Club
    By ivan_pž in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 692
    Posljednji post: 02-12-2004, 10:43
  2. Renault Clio Club
    By Clio_pž in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-11-2004, 08:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •