Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 262

Tema: Renault Club Zagreb

  1. #1
    Pocket Rocket
    Guest
    Vlasnik sam Renaulta 5 GT Turbo. Obožavam Renaulte, a pogotovo Turbake. Mislim da je krajnje vrijeme da pokažemo dosadnim VW-ima, BMW-ima itd...kakve aute imamo.Molim bilo koga tko ima Renaulte, naročito 5GTT,GTE,19-16V,Clio...da mi se javi na e-mail:marko.novak1@zg.hinet.hr radi održavanja ovih famoznih automobila na životu i radi organiziranja happeninga i kluba!!!

  2. #2
    Pocket Rocket
    Guest
    Možda neću biti u prilici odgovoriti isti tren, ali vjerujte da ću vam se javiti.Ili vi meni.Ostavite mi e-mail.Inače moja PETARDA je metalik plavi raritetni primjerak 5GT Turbo i ja sam drugi vlasnik.Imam svaki račun i to čak račun za auto:14.8.1986:30.700-DM
    Ima 15" OZ Chrono (195/45 R15 Toyo Proxes T1-S), Supersprint auspuh, bijele žmigavce, Tarox zbušene diskove, H&R crvene federe, polirani volan...MOLIM RENAULT FREAKOVE DA MI SE JAVE:marko.novak1@zg.hinet.hr HVALA!!!

  3. #3
    R5FUN
    Guest
    Svaka čast na pokretanju ovakve ideje!!!
    Nadam se da ćeš uspjeti.

  4. #4
    Pocket Rocket
    Guest
    Ima netko sa 5 GT Turbo?
    Ima netko za prodati siceve za turbaka?

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Rocket odi lijepo na "službene" Renault stranice gdje su fanovi , a ne otvaraš full novu Renault stranicu.

  6. #6
    Pocket Rocket
    Guest
    Ma ja bi htio da imamo u HR ili u ZG nekakav mali privatni klubček.Razmjena savjeta,iskustava,dijelova,cuga...Ovo sve vani nam ne vrijedi ništa.Pozdrav svim ljubiteljima Renaulta.

  7. #7
    pepeljuga
    Guest
    Slušaj moronu, lijepo ti je dom-dom rekao da imaš " oficijalnu" temu na ovom forumu " RENAULT CLUB " pa tamo piši svoje dojmove o turbaku !!!!

  8. #8
    CLIO SPORT
    Guest
    Slušaj pepeljugo,moronu, lijepo ti je doktor rekao da imaš " oficijalnu" temu na ovom forumu " izbor za najdebila " pa tamo piši svoje dojmove o sedam patuljaka !!!!

  9. #9
    alfist_zg
    Guest
    pozdrav Pocket,
    super ti je auto. jedino ne kuzim sta to znaci polirani volan?
    daj malo pojasni please.

  10. #10
    pepeljuga
    Guest
    riješi enigmu :
    pepeljuga - sedam patuljaka
    CLIO SPORT - normalno famoznomilodjete

    Mali bubuljičavifamozni debilu, pogledaj se u ogledalu, a nakon toga pobi roditelje što su napravili takav drek od tzv. humanoida!

  11. #11
    CLIO SPORT
    Guest
    ......ne da mi se raspravljat i prepucavat s idiotima! glup si,ruzan i pristav......jedino te takvog i mogu zamislit kada bezveze napadnes covjeka sto se nije javio u drugom forumu....koji si ti idiot zapravo....pa to je strasno.......!

  12. #12
    Pocket Rocket
    Guest
    alfist_zg:Ma ja sam to sam radio, pa sam kao jako ponosan na to, znaš. Sa prečki volana sam skinuo crnu boju, to izbrusio i sve skupa ispolirao do visokog sjaja...Hvala ti na komentaru za auto. Po nicknameu se vidi što voziš. Moj ti stari vozi alfe čitav život. Ima bolesnik Giuliu 1300 (90KS iz 1966g.), a ovak fura 164TS.

  13. #13
    G60
    Guest
    Pocket, vidio sam tvoj auto, negdje kod Cibone. Auto ti je ××××no ubijen u beton i stvarno izgleda da se smrzneš.Da pogodim, tako i ide???Mislim da si jednu večer uništio mog frenda do Zaprešića (BMW 525i,1991g. crni, crna stakla?).Nabio si dečku komplekse, nemoj to više raditi!Svaka čast!Pozdrav iz Podsuseda!

  14. #14
    GSX-R
    Guest
    Je, ak je to taj, onda je isto jednu večer krenuo sa Savice na Slavonsku. Swift GTi mu je bio u guzici.Prvih 300m je krenuo silovito i Swifta nigde, a posle u četvrtoj ga je Swift prošel. Navodno se tip pravdal da se zašaltal iz druge u treću da je ostal u leru!

  15. #15
    Pocket Rocket
    Guest
    GLE, GSX-R. UOPĆE JE BILO GLUPO KAJ SAM SE IŠAO NATERAVAT SA SWIFTOM, JER SVI DOBRO ZNAJU DA SWIFT (OSIM AK NIJE PROPISNO NA××××N) NEMRE PRIĆI TURBAKU. A POŠTO JE MENI JOŠ I TURBINA LAGANO ODVRNUTA, VJERUJ MI DA SWIFTEK NIJE IMAL ŠANSE. PITAJ MALO KAJ JE BILO POSLIJE SEMAFORA. SKORO SAM GA UDARIO U ZADNJI KRAJ.PREMA TOME, DAJ SE ZBROJI, JER JA NE ××××M,ZAŠALTAO SE JESAM,A SVAKAKO TI MOGU REĆI DA SAM IMAO PUNO DVOBOJA KOJE SAM DOBIO(vidi G60),IAKO IH IMA I KOJE SAM IZGUBIO(npr.Tipo 2.0-16V-KRAPINA TABLICE-javi se i reci kaj imaš pod haubom da baš tak ide??? ).PREMA TOME,GSX-R,SVIRAJ KURCA I TI I SWIFT. )

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    Ha ha , pa koja se to ×××××× u 525 htela nateravati sa 5 GTT i Swiftom.Ajooooooj seljaka sa BMW-eom.Pa taj se može sa Škodama samo nateravati.Al znate kak je to kod nas , ma BMW to ide, ha ha ha ha. ) )

  17. #17
    Pocket Rocket
    Guest
    ČUJ,DomDom,moraš znati da živimo u hrvatskoj i mentalitet nije kao u zapadnim zemljama.Brate, glavno da je BMW,ide on...hehe..

  18. #18
    ?????????
    Guest
    VR6 ŠTA KAŽEŠ NA OVE POSTOVE KAKO SU VLASNICI BMW IZ××××NI SELJACI BEZ MOZGA ??? KOMENTIRAJ OVO HAHAHAHAHA

  19. #19
    CLIO SPORT
    Guest
    idiote glupi nepismeni.......lijepo gore i u forumu KARTING NA MICEVCU pise da su kreteni oni vozaci bmwa koji jedva skrpaju kraj s krajem a voze BMW ili oni koji voze 316 i tonu spjlera! po tvom postu pretpostavljam da si i ti ponosni vlasnik neke BEMBURE kupljene prosle godine ali sa 350000km! a?


  20. #20
    alfist_zg
    Guest
    kuzim Pocket

    Ja isto mislim da sam vidio tvoj auto u gradu, mrak je.
    Ja sam si uvijek isto zelio tu peticu, ali sam imao samo R5 diesel hehe.
    A onda sam se poslije zaljubio u Alfe, a i petica vise nema, ovi danasnji renaulti mi se bas ne svidjaju previse.
    pozdrav i uzivaj u makini

  21. #21
    T-IE
    Guest
    Prošlog ljeta sam gledao drag Sfiwta GTI i R5 gtt. I bogami do nekih 120-130 je Sviwt bio u laganoj prednosti, a kasnije je gtt odletio...

  22. #22
    G60
    Guest
    ja mislim da je to zato kaj je ta petica imala regulator pritiska turbine u kabini.tip ju je otprel pa je zbrisal swiftu.mislim da swift nema ionako neke šanse.ali,mislim da bi se Pocket iznenadio kad bi se namjerio na mene... )

  23. #23
    Pocket Rocket
    Guest
    alfist:Hvala ti stari.Lijepo je imati auto koji ti je bio dječji san. A što se tiče tebe G60, uopće ne sumnjam da G60 ide.Pošto znam skoro sve Golfove G60, a jaaakoo ih je malo, pretpostavljam da voziš Corrado.Nikada se nisam vozio u niti jednom G60, želio bih. Vjerojatno si i brži.Dok ne repariram turbinu i dok mi bullit ne sredi neke stvari na autu!!! ) hehe

  24. #24
    G60
    Guest
    Corrado da.i to crveni.koža, sve osim klime.al ima šiber.ide izvrsno,iako imam osjećaj da svaki pritisak gasa-100DM manje!!! šalim se Ovaj G punjač ti je sjebana stvar,bolja varijanta je turbo mislim barem.

  25. #25
    Br0ck
    Guest
    Hej Pocket Rocket! Ti si sparkiran svaki dan kod Cibone ili je "ta" petica od nekog drugog?

Slične teme

  1. Renault Club
    By ivan_pž in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 692
    Posljednji post: 02-12-2004, 10:43
  2. Renault Clio Club
    By Clio_pž in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-11-2004, 08:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •