Prikazujem rezultate 1 do 25 od 262

Tema: Renault Club Zagreb

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Pocket Rocket
    Guest
    Vlasnik sam Renaulta 5 GT Turbo. Obožavam Renaulte, a pogotovo Turbake. Mislim da je krajnje vrijeme da pokažemo dosadnim VW-ima, BMW-ima itd...kakve aute imamo.Molim bilo koga tko ima Renaulte, naročito 5GTT,GTE,19-16V,Clio...da mi se javi na e-mail:marko.novak1@zg.hinet.hr radi održavanja ovih famoznih automobila na životu i radi organiziranja happeninga i kluba!!!

  2. #2
    Pocket Rocket
    Guest
    Možda neću biti u prilici odgovoriti isti tren, ali vjerujte da ću vam se javiti.Ili vi meni.Ostavite mi e-mail.Inače moja PETARDA je metalik plavi raritetni primjerak 5GT Turbo i ja sam drugi vlasnik.Imam svaki račun i to čak račun za auto:14.8.1986:30.700-DM
    Ima 15" OZ Chrono (195/45 R15 Toyo Proxes T1-S), Supersprint auspuh, bijele žmigavce, Tarox zbušene diskove, H&R crvene federe, polirani volan...MOLIM RENAULT FREAKOVE DA MI SE JAVE:marko.novak1@zg.hinet.hr HVALA!!!

  3. #3
    R5FUN
    Guest
    Svaka čast na pokretanju ovakve ideje!!!
    Nadam se da ćeš uspjeti.

  4. #4
    Pocket Rocket
    Guest
    Ima netko sa 5 GT Turbo?
    Ima netko za prodati siceve za turbaka?

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Rocket odi lijepo na "službene" Renault stranice gdje su fanovi , a ne otvaraš full novu Renault stranicu.

  6. #6
    Pocket Rocket
    Guest
    Ma ja bi htio da imamo u HR ili u ZG nekakav mali privatni klubček.Razmjena savjeta,iskustava,dijelova,cuga...Ovo sve vani nam ne vrijedi ništa.Pozdrav svim ljubiteljima Renaulta.

Slične teme

  1. Renault Club
    By ivan_pž in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 692
    Posljednji post: 02-12-2004, 10:43
  2. Renault Clio Club
    By Clio_pž in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-11-2004, 08:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •