Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: FERARI POBEDNIK ZA SVA VREMENA

  1. #1
    SHUMAHER
    Guest
    )

  2. #2
    Jean todt
    Guest


    Ferrari rocks.ZAKON je!!!!!!!!!!×××× McLaren

  3. #3
    Montoya
    Guest
    Ferrari može bit zakon kolko god hoče dok god gleda u dupe BMW-u

    BMW Roules!!!! )

  4. #4
    T-IE
    Guest
    Montoya ne budi smiješan.

    Formula bez Ferrarija bi bila k...., Ferrari je više od samog tima, to je institucija...

  5. #5
    Montoya
    Guest
    Nisam ja rekao da formula1 ostane bez ferrari-ja nego mi je dosta njegove dominacije. Zaželio sam se prave akcije, Borbe za naslov, a ne kao npr prošle sezone kad se znalo ko je prvak i konstruktor u pola sezone. Osim toga,Nadovezao sam se na post Jean todt-a koji pljuje po mclarenu, a nije svjestan činjenice da,uz malo truda i usavršavanja,da bi taj isti Mclaren mogao zasjesti na tron zajedno sa Kimi-jem. Ferrari je Ferrari i to je OK. ali nečemo sad pretjerivat.... )

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Uz malo truda i usavršavanja?

    Da je to tako jednostavno misliš da nebi bili na tronu. Činjenica je da je Ferrari superiorniji i vama koji ne navijate za njega ostaje nada da svemu jednom dođe kraj...a nama koji navijamo uživanje i satisfakcija za propuštene naslove...

  7. #7
    Montoya
    Guest
    Pa čini se da su se malo usavršili zar ne? prve 2 utrke prvi.Čini se da je opet red na McLaren.No nečemo ništa prerano govoriti, pričekajmo nove motore ferrari-ja i mclaren-a

  8. #8
    T-IE
    Guest
    Pa ja bi iskreno volio više borbe na stazi bez pretjerane dominacije bilo koje momčadi, ali s jasnim ishodom: da Ferrari opet bude prvi. )

    I jedva čekam ukidanje tractiona, i ostalih ××××××...

  9. #9
    Hakinen
    Guest
    Možeš misliti!!!!!!!!! Gledaj malo formulu 1 umjesto da tu lupetaš gluposti. McLaren je rasturao ferarija.

  10. #10
    MIKA 4EVER
    Guest
    MCLAREN OVE GODINE RASTURA

  11. #11
    ALONSO
    Guest
    Alonso i Truli su dobitna kombinacija

Slične teme

  1. GOLF SYNCRO ZA SVA VREMENA
    By TOP-SPEED in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-04-2004, 23:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •