Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: VW koncern pred raspadom?

  1. #1
    Novi list
    Guest
    "VW koncern pred raspadom?

    VW je pred godinu dana najavio nove modele kojia se željelo ući u sve automobilske segmente. Danas je situcaija potpuno drugačija zbog izuzetno loše prodaje nekih modela. Velika investiranja u supersportski model VW 12 i štedljivi L1 nisu donjeli VW-u nikakvu financijsku korist. Modeli poput New Beatle, Lupo i Phetaon daleko lošijom prodajom od planirane samo su pogoršali stanje u VW-u, i sve manje se razmišlja o novim modelima. Prodaja novog Pola također je ispod očekivanja, a kao jedini mogući spas je početak proizvodnje novog Golfa. U VW-u sve se radi na tome da novi Golf čim prije krene u proizvodnju... "

    Dalje čitajte sutra u Novom listu

  2. #2
    NIKAD VIŠE GOLFA
    Guest

  3. #3
    T-IE-
    Guest
    Fabija, nema te država ) ) )

  4. #4
    VR6
    Guest
    L1 > 1L
    New Beatle > New Beetle
    Phetaon > Phaeton

    "VW koncern" pred raspadom, malo teze, ali kako su krenuli sa izgledom novih modela Touareg, Touran ako i VW Golf bude u tom stilu, nece se bas proslaviti...

  5. #5
    KOMENTAR
    Guest
    Fabiafelacio zar te baš moram čitati u svakoj temi? pa zar ti o svemu imaš mišljenje? Od×××× više pa sve i da voziš zlatne poluge prema Zagrebu u dva šlepera. Ne mogu te organski podnijeti, zgadio si mi se i sada mrzim i Fabiju i Crnu goru iako je lijepa zemlja. Učini svetu uslugu ovom forumu i od××××, ubij se i zakopaj u govna da ne smrdiš više.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Svaka čast VR6!!!

  7. #7
    Lansher
    Guest
    ..ovako...u segmentu malih automobila, gdje svi nude sve više i više zanimljivih oblika i inovacija, VW jw ponudio prostornost i dosadu - Polo

    U nižoj srednjoj klasi gdje se kod većine dobiva originalnost, udobnost, kvaliteta, privlačnost i neobičnost, VW je ponudio konzervativnost, solidnost, imiđ i dosadu - Golf

    U Sredini klasa, segmentu gdje svi nude prostornost, uzvišenost, kvalitetu,...VW nudi isto to - Passat, koji ruku na srce nije loš narodni automobil.

    I u višoj srednjoj klasi gdje sve treba biti vrhunsko, a varira ovisno o imiđu tvrtke, VW je opet ponudio dosadu...ma ljudi..kome još treba Pheaton?

    Ma, koliko se zdravih ljudi može odlučiti za dosadnog tourana, ili tuarega, kada je toliko boljih, i toliko će biti boljih, provjerenih konkurenata, koji to sve rade bolje...

    Luzera uvijek ima...i najčešće imaju puno novaca...pa nažalost kupe ono što im savjetuju, oni koji razmišljaju sa predrasudama a ne sa znanjem.

    Inaće, to sam ja Lanser, al mi sjebali nick, pa koristim izvedenicu...eto.

    tko se slaže nek mi kaže, a tko ne, nek me psuje..i ja bi njega )

  8. #8
    594 krešo
    Guest
    Ja mislim da je to samo početak automobilske krize za sve, fiat je u gubitku ako je to točno i za vw koncern, mislim da tu nije kraj.Tržište je zasićeno automobilima, i novim i rabljenima. Kupci ne mogu pratiti taj tempo, možda u njemačkoj ali u globalu ne i sada počinje automobilska kriza, još i rat u iraku, neće biti lagano.

  9. #9
    V6
    Guest
    passat nije loš, daj se malo bolje raspitaj, pročitaj malo testove pokoji toliko hvaljeni auto blic, ovjes traje 30.000 km, dizeli se smrzavaju, to su činjenice, i ja sam vjerovao da je to dobar auto ali testovi pokazuju nešto sasvim drugo. Razvikan, daljni komentar nepotreban.

  10. #10
    Lansher
    Guest
    V6, ne globaliziraj.....ako ćemo automobilima suditi po kvaru koji se desi na nekom broju primjeraka iz serije, onda niti jdan automobil ne valja, jer su svi imali nekakve greške.

    Vozio sam Passata sa svim agregatima koji se u njega trenutno ugrađuju, osim W8...i bili su različitih varijacija što se tiće godišta...i mogu samo reći da je i dizel sa 200 000 na 22oo/min vukao kao lud, a benzinci ko benzinci, negdje u prosjeku klase, ništa bolji ni lošiji...možda se ne istiću baš u performansama, ali u jednoj solidnosti, neupadljivosti i bespogovornom izvršavanju zadataka ..mislim da da.

  11. #11
    Nixon R18
    Guest
    .. Daj LANCER od×××× u skokovima , . Ako je tebi Phaeton dosada onda si ti ili debil i ti je sestra žena od Šuška. LANCER si je postavio pitanje kome treba Phaeton ??? Takvom debilu kao tebi sigurno NE. Ti si zadovoljan s svojim Yugom. VW nema šanse da propadne jer on se i dalje širi, i kad izađe nova 5-ica Golf kupovat će se sigurno više nego bilo koji drugi model Alfe ili Fiata.




    Znam da Vam nije lako i da bi htjeli Alfisti i Lanceri da VW propadne ali na Vašu žalost to se neće tako skoro desiti.


    Nemojte biti debili nego pogledajte činjenicama u oči .

    Za 5 godina švaba bude kupil sve bitnije tvrtke, a nadam se da u Alfu neće dirati jer mu takva blamaža neće biti potrebna.

    ×××× OFF ) ) ) )

  12. #12
    seyzmo
    Guest
    necu se mjesati previse, ali ovo su TOTALKA gluposti.

  13. #13
    Nixon R18
    Guest
    TKO SE SLAŽE DA JE LANCER IDIOT I DA GA TREBA IZBACITI IZ RAZGOVORA O AUTOMOBILIMA ?????????????????????????????????????????????????? ?????????

  14. #14
    Lansher
    Guest
    ...Nixone

    Šta tebe briga što se moja sestra sa šuškom viđala...to je njiova stvar..jel jasno.

    K'o što ni mene briga nije, što se tvoja govnom umiva...

    Idemo ozbiljno. Pheatnon u toj klasi nema što tražiti i to je kvit, ostajem pri tome....dobro, možda nije ružan, i bilo bi glupo tvrditi da je, ali da je potuno glupo i nepotrebno ubačen u tu klasu, to je 1005. Sa novcem koji posjeduje VW, svaki bi proizvođač, pa i Rumunjska Dacia mogli napraviti automobil visoke klase, samo što kupci koji kupuju u toj klasi ne kupuju auto, već Mercedes, Bmw ili možda i Audi...VW...ma koji VW. Pa zar stvarno mislite da recimo škoda sa VW kapitalom napravi dobar i privlačan automobil visoke klase, da bi bio uspješan....bi drek. Pheaton izgleda mrak, ali če ga uvijek kupovati drugi krug ljudi od onih koji kupuju Mecu S, BMW 7...A8...e sad ako ga vi mislite svrstati u skupinu sa peticom, E klasom i A6-icom,...onda joši ima neku prođu, ali po prodajnim rezultatima to tako ne stoji.

    I još nešto Nixone...ti si zadnji koji bi mogao išta tražiti na ovom forumu, a kamoli da se nekoga izbaci....i svaki put kada opet spomeneš moj nick, neka ti odumre jedan atom u tkivu prvorođene kćeri...pa se ti igraj.

  15. #15
    Lansher
    Guest
    ...Fabija, neznam šta ti još treba...svi su se složili da si najgluplji, a ti si i dalje tu...sigurno ni u Americi nemaš prijatelja...dobro osim Jerry Springera )

  16. #16
    M.Lancer
    Guest
    Fabija SDI Elegance....pojedi si mozak jušnom žlicom, jer logirao sam se ti kapljico znoja iz umorne bikove mošnje...sad seri koliko te volja..i znaj da je ovo naš zadnji razgovor o bilo čemu.

  17. #17
    Nixon R18
    Guest
    . Čovječe , al ga i ti znaš srat. Phaeton ti je u klasi s S-klasom (po opremi,mašini i svemu) al je zato po cjeni kud i kamo jeftiniji. Kakve veze ima Phaeton s A-6 klasom . ??? Pa ti si idiot




    ) to je isto ko da veliš da je novi Clio u klasi s tvojim usranim hrđavim yugom 45 ) )

  18. #18
    Black Knight_
    Guest
    Pa cuj V6, moj stari ima passata vec 3 godine i nista nije mijenjao. Preso je valjda 150 tkm.

  19. #19
    Belive or not
    Guest
    stari ima mečku staru 4 godine, generalka, prije toga vozio alfu 300.000 bez kvara, osim lamela, ali ona je potrošni materijal.

  20. #20
    M.Lancer
    Guest
    Nixone..nemam snage...ti ni neznaš što je idiot....reci ti meni radije, a jel ti mama objasnila kad si se rodio zašto ti je jedinom u razredu nos bio iznad oćiju )



    Eto jedino takve glupe razgovore mogu s tobom vodit...ako hoćeš do prekosutra, ali kao što rekoh, nemam snage, pa je ovo moj zadnji post i što se tebe tiće...dobro došao u klub sa Fabijom, jel osim tebe i njega ignoriram već odavno...eto..a što se tiće Pheatona on uskoro dobiva 1.2 motor, a to sigurno nije za visoku klasu, Nixone moj, žutilo iz uha babinog...

  21. #21
    GTD
    Guest
    nece propasti jer ce sada da proizvode golf 5 koji ce biti najbolje luksuzno auto i koji ce da bude kao mercedes samo jeftiniji i svi cega kupiti a imace i golf sa motorom od 3000 ili 4000 kubika koji ce biti trkacki golf GTI i bice brzi i od dosta auta

  22. #22
    Dr.Mengele
    Guest
    Da to će biti najbolje auto na svitu i okolici i svaki brđanin će ga vozati do mile volje.Seljačino jedna! Kmete )

  23. #23
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    GTD, nemoj covece kako novi Golf najbolji, mozes rac najbolji u klasi a ne kako si ti pisao!!!

  24. #24
    GTD
    Guest
    ja nijesam mislio najbolji uopste jer mislim da je najbolji za nase uslove ako ima covjek novca za auto srednje klase luksuzna klasa auta je pasat koji je ista marka i kad bi covjek bas htio luksuzan auto on je taj koji je jednako dobar kao bmw ili audi a6 a jeftiniji je puno, sad ce izaci golf5 koi ce bit bolji od golfa4 koi je dosad bio najbolji za nase trziste

  25. #25
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    E to je istina i ne samo u HR nego i u CG, BiH, SR...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •