Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Saab 9-3 Cab slike?

  1. #1
    101
    Guest
    Saab je prezentirao novi 9-3 Cab, ali nigdje ne mogu da nadzem kvalitetnije slike ovog auta. Neko ko zna gdje ima?

  2. #2
    quattro
    Guest
    Da, prototip je u Audi-jevoj tvornici, kojejga je saab zamolio za pomoc pri gradnji cabrioleta. Bit ce pripravljen za salon......

    vir: automobilismo (italia)

  3. #3
    101
    Guest
    Evo, stavili su sad i na svoju glavnu str. (www.saab.com) ali je sve u "macromedia" pa treba dosta vremena da se skine. Izgleda fino. Zanimljiv slogan: "Sooner or later the world will catch up", malo su pretenciozni ) .

  4. #4
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    U Ameriku se vec prodaje i izgleda dosta dobro, imao sam prilike da je vozim malo alo ima dosta buke vjetra i ne dovoljno izravan upravljac.

  5. #5
    101
    Guest
    Fabia, vjerovatno mislis na stari 900/9-3 iz '93 (vidi link dole), novi 9-3 Cab o kojem ja govorim jos nije poceo da se proizvodi...

    :url:www.saab.com/main/image/imagegallery/93c/saab_background_8_1024.jpg:/url:

    Otidzi na www.saab.com i na vrhu stranice je slika ovog o kojem ja govorim...

  6. #6
    101
    Guest
    Evo drugi pokusaj, da se ne trudis sa copy/paste:

    :URL=http://www.saab.com/main/image/imagegallery/93c/saab_background_8_1024.jpg:saaaaaaaab:/URL:

  7. #7
    Hahahhaaa
    Guest
    TI Fabiasditotalnikreten@nepodojenimajmun.com si vozio novi SAAB 9-3 cabrio i kao - nije ti se baš svidio???!!!! Ma ti si takav kreten kakvog ovaj forum već dugo nije imao prilike vidjet. ) ) )

    Jadan onaj tko mora živjet u tvojoj blizini i svaki dan slušat ovakve izbljuve iz tvog zaostalog mozga. Fala kurcu da si daleko. Mislim da sa takvim gnojenjem ovdje baš i ne bi poživio... ) ) )

  8. #8
    SAAB
    Guest

  9. #9
    SAAB
    Guest

  10. #10
    SAAB
    Guest

  11. #11
    SAAB
    Guest

  12. #12
    600
    Guest
    Evo malo Saab-a sa Geneve!





  13. #13
    ex SAAB
    Guest
    auto je ludilo kao i svaki drugi SAAB

  14. #14
    Micky
    Guest



    <br><hr>

  15. #15
    Micky
    Guest




    <br><hr>

Slične teme

  1. Saab????
    By Dado1 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 04-07-2004, 17:21
  2. Saab 9-2
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 22-10-2003, 20:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •