Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 135

Tema: 106 000 Punta u servis!!!

  1. #1
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Kakav Fiat, kakav Fiat, dje je taj cuveni Fiat INTCP-u, dje je taj ××××ni Fiat, znam ja , u servis i to ne samo jedan nego 106 000. Laze laze Auto Bild i ADAC, ha ha ha ha ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  2. #2
    Lujza
    Guest
    Koji moraju ići Punto 1 ili Punto 2 aš ja imam staroga?

  3. #3
    ico
    Guest
    stari idu

  4. #4
    600
    Guest
    Pa nije Fiat jedina marka koja radi opoziv radi nekakvog kvara, evo nedavno je BMW imao opozive Opel ih ima ma imaju ih mnogi!
    VW je opozvao 1000000 Pola i Lupa!
    Zato Fabia ne kenjaj!

  5. #5
    prof. Prost
    Guest
    Nisam morao ni pročitati ××××ni post,a već sam znao o čemu se radi!Nebranim FIAT,ti punteki nažalost nevaljaju i oni su ih povukli isto je nedavno BMW povukao Minia,vw pola i lupa,mercedes A-klasu...Znači nitko nije nepogriješiv(Sada čekam pametnjakovića s izjavom:'Japanci nikada nisu ništa povukli oni su nepobijedivi,neuništivi!!!')!Shvatite tko radi griješi.Znate većini je dosta toga dječačkog prepucavanja po forumu u stilu Golf je bolji od alfe 156,a tek accordica...!Rivalstvo je u redu i neka svako voli svoju marku,ali nemoramo svaki puta završiti na tome!
    Razmislite malo OK!

  6. #6
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    ........ Volim mlade dečke ... nikom ni reči jer ću ...da bijem,

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Punto ima problema sa kočnicama,dobro.Ali kolko košta Punto prema recimo BMW X5 koji isto ima problema sa kočnicama.Ja mislim da je to za BMW sramota , da auto od cca.70000€ ima takve probleme.

  8. #8
    Lujza
    Guest
    ŠTA SAD DA RADIMO MI VLASNICI TOG PUNTA???

    SIGURAN SAM DA 99% VLASNIKA NEĆE NITI SAZNATI OVU INFORMACIJU.BOLI IH QRAC,VOZE AUTIĆE A TAKVA VIJEST SE NE OBJAVLJUJE NA TV!
    KOJA JE SVRHA TIH OPOZIVA KAD TO LJUDI NE SAZNAJU UKOLIKO NISU AUTO FREAKOVI KOJI STALNO PRATE TOKOVE AUTO INDUSTRIJE?

  9. #9
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Gore ja nijesam to pisao nego neko drugi je to pisao na moje ime.
    Tema je otvorena za to sto neki ljubitelji Fiata su rekli da ADAC i Auto Bild lazu i da ne znaju sta pisu kad su to pisali.
    Ovi X ljubiteli su rekli da "zasto Fiat proizvodi tako dobre automobile", tako bez gresaka, kvalitetni i izdrzlivi na sve!!!
    Znaci ADAC i Auto Bild su lagali i nijesu imali pojma da Fiat Punto je najkvarljivi auto u Evropi.
    Mene su uvijek dopali Punti (miran motor gotovo se ne cuje i unutrasnja maska) ali dje je kvalitet.
    Imam 2 nove Fabije i gotovo svi ste pisali da nista ne valjaju, jos nijedna Skoda nije zvana u servis. Prema ADAC i Auto Bild posle Japanskih automobila je najkvalitetni auto u Evropi i imala je ocjenu 8.2 a 8.4 Toyota!!! i jos nijesam pretjerao kao sto neki sa Fiatom, ali ko se nasmije puno na kraju place!!!

  10. #10
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Polo i Lupo su zvani zbog losijeg cijeva vakuma koji su proizvodeni od 1998 do 2000 i posle sve u redu, ali samo taj crijev!!!

  11. #11
    kljaštritelj
    Guest
    ××××ču ×××××vi, fabia je dan danas lošije koncipiran od starog punta. Vozim 8 godina starog punta i vjeruj da nema nikakvih problema. Ako ih je i bilo Valenčić ih je već odavno otklonio da nisam niti znao.

  12. #12
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Po cemu je Fabia losija od Punta??????

  13. #13
    Dr.Nele
    Guest
    Profesore,evo da preduhitrim tog pametnjakovica koji ce reci da su japanci nepogresivi-NISU!!!Prosle godine Nissan je opozvao top model Maximu(ne znam tacan broj automobila)zbog greske na anla×××× ili alternatoru koja je mogla dovesti do zapaljenja vozila.Toliko o bezgresnosti i nenad××××vosti!

  14. #14
    T-IE-
    Guest
    Fabija po ničem nije lošija od Punta, o dizajnu neću jer svako ima svoj ukus. A u ostalom su tu negdje, a negdje je i Fabija kvalitetnija (unutrašnjost). Najosnovniji modeli kod jednog i drugog auta su jad, (s tim da Fabija ima bar servo i obrtomjer). Tako, padobranci ne serite.

  15. #15
    fabian
    Guest
    fabiasdi... prodaj to češko smetje i kupi si auto

  16. #16
    quake
    Guest
    Strasna stvar, barem se ne smrzavaju motori na Fiatima kao kod nekih zato ti fapija pazi di pustas auto da nebi morao paliti vatricu pod njim!

  17. #17
    VACLAV H.
    Guest
    Nemojte napadati fabiusdi , pa ipak on nosi titulu najvećeg debila na forumu.......I,moram priznati,tu je titulu zaslužio..

  18. #18
    Ladno
    Guest
    Vaclav ne razumeš , u Crna gora nema ladno ... uvek je toplo

  19. #19
    Fabiasdiyaho.com
    Guest
    Zasto se pravite kao djeca, kakav je to debil????

  20. #20
    Zeljac
    Guest
    Fabia, tvoj SDI je TDI bez turbine. Znači da voziš traktorce. A za tvoju informaciju prvi TDI motor je napravio FIAT i ugradio ga u CROMU daleke 1988. kada je VW imao obicni traktorski atmosferski motor 1.9D. Common rail 1.9JTD motor prije od svih proizvođača u ponudi je opet imala FIAT grupa s modelom Alfa Romeo 156. VW je jos dan danas na TDI-u. Ovih dana je za tvoju informaciju FIAT izbacio najmanji Common rail Multijet diesel motor na svijetu, koji maximalni moment ostvaruje vec na 1800 okr/min, te iz 1.3 litre obujma istiskuje 70 KS uz potrošnju od svega 4.5 litre. Tako sad kada si se malo obrazovao od×××× vise sa svojim VW-om i slicnim kantama. Zbog ovakvih neobrazovanih i zatucanih tipova FIAT i je u krizi. Sta ti (i tebi slicni) tipovi mislite da je na Ferrarijevom bolidu F1 FIAT-ov znak zbog sponzorstva ?

  21. #21
    INTCP log dead
    Guest
    T-IE, fabia je iza punta.

    1. Fabia ima 3 totalna dreka od mootoroa. A to su 1.4 MPI (zastarjelo govno koje ne ide i puno troši), sada 1.2 12V (dokazano loš motoro, koji isto tako ne ide, neotesan je i isto tako ne troši baš malo), SDI - za njega je nepotreban komentar. Možda ima još neko govno.

    Punto nema niti jedan drek. Čak i najslabiji 1.2 sa 60 ks je živac i sasvim je konkurentan. 1.2 16V je ludnica i dere svu konkurenciju za 2 pune sekunde u ubrzanju. Ubrzo dolazi 1.4 16V koji je toliko falio. Jedini motor vrijedan nečega u fabiji je 1.4 16V sa 101 ks, ali i on ima mizerne performanse. Kao Punto sporting 20 ks slabiji. Trebam li reći da 1.2 16V troši 6 litara i u sporting verziji.

    Mjenjači su u fabiji za ×××××. Tradicionalno neprecizni i spori. Dok je za Punto skroz druga priča. Isto tako Punto bolje drži u zavoju. Upravljiviji je i bolji za grad zbog cyti moda serva. Da ne govorim da je i prostraniji i mislim da ima i veći bunker (nisam siguran). I tako to )
    Idemo malo o glupostima. Punto ima više pretinaca, ima follow me home sistem ) , ima držače za čaše ) ima bolji zvuk i istovremeno je tiši, ekološki je pogodniji ) , ima bolji crash test od fabije, ima udobnije siceve od fabije sa dužim naslonom i sjedaćom plohom koji bolje drže u zavoju. Dok fabija ima tvrde, kratke i ravne siceve od neuglednog materijala. U Fabiji za opremu skupo plaćaš. Punto ima 2 godine garanciju, a fabia 1. U ××××te koliko toga. Pa ta škoda je stvarno drek od auta. ) ) ) ) )

  22. #22
    Fabiasdiyahoo.cam
    Guest

  23. #23
    INTCP log dead
    Guest
    Zaboravil sam da Fabia nema 1.8 sa 130 ks, već će dobiti samo 1.9 traktor dobro ide... I bit će još sporija od ibize traktor dobro ide. Isto tako Punto ima speedgear mjenjač sa 7 brzina i dobiti će 1.3 16V JTD. Najmanji i najmoderniji dizelaš u malim autima. ) ) ) ) Vjerovatno i 1.6 16V sa 118. Fabia je u kurcu.

  24. #24
    600
    Guest
    )

  25. #25
    Fabiasdiyahoo,com
    Guest
    Priznam .. glupn san ko knoć.. ne znam ništa o autima ... Pravi sam zatucani ... WW to jeste vw je meni najbolje auta jer neeznam mislim SDI je najbrži. eto od mene je al nije puno2

Slične teme

  1. Okupljanje ljubitelja Punta
    By Girrari in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-07-2002, 16:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •