Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikazujem rezultate 151 do 167 od 167

Tema: Što kupiti: Alfu 156, Opel Vectru, Hondu Accord, Toyotu Aven

  1. #151
    piquet
    Guest
    glavno da je bemzinac. )

  2. #152
    INTERCEPTOR
    Guest
    Vidio sam hondu i nikako mi ne sjeda. Bolje mi izgleda stari accord. Ova nova je nekako nezgrapna i preglomazna. Mali kotači, nabijeni u blatobrane. Sve u svemu mišljenja sam kako ju težina kolje. Al detalji su dobri, sami za sebe - tipično za japance, kad se potrefi.

  3. #153
    Isus
    Guest
    Acorrd ili Mazda 6, stvar ukusa...

  4. #154
    Nippon
    Guest
    Vidio sam Accord, onaj najjači, full oprema. Ma nema mu ravnog!

  5. #155
    S V T
    Guest
    kupil bi mecu (naravno dizl power), white sox's & nokia mobil phone!

    hercoš u duši!

    zapravo fali mi samo meca <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  6. #156
    Mazda3
    Guest
    Znaci SVT ima Herc roots? Eto ajmo skupa kupiti jedan. Pola pola

  7. #157
    Nippon
    Guest
    Mislim da su Hercići prešli s Njokie na Siemens, ipak je to njemački proizvod.

  8. #158
    Mazda3
    Guest
    Ja sam bio strastveni sakupljac siemens modela. Sakupio sam ih 6

  9. #159
    Nippon
    Guest
    Šest?

  10. #160
    Dr. Strangelove
    Guest
    Nippon očito nisi u toku... ma kakav Siemens...Nokia i Samsung ti jedino dolaze u obzir za "true" hercoše... znam ja, nisam jedan, al mi je pol ekipe otamo...

  11. #161
    Alfi Muharic
    Guest
    Mislim da je odluka najbolja, samo što je auto prokleto skup (no s takvim motorom i tom opremom BMW ili audi bi koštalo puno više, a ostali se ne mogu mjeriti s tom Alfom). Nadalje, mislim da je to lijepši auto od nadolazećeg restylinga i da će postati klasik, a što se tiče motora, novi 2.4 jtd sa 175 KS treba se još dokazati i trebat će mu otkloniti "dječje bolesti", a za to treba oko 2-3 godine i ja mislim da se Žucu nije isplatilo čekati! Još jednom - Žuc, svaka čast na izboru (i dakako na tvojim financijskim mogućnostima )
    Pozdrav i ugodnu vožnju!

  12. #162
    Nippon
    Guest
    Očito ni Hercići nisu više što su nekad bili.

  13. #163
    VR6
    Guest
    Nije niko sto je nekad bio, vrijeme se mjenja. Eno i Lexus podbacio, zale se kupci na onaj novi SUV...

  14. #164
    Fegeš Kruno
    Guest
    Kak je lepo kaj vu Hrvackoj imamo tak bogatih lhudi! Misli, čeka , pita i ja mislim da nas zajebava. Kad ono - on ZBILJA KUPI I TO ALFU 156. I TO NE KAKVU KOD - 2.4 JTD! Svaka čast, a ja bum i dalje slinil čak i za novim Puntićem. ××××ga sad!

  15. #165
    Zavidnik
    Guest
    Je, naravno Alfu i to upravo 2.4 jtd (ak imaš peneze)!

  16. #166
    Frlek Franc
    Guest
    Pa dečki dragi, nije mi jasno kak morete biti zavidni za jednom Alfom 156 2,4 jtd? Moj sused (isto se zove Franc) ima tak lepu ženu da mi svi bedaki zavide - a ja ne! Zakaj? Ja mu ju fukam!!! Tak i vi - nek neko plati alfu 156 2,4 jtd, a vi je malo provozajte ! I tu je gušt (makar znam da je meni lakše pofukati susedovu ženu nego nekome dobiti na par minuta ili vur jednu Alfu 156 2,4 jtd, ali, ××××ga, probajte). I moju ženu morti nko fuka (kaj ja tu morem), ali da bi imal takvu Alfu (156 2,4 jtd), bogme, niko ju nebi pipnul!

  17. #167
    Alfi Muharić 2.4 jtd
    Guest
    Da, izbor je odličan! Možemo podijeliti iskustva!

Slične teme

  1. Prodajem Hondu Accord 2.0 iES VTEC
    By Hondo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 26-07-2004, 23:17
  2. Honda Accord 2.4 executive , Opel Vectra GTS sport 2.2 dtr
    By Opelek in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 361
    Posljednji post: 14-11-2003, 01:33
  3. Strah da će Veliki Zli GM/Opel pojesti Alfu
    By DKW in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 88
    Posljednji post: 02-11-2002, 23:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •