Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 167

Tema: Što kupiti: Alfu 156, Opel Vectru, Hondu Accord, Toyotu Aven

  1. #51
    ma da!
    Guest
    moram otvoreno pohvaliti doca.svidja mi se njegov pristup.njemu je alfa zakon,al ne ×××× po onima koji drugacije misle.dok si recimo ti dom-dom na nivou klinca iz vrtica koji nije u stanju procitati i shvatiti da 156 nije idel kojem svi teze i da ima ljudi koji vide i negativnosti tog auta.to je tvoj hendikep,a reakcija je logicna prema profilu u kojem se predstavljas i autu koji vozis.
    al sam se nasmijao kad se dom-dom prvo cudi docovim rijecima,a onda uvidi kak se prosuo forumom pa se nacelno slaze.e moj dom-dom moras ti malo opreznije pristupati temi.

    moram objasniti ono kvazi auto jer je krivo plasirano.to se odnosi na pripadnost srednjoj klasi i okvirima koji sad vladaju,a ne na kompletnu ocjenu auta.tek toliko da ne bude krivo shvaceno.vec sam i prije naveo da se meni 156 svidja,al sta je previse previse je!


    ajde bravo hondo stvarno si fino sazeo svoje,a bome i moje glediste na temu!

  2. #52
    ma da!
    Guest
    dkw tebi kapa dolje.iznendio si me skroz.jesu li to godine iskustva ili nesto drugo ja ne znam,al da kazem da sam cekivao takvu realnost u postu onda bih lagao.I drago mi je da spominjes odnos ulozeno/dobiveno i hrepatinu opreme koju accord daje.tu dolazimo i do jako velike isplatiovsti tog modela.jos jedan element koji je vrlo bitan.i valjda ce se i intcp sad malo poklopiti.pa i vrijeme je.
    jedino mala ispravka.156 se pojavilo prije skoro 6 godina!

  3. #53
    Speedster
    Guest
    Ni 1997 kad se pojavila alfa 156 nije bila kraljica sporta u klasi.Pogledajte malo motornu ponudu.Najjaci motor je bio 2,5 V6 sa 192 ks.Suparnici su svi redom imali i po duplo vise.Dalje,alfa 156 ogranicena je na samo prednji pogon,sto je bitni nedostatak u usporedbi sa straznjim ili 4*4 pogonom.Danas ni GTA ne moze konkurirati najacima u klasi,pa kako bi mogla 1997 god.Tada je M3 imao 321 ks, C 43 AMG 306 ks,C 55 AMG 354 ks,Audi S4 265 ks i pogon na sva cetiri,RS4 380 ks,pa dalje imamo imprezu WRX,lancera evolution,koji takoder spadaju u tu klasu,danas i volva sa S 60R.Ja ne znam kako odjednom alfa sa motorom kojem nedostaje i po 100 ks da dostigne vodece,inferiornim pogonom(nema u ponudi 4*4) moze biti kraljica.ALfa 156 je sigurn jedan od najsportskijih automobila u klasi,ali pored manje cijene,u usporedbi sa nekima nema ponuditi nista osim slavne povijesti.

  4. #54
    Dom-Dom
    Guest
    Ma da! , ja se u načelu zalažen da se nikog ne vrijeđa , ali ti si mi poseban tip jel si totalni provokator , a prema takvim nebi trebalo imati milosti.Svojim postovima stalno hočeš dokazati nekakve nebuloze.Ako bolje pročitaš ja u svojim postovima nisam nikada pisao da je prvo Alfa , pa onda Alfa , pa onda dugo dugo niko pa Alfa.Oni koji me znaju , znaju da volim Alfe , ali i da slinim za Imprezom ili Lancerom EVO, ili Porscheom 911 itd.
    Na početku ove teme sam napisao da bi uzeo Alfu ili Hondu, jer Hondu cijenim , makar je izgubila sav sportski štih koji je godinama imala.Nisam se imao namjeru s tobom natezati, ali tvoje iritantno podjebavanje me je navelo na to da ti odgovaram.Docovo razmišljanje me je malo začudilo , jer on ne razmišlja uvijek baš tako , ali dobro , svaki ima svoje stavove.Meni je draži VR6 jer nije takav cinik i provokator kao ti.Čini mi se da si stari forumaš samo sa drugim nickom , jer si vjerojatno sa starim nickom bio baš ti prosran po ovom forumu.

  5. #55
    600
    Guest
    Ovu sliku posvećujem svim Alfomrziteljima i onima koji se tako osjećaju!



    The Queen!

  6. #56
    Matija
    Guest
    Prvi izbor mi je Mazda 6. IMHO je najljepsa, ima ok motore, opremu, dosta je velika, ima jako dobre vozne karakteristike i jeftina je.
    da naglasim: JEFTINA JE!!!
    Nakon toga, slijedi Honda Accord, jer za nju vrijedi sve ovo gore po malo vecoj cijeni. Dalje Alfa, Opel i Toyota bez nekog posebnog razloga...

  7. #57
    INCTP log dead
    Guest
    Alfa je najsportskija od navedenih auta. Idite brat tratinčice. tra la lalala tar lalalala Alfa je najsportskija i njena sportskost će samo rasti ukoliko ju ne upropaste nepouzdani, usrani poluproizvodi (motori, mjenjači i ovjesi iz opela i vw-na, te komponente su u navedenim autima poluproizvodi) ) ) ) Ma da, priznaj nam konačno kakvo švapsko govno voziš.

    Još bolje da alfa nema hit auto, pa svaki tukan bi ju vozio. Još najbolje da kupim alfu, a u gradu ih već za mjesec dana bude 50. Ne dao bog!!!!!!!! Ovako je dovoljno, samo da ju ne upropaste njemački poluiproizvodi iz opela i vw. Da da Opel i VW su poluproizvodi, jeste čuli. VW je poluproizvod. Da tako je poluproizvod koji se kvari, otkazuje elektronika, ne ide ni kurca i ružan je joj da i skup. Opel je zaostala šlapa za starce koji su vozili asconu i ne znaju i ne žele znati za bolje. tra la la la la la la la prrrrr

    BTW Honda Accord je ružna. Tek malo ljepša od ODVRATNOG Civica. Svi Hondisti će se složiti da se Honda sve više udaljava od zvijeri kakve je nekad radila, a Alfa se približava sve više zvjerima koje je nekad radila. ) ) ) )


  8. #58
    T-IE-
    Guest
    Lud ko batina! )

  9. #59
    alfist_zg
    Guest
    Ej T-IE, ovo si tako simpaticno napisao da sam se sad poslije pol sata citanja cijele teme (sta varira od ljutnje i lupanje sakom po stolu do blagog smjeska) satrao od smjeha....istina!
    Lud si INTCP, nemoj nikada otici sa ovog foruma molim te...joj, ludnica.

    Nego...Hondo, evo nije taj mrski vam intcp vuk samotnjak jer evo i ja mislim tako sto se tice bunkera-lima-zadnjegsjedala-erbegova-pizdimaterina itd.
    Zivjeli!
    jos jednom smajl ) ) )

  10. #60
    INTCP log dead
    Guest
    Alfist dankešn, golf oušn ) ) ) ) Rimuje se ) ) )

  11. #61
    alfist_zg odlog.
    Guest
    usput, Žuc, ja sam mislio da si ti već odavno kupio tu Alfu, a vidim ti je sada kompariras sa vectrama, poslije pol godine od prvog posta koji auto kupiti...ma onda je mozda bolje da kupis nesto drugo, pozdrav!

  12. #62
    Turbodizl
    Guest
    ovde bi voleo da njpre uzmem vectru. Ali ne znam što nisi stavio movog pasata koji je bolji od svih kola ovde. Alfa niti nije vredna da se spominje. I uopšte nije istina da je alfa sportska. Pa im slabe motoroe i fijatovo vešanje. Pogledajte crsch test. To ništa ne valja. Jel možete u alfu da sipete lož ulje. Mislim da je to veoma važno pošto je današnje gorivo sve lošije. Vectra je pravo njemačko auto veliko, čvrsto, i mnogo brzo. A ovi ostali su tek tako da popune prazninu u klasi. Vectra ide jako dobro. A u toj alfi je fijatov dizl koji nevalja kao nit jedan tal. dizl. Opelov je puno bolji i mnogo se dokaza, a alfa nikad, samo se kvari i stoji, a vectra ide i ide. Samo sipšaj i vozi. Sem mislim da je pasat bolji, veći . Ima mnogo bolje prednje i stražnje vešanje, bolje menjače i više mesta. A nije i skup. Mislim da je bolji i od a6 jer audi je ipak vw marka, a vw uvek ono najbole stavlja u svoja kola. Toyota je isto mnogo lepa, al ne znam hoće kli dfa bude i tako dobra. Po adacu su toyote najpouzdanija kola, verujem im jer nemci znaju šta valja. Al ipak mislim da je vw bolji. Honda klasično predstavla još jedan promašaj. Nakon civica tip R i ova navedena acord ne valja nit prebijena boba. Ružna je i mnogo troše, i ima prenapregnut motor. To nije dopbro za danšnjeg čovefga. Posebice ako mora d aide na put. Ali barem japaneri daJU MNOGO GARANCIJE, ALI TO SE NE RAČUNA POŠTO TREBA IĆ U JAPAN DA S E potvrde papiri i tek onda priznaju. Pa pogledajte koliko na cesti ima starih vw-a pred 20 godina i kolko japanaca, alfi i fiata. Biti će vam jasno što više traje.

  13. #63
    Dr.Mengele
    Guest
    Bolesni kreten!

  14. #64
    passenger57
    Guest
    Turbodizl reci da si se salio i bice sve OK
    A6 losiji od Passata koji uz to jos i nije skup
    Iako ju je vrijeme poamlo nacelo Alfa je ipak NO.1 po mom izboru,a kome treba
    bunker neka kupuje,meni ne treba
    Pozdrav!

  15. #65
    ma da!
    Guest
    intcp objasni mi jednu stvar.ti cijelo vrijeme velicas alfu i sve njene modele kroz povijest.jel tako?opcinjen si alfom 75 i mehanikom koju ima.jel tako?a ti vozis mini!jel tako?eto 3 potvrdna odgovora koja pokazuju razinu glupsoti koja u tebi zivi.prodaj prvo mini,kupi neku staru alfu poput 33 ili toliko zeljene 75,servisiraj,gustaj pa tek onda seri tu na forumu.ti si obican lajavac bez pokrica.kao i vecina alfista na forumu koji imaju aute raznih marki,a velicaju alfe koje ne voze.pa sta to treba znaciti?sta to govori?

  16. #66
    INTCP log dead
    Guest
    Ma da sad ću ti otvoreno reći jer to zaslužuješ. Ti si takva kretenčina, blesava i provokatorska. Ja imam 20 godina. Alfu nisam htio za prvi auto iz nekoliko razloga. A 1. je što NISAM za prvi auto htio tako jak auto. A tako i tako u dvorištu je jedna alfa 75 i 156.
    75 ja ponekad vozim, al je toliko izjebana sa 350 000 km da mi se i ne da ju vozit. Napravio sam plan za dovođenje u top stanje iste i tunig podvozja i motora, al treba 2500 eura.

  17. #67
    INTCP log dead
    Guest
    A ja sam student, što znači da ne radim. Zašto ti ne prodaš svoj germanski drek i kupiš si civic type R.

  18. #68
    VR6
    Guest
    Zar ti INTCP nisi prodao tu Alfu 75, hvalio si se nesto da si je uvalio nekom "idiotu" za 3000 DM...

  19. #69
    600
    Guest
    ma da!

    Opet si se usro!
    Mislim da nisi u pravu što se tiče toga da neki koji veličaju Alfu ne voze ili posjeduju jednu pa čak i više njih zato po x-ti put ne seri!

  20. #70
    INTCP log dead
    Guest
    Pa jesam, već sam se poveselio, došao je tip ju uzet s novcem i onda se nećkao i odustao. Sad ju vozi đed

  21. #71
    ma da!
    Guest
    eto sjenke shesto! meni je jasno da ti buraz fura 156,al me to ne dira.isto me tako ne dira to kaj stari od intcp fura 156.stvar je u tome da intcp ne vozi alfu,a tu ×××× preko svake mjere!ti si inace ocito ovdje rijetka prilika da si lud za alfom,hvalis ju i vozis.i boli te dupe.to bi sve bilo ok da prihvatis da recimo ja ne vidim boga u grbu sa zmijom nego prosjecan auto.razumijes?jel razumijes da sam alergican na intcpova preseravanja?pazi on napise kako nije htio ne znam kako jak auto (alfu) za prvi?a tu rasipa (ne)znanje glede utrkivanja,sportske note i slicnog.i jos ×××× kako mu treba 2500 eura da sredi 75!!!pa prodaj minija pa ulozi u ljubav svog zivota!kaj ces sad reci na to?ajde sad provali neko alfisticko razmisljanje!

  22. #72
    ma da!
    Guest
    bravo vr6 za lom tjedna!ulovio si ga u vlastitoj lazi! )

  23. #73
    INTCP log dead
    Guest
    Ma da provokatoru. Volim i Minija i ne želim ga prodati.

    BTW to za moje neznanje je bilo pred 2 godine. Sda je stanje bitno drugačije. I nemaš pravo srati o mom neiskustvu jer ne znaš kako ja vozim.

    I zašto bi prodao minija da skupim tu lovu kad ću je nabaviti na drugi način.

    Ti si plati usranu navigaciju u hondi ja ću sredit alfu 75 da mi na otovrenoj cesti popušiš auspuh i u type R -u.

  24. #74
    ma da!
    Guest
    intcp kenjkenj )

  25. #75
    zonta
    Guest
    Ma-da u pravu si ti donekle, samo onda nitko ne bi smio progovoriti o ničemu osim o onom što vozi.
    Dosta je da je intcp provozao Alfu par puta, da ga je oduševila i ako smatra da je to najbolji auto na svijetu onda ok.
    Šta bi trebao živjet na kruhu i vodi da dokaže kako je pravi alfist ??

Slične teme

  1. Prodajem Hondu Accord 2.0 iES VTEC
    By Hondo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 26-07-2004, 23:17
  2. Honda Accord 2.4 executive , Opel Vectra GTS sport 2.2 dtr
    By Opelek in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 361
    Posljednji post: 14-11-2003, 01:33
  3. Strah da će Veliki Zli GM/Opel pojesti Alfu
    By DKW in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 88
    Posljednji post: 02-11-2002, 23:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •