Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 91 od 91

Tema: GOLF R32 -the Master-

  1. #76
    INTCP log dead
    Guest
    T-IE, i meni je ritmo jedan od najljepših auta tog doba. Nisam subjekltivan jer mi je masu Fiata ružno. Pazi sad popis ) ) Brava, Marea, Regata, Tipo, Tempra, Panda.

    Al Giugiarov Ritmo s 3 vrata mi je opak kad se sredi kao što ti je i onaj golf sređen. Znači branici u boji, spušten, široke gume. BTW Ritmo je Giugiarovo dijelo. A to što ti ne voliš uglate liniej to je nešto drugo. Bio je tu gdje ja živim prerd 6-7 godina jedan bijeli 130 TC. Koja je to bila zvjerka, Kako sam slinio za njim.

  2. #77
    T-IE
    Guest
    Ritmo 130tc je meni zvjerka jedino što se tiče performansi, izgleda ne. Vozio sam se u jednom Ritmu 105TC i imam feeling da ide kao moj GTI. Ritmo 105TC mislim da ima nekih 9,5 do 100...

  3. #78
    INTCP log dead
    Guest



  4. #79
    T-IE
    Guest
    Technical Data Golf II GTi 8v:

    Engine Data

    Power : 82kW / 111.5 Bhp @ 5400 rpm SOHC, digifant
    Max torque : 159Nm @ 4000 rpm
    Engine capacity : 1781cm3
    Compression : 10.0

    Performance

    0-80k/50mph : 6.7
    0-100k/62.5mph : 10.0
    Top speed: 118 mph



  5. #80
    INTCP log dead
    Guest
    Stvarno je u kurcu taj 8V. ) ) )

  6. #81
    Girrari
    Guest
    Čuj kaj ja mogu kad sam prorezan na digiće. No to da mislim kako su svi oličenje dizajna, nije istina. Imali (imaju) su i oni svojih dizajnerskih iscjedaka poput Alfe 146, FIAT Stila 5 vrata, Tempre...


    Ovo kaj se VR6 tiće sam rekao 100 puta, ali bum ponovil ako treba. Da čovjek lepo veli, ja volim švabe, najbolji su mi, najljepši, nadraži... ja bih rekao fino, poštujem to, ja volim talijane i basta. No njegovo isfuravanje tipa ja sam objektivan i cijenim sve aute, a pljuje po svima koji nisu švabe ili eventualno japanci; e to mi ide na jetra.
    Ja sam odavno rekao da kod rasprava nisam objektivan i da sam uvijek na strani digića. Kada netko pita za savjet o kupnji, onda je situacija drugačija.

    Jednostavno se ne mogu prisilit da mi se Golf 1 ili 2 sviđa više od Ritma. No ipak da ponovo napomenem kako je Ritmo stariji po dizajnu 10 godina od Golfa 2.

  7. #82
    T-IE
    Guest
    Ne znam, možda sam i ja malo subjektivan, ali GTI mi je ljepši od Ritma u svakom pogledu.



    BTW, ovako slično i moj izgleda, samo ima druge felge i letvicu iznad farova u cijeloj dužini.

  8. #83
    T-IE
    Guest
    Girrari, razlika nije 10 godina, nego nekih 5, jer je Golf 2 predstavljen 1983.g.


  9. #84
    T-IE
    Guest




    Pravi stroj.





  10. #85
    T-IE
    Guest


    Ovakve ja ima felge na GTI-ju, jedino rubovi krakova nisu crni, i nemam ovaj poklopac za šarafe.

    Na samom autu puno još ljepše izgledaju.

  11. #86
    GTD
    Guest
    Ja imam istog ovakvog golfa2 samo sto je dizel i nema ovakve dodatke nego onako od opreme imam kuku i kufertreger sto sam dodatno ugradijo ali me interesuje gdje ima da se kupi ovakva instrumental tabla i mozeli da se ugradi u golfa gtd mene stara dje je ovaj sat za obrtaje stoji sat za vrijeme pa neznam mozeli se ugraditi

  12. #87
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Pa moze da se ugradi ali tesko da ce ti tada radit sat a jos teze obrtomjer.

  13. #88
    T-IE
    Guest
    Evo jednog na prvi pogled običnog Golfa 2:


  14. #89
    T-IE
    Guest


    Golf 2 GTI g60 16v sa 210 ks, proizveden jako limitiranoj seriji.

  15. #90
    T-IE
    Guest
    Dalje ako nekoga zanima tu je web stranica
    :URL=http://www.myscirocco.org/MISC_VW/misc_vw.html:Golf 2 GTI G60 16V.:/URL:

  16. #91
    T-IE
    Guest

    INTCP, ovaj nema most iza... ) ) )

Slične teme

  1. GOLF A2 G60
    By italia in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 04-05-2004, 07:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •