Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 91

Tema: GOLF R32 -the Master-

  1. #51
    Isuse
    Guest
    hvala ali nemoj, godina je 2003 a ne 1985 majmune Jebala vas golf dvica

  2. #52
    T-IE
    Guest
    Slušaj ti seronjo, pitanje je dal uopće imaš SVOJ auto, a ako ga i imaš opet je pitanje dal si ga zaradio svojim rukama ili ti je pao s neba.

  3. #53
    INTCP log dead
    Guest
    Pocket Rocket. Pa alfasud 1.2 je imala 4 diska 71. Ili giullia 1.3 62. ) ) ) ) ) ) )

    Da ne govorim o dvije bregaste, varijatorima faze, kolektorima 4 u 2, 2 dupla karba.

    BTW Alfa 33 16V, Ritmo 130 TC, Lancia Delta Turbo. Taj trojac pere dvojku i troju, a i četvorku GTI u svim segmentima važnim za sport. ) ) )

  4. #54
    HGT
    Guest
    T-IE, nema ona petica 180 ks, to je neko provalio, naturpijana je ali ne toliko. Lik često dođe do DPD-a, sam je rekao da nema toliko. U svakom slučaju auto je strava, sređen je prva liga.
    Neke je djelove dao posebno radit i jako puno truda je uloženo u taj auto.

  5. #55
    VR6
    Guest
    INTCP kruze najave da ce Seat izbaciti jos jaci Leon sa 250-ak KS. Ovaj Leon ce vjerovatno stizati GTA na nekoj stazi za citav krug, ako trka traje bar 3 kruga...

    Koji SPORT!! )

  6. #56
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Vozio sam Golfa 1.8T ali ovde u Ameriku se zove GTI, ima 150 ks, to je za mene zvijer, a kako ce bit novi R32 ja ne znam!!!

  7. #57
    INTCP loig dead
    Guest
    Ma VR6 ×××× se meni za ta tvoja vremena i tvoj Leon koji ne može u lakat zavojima po uzbrdici u izvedbi 1.8 T držati korak sa Minijem od 60 ks. ) ) ) ) U svakom lakat zavoju tipa je nos vukao prema zidu. Imao sam vremena gledati jer je uzbrdica pa i doslovno na ravnici imam što raditi dok držim gas do poda. Ja sam mislio da jej neki slabi, ali ono 1.8 T. To znam jer me onda strelovito odrao na ravnici i vidio sam natpis i duplu cijev auspuha, serijsku, ali ne podvijenu što znači da nije diesel.

    Kakva pušiona.

  8. #58
    GTD
    Guest
    u golfa 2 mozes staviti digitalnu instrumental tablu kao u opel GSI I DIGitalni radio pa je onda unutrasnjost ljepsa od dosta novih auta sem od golfa 4 i pasata i pola koi imaju plavu instrumental tablu,i gledao sam golf2 djip na internetu koi je sa pogonom na sve tockove kao micubusi pajero,nebiste vjerovali kako to auto izgleda za vrijeme kad se proizvodio

  9. #59
    Turbodizl
    Guest
    Da ja sam isto gledo na online i mnogo su to lepa kola. Taj golf đip može da ide brzo na ravnom, brže od ostalih đipova a vw inače ne pravi đipove. Eto koliko je vw odlična marka kola!!!! Znao sam ja al ovi tu ne znaju ništa samo se prave da znaju. Taj đip imade torzen i visco!!! To je bio rekord za svoje vreme. Sva 4 diska na sva 4 točka. Sem mislim si da bi mu bolje pristajao automatski menjač. Onaj manuelni nije se baš pokazao. Al kad dođe novi turan syncro e to će biti pravo off road vozilo. Niko neće moći da mu se usprotivi. Pošto turan će da imade TDI mašinu. Čuo sam čak da će da rade V5 TDI. A mnogo njih ovde zna samo neće da prizna koliko su bolji motori V5 od V6 ili V7 od V8. Sem što se V7 nigde ne radi. Ali vw V5 mašina se pokazala mnogo bolja od ostalih V6 motora kao na primer od one alfe koja je platila da se njzin V6 motor proglasi najboljim. A zaprav ne valja ništa. Čuo sam ovde d au mom kraju uima jedna V6 koja nova troši 2 litra ulja na 1000 kilometara. Pa tolko ni pegla ne pije. Eto koliko je dobra ta alfa. Šajkača kao i svi italijanski auti. A onaj ferarri ne traje ni 50 000 kako je VR6 rekao. A i nisam to po prvi puta čuo. I ovde ljudi isto govore kako su to nekvalitetna vozila. I niko neće da ga popravlja jer navodno ima grešku u prospektima. Al saće da vw uzme ceo fiat pa će i oni da prave lepa i dobra kola. Ili ćer da bude kao i sa škoda. Da smao šasije budu od vw ali da motori budu škodini. Škodini motori nevaljadu, posebno dizel.

  10. #60
    T-IE
    Guest
    Ritmo 130 TC pere samo Golf 2 GTI 8v.

  11. #61
    GTD
    Guest
    jeli taj turan isto djip ko golf2 djip i koliko kubika ima nijesam njega gledao ali sam gledao novi polo onaj sto je isti mercedes sa okruglim svjetlima kazu da je to pravi nasljednik golfa 2 i da je to najbolji auto u klasi isto kao pasat u luksuznoj klasi

  12. #62
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Zasto to zovete djipom, to nije djip n ego moze da se nazove S.U.V (Sport Utility Vehicle). Djip se zove samo auto pod znakom JEEP.
    Volkswagen Touran nije S.U.V ilikako vi ste pceli da ga nazovete neko je minivan kao sto je Opel Zafira. Ugradjen je na novoj platformi Golfa 5.
    Ima veliku paletu motora, 1.6 FSI, 1.8T, 1.9 T(di) 101 ks, novi 2.0 TD(i) sa 140 ks. Pa 2.0 FSi i tako dalje.
    VW Polo nije naslednik Golf 2 nego starog Pola. Naslednik Golf 2 je Golf 3.
    Dali ocete mi sto volimo VW da otvorimo temu "KLUB VOLKSWAGEN"?

  13. #63
    INTCP log dead
    Guest
    T-IE

    Ritmo 130 TC

    0-100 - 7.7s. Mislim da je to dvojki 16V nedostižno.

    Ritmo 125 TC

    0-100 - 8.4s.


  14. #64
    T-IE
    Guest
    Kako kojoj INTCP, 2 gti 16v sa kat. (129ks) možda i da, ali...

    Technical Data VW Golf GTI 16v 1990

    Engine:

    Type: 4-cyl in-line gasoline, dual overhead cam, 16 valves
    Bore: 82.5 mm
    Stroke: 92.8 mm
    Displacement: 2 L (1984 cc)
    Compression ratio: 10.8:1
    Horsepower (SAE net):134 @ 5800 rpm
    Maximum Torque (ft-lb):133 @ 4400 rpm

    Factory Performance:

    Top Speed: 201 kph (125 mph)

    Acceleration:
    0- 80 kph (50 mph):5.7 sec
    0-100 kph (62 mph):7.6 sec




  15. #65
    T-IE
    Guest
    :URL=http://www.gti16v.org/tspecsg2.htm:VW Golf 2 GTI 16v:/URL:

  16. #66
    T-IE
    Guest
    Na ovoj stranici koju sam gore ubacio imaš kompletne tehničke podatke Golfa 2 GTI 16v s 1,8 motorom i KA-JETRONIC ubrizgavanjem (bolji nego digifant).

  17. #67
    VR6
    Guest
    INTCP e sad zamisli kako bi tu Alfa "prosla", koja je jos "slabija" od Seata. Vjerovatno te nebi uspjela ni stici, zbog toga ih i ne sreces po krivinama... )


  18. #68
    T-IE
    Guest





    A koliko mi je samo GTI ljepši od Ritma...

  19. #69
    T-IE
    Guest
    Evo još jedne stranice, ali ne vjerujem da će šljakat.

    :URL=www.ffp-motorsport.com/tuning/pdf/gti-g60.pdf:web stranica:/URL:

  20. #70
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Brzo mi maknite to djubre dolje!!!

  21. #71
    Girrari
    Guest
    E gospodo draga, Ritmo vam se počel proizvodit davne '78. Gdje je onda bio Golf II, pitam ja vas...!? Jesu li vam sad malo jasniji dizajnerski odnosi Golf 2-Ritmo?


    BTW, Ritmo mi je 10X ljepši od Golfa. Ima tu i dosta osobnog jer taj mi je auto bio prvi i životna želja dugo vremena dok sam bio klinac.
    Ne znam zakaj ovaj nema kromirane kvakice, al nema veze i ovako je lep!!!

  22. #72
    INTCP log dead
    Guest
    VR6, vozio sam i 147 1.6 105KS sa gumama 205 i brža je od minija u baš tim zavojima.

  23. #73
    INTCP log dead
    Guest
    Uglavnom T-IE, jel znaš d au fiatu mjere ubrzanje sa 2 osobe 20 kg. Možda u vw-nu ne mjere. BTW jako mi smrdi to ubrzanje od golfa.

  24. #74
    T-IE
    Guest
    Nema ti što "smrdit". Golf 2 16v je sušta suprotnost što se tiče performansi napram 8v.

  25. #75
    T-IE
    Guest
    Uopće me ne čudi što ti je Ritmo ljepši od Gti-ja. Da sam stavio sliku baje ili kariole i da je na njoj znak od Fiata ili nedajbože Abartha vjerovatno biš isto rekao da ti je ljepši. Samo to ne spada u realnost nego u domenu subjektivnosti.

    Samo mi nije jasno što onda često napadate VR6 i solite mu za neku navodnu neobjektivnost.

    Lonac se loncu ruga, a obadva su crna.

Slične teme

  1. GOLF A2 G60
    By italia in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 04-05-2004, 07:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •