Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 91

Tema: GOLF R32 -the Master-

  1. #26
    Pocket Rocket
    Guest
    Ma meni na GTT-u iako imam dobre diskove i pakne(nisu još za promjenu) ručna drži za ×××××.Mislim drži ona, samo kad ju digneš skroz na zadnji zub.Koma.Dobro da nisi kupio Golfa iz Crikve.Ljetujem dolje i znam kako se dolje voze auti.I to je istina da ima hrpa kretena koji kupe GTi i onda ga imaju samo za jebanje majke. Tako kako auto mijenja vlasnike, to je više u kurcu.Moraš vidjeti situaciju sa peticama turbo, iako vjerojatno znaš.Sve su razjebane.Hvala bogu, ja sam svoju kupio od drugog vlasnika, imam sve račune(još iz njemačke), servisnu,sve.Nit hlade turbinu nakon vožnje, zabijaju ih u 7.000 u/min,a taj auto radi sve do 5,5.500 u/min, tisču ih hladne, intercooleri su puni ulja, lamele zgorene i kaj je najgore sve su bile u stupovima...Tužno.

  2. #27
    T-IE
    Guest
    Ovaj GTI iz Crikvenice koji sam ja gledao je u super stanju. Stvarno prava rijetkost. Lik je radio u Njem. i 94 ga je kupio za tada 16000 dem. Ja ga još nisam vidio da ga je on stisnuo ili razjebavao. A i prodavao ga je po sistemu molim Boga da ga nitko ne kupi.

  3. #28
    Pocket Rocket
    Guest
    ×××××ti, kakav auto. Nisu mi jasni ti koji prodaju takve aute. Kaj si rekao koji motor je imao? Jesi barem našao auto koji je isto tako izvrstan? Htio bih ti pokazati slike i svima drugima na forumu Golfa 1 kojeg vozi jedan čovjek koji je ljetovao prošle godine u Lovranu u apartmanu do nas. To ti je bila zlatna jedinica sa 13' ATS Stern felgom, poliranim roll-barom, G60 motorom sa 240KS!!!,unutrašnjost od dvojke, siceve kožne iz 911 turbo...UŽAS!!!STRAVA!!!Ukucao je 60.000 DM. Cijeli motor ispoliran...Zove se TOTAL BRUTAL i bio je u nekom VW Sceneu...Šmrc...Zakaj toga nema kod nas???

  4. #29
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    I, nemojte zaboraviti Board Computer, 1986 taj putni kompjuter koji ima prosjecnu potrosnju, trenutni zed, temperatura ulja, vanjska temperatura, sat, brojac vremena u toku rada motora i mnogo toga, ej 1986 a danas znam dosta automobila koji to nemaju!!!

  5. #30
    T-IE-
    Guest
    Pocket, iskreno moram priznat da moj GTI nije baš tako bio mažen kod bivšeg vlasnika kao ovaj iz Crikvenice. Ali ne kvari mi se pa se onda niti ne žalim previše. Jedino što mi je krepalo (sitnice ne računam) je bila centralina, ali sam našao drugu u Opatiji i sve je ok. Inače, motor je 1,8 s 112ks.

  6. #31
    T-IE-
    Guest
    Fabija, board comp. od GTI-ja mjeri sve što si ti naveo osim trenutne potrošnje.

  7. #32
    Pocket Rocket
    Guest
    Gle stari.Možda nije mažen i pažen, ali pa kaj onda.Ak on tebe služi i ne kvari se, a koliko ja znam to su izuzetni motori, trajniji od 16V, onda si napravio posao.Vjerojatno si ga ti kroz vrijeme doveo u željeno stanje i riješio sitnice koje su bile feleri. Ja sam svoju peticu kupio u ne baš željenom stanju, ali uz malo truda, čak ti ne treba ni puno novca(računajući da je sve ispravno od vitalnih stvari)možeš napraviti čudo.Osobno smatram da je bitnije uložiti ljubav,volju i trud u auto nego novac.

  8. #33
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Da, tu sam gresio, izvinjavam se!!!!1

  9. #34
    S16 odlog.
    Guest
    Vidin da ima nešto zaljubljenika u (očuvane) GTi-e, a stvarno me iznenađuje kako nema "upada" alfista i svih ostalih anti-VW-ovaca! Svaka van čast i samo tako nastavite

  10. #35
    Dom-Dom
    Guest
    Pa kaj se ima više reči za VW , nego:SVE SAM SUZE ISPLAKO NAD NJIM......... ) ) )

  11. #36
    a sto je dobar!!!
    Guest

  12. #37
    T-IE
    Guest
    Upravo tako Pocket.

    Vizualno ga nisam dirao jer praktički nemam što dirat. Ima al. felge (ATS) koje mu savršeno pašu, standardne duboke branike, standardnu plastiku na pragovima i blatobranima, spušten, i čist ok izgleda. Meni osobno jedan od ljepših GTI-ja (subjektivna procjena).

    A što se tiče mehanike, osim te centraline sam promijenio desni homokinetički zglob, desnu kuglu vilice, desni krajnik spone, prednje disk pločice, kontrolnu ploču s osiguračima (150kn), hidro podizače ventila i manžetu letve volana. Manje više potrošni djelovi.

    A što se tiče muzike, imam Kenwoodov kazić i JBL zvučnike, i isto čisto ok.

  13. #38
    Pocket Rocket
    Guest
    Do jaja T-IE!!!Duboki branici i Golf II su jedna od jačih konbinacija uopće!!!Još da se pljusne maska sa samo dva fara bez ikakvog znaka(Bonrath),auto je do boga!!!Ako imaš sliku auta, mogao bi ju poslati na mail marko.novak1@zg.hinet.hr.I nedaj ga, malo ih je!

  14. #39
    T-IE
    Guest
    Čim skeniram slike šaljem ti da vidiš. I meni su strava GTI-ji sa samo 2 fara i tom maskom naprijed. Inače, moj ima 4 fara. Jedino što ću napravit na autu je to da kad budem stavljao sljedeći set guma iza ću stavit 205/50/15, a naprijed će ostat 195/50/15. A prodavat ga neću dokle god ne budem imao love za novi auto (dakle, još sigurno 2 god, ako me prije PSK ne obdari).

    U Crikvenici imaš jednog GTT-a, plavi, s bijelim kockicama na zadnjim blatobranima. Auto je mrak. Priča se da ima 180ks.

  15. #40
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ha ha ha, ja sam tog golfa vidio uzivo ali nijesu dali ni da udjem u njega ni u Touareg.

  16. #41
    Dr.Mengele
    Guest
    Ja te nebi niti u Yugo pustil! )

  17. #42
    600
    Guest
    )

  18. #43
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Aaaaaa ma dje ti poznajes mene, pa nijesu dali nikome da udje a ne ja (ili Ti ) ) ) ) ) )!!!

  19. #44
    Pocket Rocket
    Guest
    T-IE, to je onda nekaj novo dolje!!!Mora da je opasan.Nisam tog još vidio!!!180KS?Čuj, to ti je teško reći.GTT je vrlo zajeban auto.Možeš se igrati sa otvaranjem turbine, ali treba pravilno pogoditi.Opet, seljaci misle da se turbo samo otvori i to je to.Ne kuži da bi morao staviti kompletno alu intercooler, jači dihtung glavi i kaj je jako bitno presložiti cijeli fergazer.Jer ne dobiva dovoljno benge i onda je pregrijava!A kad se na petardi upali crvena lampica za temperaturu, gotovo je.Novi dihtung glave i moli se Bogu da ti nije glava motora zgorila!!!

  20. #45
    S16 odlog.
    Guest
    T-IE, javi mi kad ga budeš prodava

  21. #46
    T-IE
    Guest
    S16, nema problema, dogovorit ćemo se.

    Pocket, taj plavi gtt je u Crikvenici već najmanje godinu dana ako ne i više, ne znam kad si ti bio dolje, lik ga je sam slagao i sad navodno pita za njega 11000 dem. Jedini bed je što mu usljed spuštenosti prednji spoiler zapinje pa je već skrhan.

  22. #47
    Pocket Rocket
    Guest
    Pa fakat mi nije jasno...Možda je više bio na grabi nego kaj je vozio!!!Frajer je definitivno pretjerao sa cijenom...Za tu lovu dobiš već Clia 16V.Ali, ajde, svaka čast.Riječani definitivno voze najbolje pile...I TI-I, ne zaboravi slike Golfijane!Uff, da mu je staviti masku sa dva kristalna fara bez znaka!!!Staviti 16' i brijem da je najjača dvojka GTi!!! )

  23. #48
    S16 odlog.
    Guest
    Meni su osobno dvojke najlipši golfovi ikad napravljeni!

  24. #49
    GTD
    Guest
    meni golfovi 2 nijesu najljepsi nego golfovi4 samo sto mi je majstor rekao da je moj golf2 kvalitetniji kvalitetom od golf4 sacekajte sada ce da izadje golf 5 sa kvalitetom golfa2 i puno luksuza kao u pasatu tdi

  25. #50
    T-IE
    Guest
    Golf 2 se da jako lijepo sredit. Dosta je da imaš duboke branike, plastike na pragovima, al. felge, već je auto lijep. Jedino što mi kod dvojke ne leži je kad se stavi iza na pola stakla spoiler. Kad sam ga ja kupovao svi su mi govorili da se klonim tog auta, da se kvari, da je skup za održavanje, da ovo, da ono...
    Sad vidim da su pričali bez veze. Niti se kvari (jedina boljka ručna), niti je skup za održavanje, čak štoviše, neki djelovi su jeftiniji nego za recimo Škodu.
    Jedino što moraš pazit kod tog auta je da ne ostaneš bez goriva jer ti zbog toga može krepat pumpa benzina jer se sam mehanizam pumpe hladi preko goriva.
    Stvarno bi auto preporučio svakome.

Slične teme

  1. GOLF A2 G60
    By italia in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 04-05-2004, 07:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •