Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 91

Tema: GOLF R32 -the Master-

  1. #1
    Nixon R18
    Guest
    Vidjevši novog Volkswagenovog brzinca, najbržeg ikad napravljenog pod svojim imenom (serijskog) nisam se mogao nadiviti njegovim performansama i izgledu. Auto je stvarno ZVIJER i zaista je sretnik onaj ko ima novaca i želje i da ga kupi u njemu provede tisuće i tisuće kilometara.
    18 colne alu OZ felge s 225 /40 gumama , 241 KS, 250 km/h , Recaro sjedala, Četiri keramička BBS diska, sve to dobiva se serijski

    LLUUDNNIIICAAAA

  2. #2
    Lanser
    Guest
    ..Slušaj ti znoju sa muda magarećih..ovdje su sve pametni ljudi i svi mi dobro znamo šta ima golf IV R32...nije ti ovo stranica o ×××××skim fetišima, nego o auto tematici, s toga se ostavi objašnjavanja i veličanja te njemačke kante. Nije da ga nebi volio vozit ili imat bilo tko na ovom forumu, al bi za te novce uvijek kupio nešto drugo, zato od×××× i ne seri, ai nadimak ti je u kurcu jel je nixon bio najdebilniji američanski predsjednik.

    Eto..briši....i ako misliš da sam ja bio grub i neuljudan, čekaj samo da te drugi uzmu na red...

    Idi u materinu i ti i taj tvoj Golf...dosta mi vas je

  3. #3
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Kako ti nije sramota da kazes coveku tako pa zare je on lagao nesto ili si ti lagao. Ne ne nemojte kupiti VW nego kupujte italijanske corave i italijanske kante, ti (mater ti ×××××) da pises tako za VW i to si mu rekao da ko zna sta ce drugi da ti kazu kad vide tvoju temu, zasto nijesi rekao sta ce da mi pisu drugi kad vide sta sam mu pisao!!! On je lepo otvorio temu po njemu i po meni dobro a sto ti ne volis VW ne go te italijane (toljiko ih voljis da ce da ti ×××× majku mi tebe) sto ti ne valjaju benzinu koju trose a ne i pare koje dajes za njih, aaaa FIAT,aaaaa ALFA, zasto se ne prodaju u Ameriku kad su takve, zasto se ne proda Thesis ili 156, 166...za to sto nijesu ti automobili za ameriku a u Ameriku se transporiraju samo dobri kao VW, BMW, Mercedes...a ne Alfa i Fuuuuckat.
    U Ameriku najveci proizvodjaci su Ford, Chrysler i GM i ovde ih nazovu "BIG THREE" ali kupujes Americki automobil i posle 3 godine voljis da je prodas, ali sta se desi, ne mozes je prodat ni za 30% od kupljene cijene!!! A kod VW, Mercedesa i BMW takodje i Toyota i Honda (Mazda ne) posle 3 godina mozes prodat taj automobil primjerice VW i Toyotu za samo 10 - 15 % manje od cijene novog!!! Ovdje mozes znat koji su dobri a koji su "kao" kante!!!

  4. #4
    INTCP log dead
    Guest
    Nemoj tako lan××××, dobar je bio Nixon. Baš suprotno od debilnih, bio je legenda bez dlake na jeziku, a ne kao ovi tu danas uštogljenci.

  5. #5
    Dr.Mengele
    Guest
    Taj Nixon je kronični debil , to se već vidjelo iz priloženog.Golf R32 ima BBS felge 18" , a največi biser je da "ima 4 keramička BBS diska".××××××!!!!!!!!

  6. #6
    DKW_
    Guest
    Super je ovaj Fabia...

    Amerikanci, kao vrhunac znanja o automobilima i vozačke umješnosti, gdje ne drag racing na ravnom i NASCAR vrtnja u krug vrhunac motorsporta-ti genijalni Amerikanci ne uvoze Alfe...

    E, baš si našao parametar po kome se auti ocjenjuju...

    Ali vidim (i po ostalim postovima) da je nivo tvojeg znanja o autima otprilike kao kod prosječnog hamburger Amerikanca, pa ti je upravo njihov uvoz najveći dokaz tvojim laprdanjima...

    ...baš ste se našli... američko-crnogorska alijansa...

  7. #7
    Lanser
    Guest
    ..hahahaha...e kad bih znao da će Fabia svaki put ovako opširno i super zanimljivo odgovarati na moje postove, pisao bih češće....Fabia ti si moj idol, odmah poslije Elvisa.....hahahaha ma šta sve lik ne napriča tamo.....e da mi ga je vidjet uživo, mislim da bi izmlati ili on mene ili ja njega, jel se ja nebi mogao prestat smijat...

    sada zbilja neznam jel on mene tamo vrijeđo ili mi je čestito na nečemu, ili uopće nije raspravljao o mom postu, abogami ako znam jeli on išta rekao a da je vezano za automobile ) )


    Laku Bushu slat amerikance u rat..kad su svi ko Fabija..... )

  8. #8
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Zasto mi busite ××××× silom ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) lan××××, ja sam idol i drugima, pitaj tvoju majku ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  9. #9
    Nixon R18
    Guest
    :URL=R32.jpg:web stranica:/URL:

    LANSIRAM ti sestru u šupak. R32 ima O.Z felge , a ti kad si ga kupiš , a to bude nikad, onda stavi ove od svojeg yuga 45. Nixon ti je karo staru posle watergate-a i ništa se nije bunila , pa nemoj ni ti.
    Nemoj se materi zamirit. )

  10. #10
    to
    Guest
    tako treba. zapalit zubakovu zgradu i skoncat sa usranim golfovima

  11. #11
    WRX STi
    Guest
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....Pa kad je golf bio sportski auto,ajd molim te...hahahahahahahaahaha

    ) ) ) ) )

  12. #12
    Matija
    Guest
    Prije nego si se ti rodio. Golf GTI je bio jedan od prvih sportskih auta gdje si za razmjerno male novce mogao voziti razmjerno brz auto. MkII model je taj koncept jos usavrsio, i meni je, recimo, taj automobil tiha patnja.
    1.8 motor, 136ks, na nekih 900kg, daje sasvim solidne performanse, a to je pratio ovjes, mjenjac i kocnice.
    Ti to mozes sebi poricati koliko hoces ali cinjenica je Golf dobar i kvalitetan auto, a njegove sportske izvedenice su isto takve. RS32 je isto tako sportski auto, jedino sto mu je cijena previsoka, no i sa takvom cijenom prodat ce se vise tih Golfova nego Alfi 156GTA, pa si ti misli...

  13. #13
    Dr.Mengele
    Guest
    Nixon i Matija ×××××i koji se karaju u Golfu ) ) )

  14. #14
    Fabiasdiayhoo.com
    Guest
    Dr. Mengele, pronadji lijek za sebe.
    Koji je bio onaj GTI, najveci sportas 1986 u Evropi ali do 1800 ccm.

  15. #15
    T-IE-
    Guest
    Golf 1 GTI je po performansama motora i dan danas nekima nedostižan, pravi GTI.

  16. #16
    Pocket Rocket
    Guest
    Svaka čast Golfu GTi.Pogotovo jedinici, a nemožemo zaboraviti Golfa 2 G60, Rallye, itd.No činjenica jest, bez uvrede itko, da danas Golf teže prati Sport, a lakše luksuz.Pada u sjenu zbog Alfe GTA, Impreza, Lancera Evo,itd.Iako je u klasi jedino sa GTA, cijenom je s drugima.Bez uvrede, R32 je vrhunski automobil, no tko želi sport, morat će ga potražiti na drugom mjestu.Ipak, u Japanu.Pozdrav svima.

  17. #17
    T-IE
    Guest
    Pocket, ne zaboravi i 2 gti 16v, isto odličan, dok je ovaj sa 115ks u kurcu s performansama. A danas jedino što mi opravdava u pravom smislu riječi ime GTI je mali Lupo gti.

  18. #18
    Pocket Rocket
    Guest
    Imaš pravo, slažem se.Lupo je zaista sportaš.Ali, malo preskup za tako mali automobil.Golf 2 GTI 16V isto je bio trkač.Ali, verzija bez katalizatora(139KS).Onoj sa katom(129KS) točno je falilo tih 10 konja.Moj frend ima 92.g. Wolfsburg Edition 2.0-16V.Jako brz i dobar auto.

  19. #19
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    ima moj frend Golf GTI 8V 1986 a ima disk kocnice na sva cetiri kotaca i board computer.

  20. #20
    Pocket Rocket
    Guest
    To ti ja kažem. Mislim da je Golfu uvijek falio (dvojci) neki 2.0turbo motor od 200ks.To bi bila ubojica.G60 je išao izvrsno, ali je pouzdanost, nažalost bila niža.Vjerojatno je problem u tome kaj su svi G60 izganjani, pa zato imaju frke s tim.Inače, ubo bi si ja Rallye-a odmah.Ali nema ih baš, a i ne bih baš nadoplatio toliki novac sa 5GTT na Rally-e.Za dobar da.A i nisam baš u lovi.Inače, posao bi bio Golf 2 sa motorom od VR6.Sex... )Kužiš ti to!4 diska 1986.Danas to nema Clio 1.6-16V Dynamique i neki puno jači auti.Danas!!!

  21. #21
    T-IE
    Guest
    Pocket R., bila je i jedna ful limitirana serija Golfa 2 sa 206ks. Golf 2 GTI G60 16V je imao 206ks, 0-100 za 6.4 sec i proizveden je u manje od 100 primjeraka. A ovo za 4 diska kod gti-ja neka te uopće ne očarava previše, jer s tim imaš više problema nego neke koristi. (Ručna slabo hvata na disk).

  22. #22
    Pocket Rocket
    Guest
    TI-E?Može pitanje?Ti si Alfist?VW?Kaj?Vidiš, to sa ručnom sam i ja primjetio na svom autu.

  23. #23
    T-IE
    Guest
    Alfist nisam, a nisam ni neki VW fan, osim što vozim GTI-ja pa mi ponekad ide na živce pljuvanje po VW-u.

    A što se tiče ručne, ne znam kakav je sistem kod GTT-a, ali kod gti-ja je zeznut totalno. U zadnjim kliještima imaš tzv. ekscentrik (slično kao jaje), zavojnice, federe pomoću kojih se potiskuje klip na pločicu kad digneš ručnu. Problem je što je to skroz nepouzdano i ručna slabo drži ili čak nikako. Ja svake godine pred tehnički skidam zadnja kliješta i šaljem ih u Zagreb na reparaturu (120kn). Tako sam i ove godine napravio i sad mi drži kako treba.

  24. #24
    S16
    Guest
    T-IE, i meni su golfovi GTi 1 i 2 odlični auti, ali teško je i gotovo nemoguće pronać nekoga nikad udrenog i sa relativno dobrim motorom i ostalim vitalnim dijelovima. Nisan nikad vozija 2 GTi, ali mi je pomalo čudno kako je glupo riješena ručna. I čuja san od mnogo ljudi da se jebu s tim problemom godinama bez nekih većih rezultata. Ali kod nekih auta san vidija da su na zadnjem ovjesu montirani i disk i nj (disk oko bubnja). Nisan siguran da li trica ima tako riješen ovjes i kočnice, ali svi bi problemi nestali kada bi se cijeli zadni ovjes pribacija sa trice na duju. Možda se i varam...

  25. #25
    T-IE
    Guest
    S 16, to je točno da se teško nađu očuvani primjerci GTI-ja. Iz jednostavnog razloga što je taj auto star najmanje 12-13 god, djelovi su jeftini, limarija je jeftina kad sve paše s običnog golfa i najčešće ih voze mulci željni dokazivanja. Ja sam svog kupio pred 2 i pol godine u Rijeci i mogu reć da sam dosta zadovoljan. Stvarno nekih posebnih problema nisam imao s autom (nadam se da će tako i ostat), premda sam mogao uzet i jednog iz Crikvenice koji je bio (i još je) ful očuvan i totalno pažen, al je lik pitao 10000 ex DEM za njega.

    A ovo što se tiče diska oko bubnja ručne je odlično rješenje (mislim da Calibre to imaju), ali nisam siguran da Golf 3 ima tako riješeno.

Slične teme

  1. GOLF A2 G60
    By italia in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 04-05-2004, 07:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •