Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: poskupljenje

  1. #1
    piquet
    Guest
    mi smo ××××ni balkan a ne europa. ja ne kužim te majmune koji opsjedaju benzinske da bi uštedjeli 10 kuna. pas mater baš sam na rezervi rezerve, valjda imam još deci i pol nafte. ništa čekam ponoć da ko čovjek dođem i natočim.

  2. #2
    ma da!
    Guest
    ja se ne zamaram s tim zadnjeminutnim ustedama i ne trcim na pumpu.al da me ne dira kaj cijena benge raste ko gljive poslije kise,e pa dira me i to jako.mjesecno mi ode minimum minimuma soma kuna na devedesetosmicu.i kaj da sad radim?tocim opet devedesetpeticu,a bas sam se naviko?da se manje vozim?da kupim dizela?iso bih u sloveniju da mi je blizu,al mi nije.ak se ovakva ×××××× nastave,a po svemu sudeci jos se dugo cijena nafte na bude vratila u normalu i ja budem natjeran barem na ozbiljnije razmisljanje o kakvom dizelu.i to bude prokleto losa kombinacija.spustanje sa srednje benzinske na kompaktnu dizelsku klasu.jedino kaj bi mi odgovaralo bio bi ficus tdci.kao neko prolazno razdoblje.ma ne znam.

  3. #3
    piquet
    Guest
    normalno da i mene diraju poskupljenja (kupiću si y sa 60 konja i u ××××× i nafta i obvezno osiguranje i cestarine i...) ali nisu valjda svi ispraznili spremnike do kraja (kao ja) pa sad štede auuu 3,20 kuna.

  4. #4
    rale unlog
    Guest
    kaj vozis,ma da!?

  5. #5
    ma da!
    Guest
    germana dvolitrasa!vidim da germani nisu bas ovdje na glasu pa ga necu identificirati! )

  6. #6
    FUCK PASSAT
    Guest
    Sigurno Passat!

  7. #7
    600
    Guest
    Daj napiši kaj voziš pa briga normalne sudionike ovog foruma koje je nacionalnosti tvoj auto, glavno je da si ti zadovoljan s njim!

  8. #8
    CLIO SPORT
    Guest
    MA DA!......vozis Vectru, Mondea ili 80???

    (hm....koji je jos popularni germanski dvanulcek......???)

    mozda trojka GTI!?


Slične teme

  1. poskupljenje cestarine
    By alfa099 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 16-04-2004, 16:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •