Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 54 od 54

Tema: VW 1.8 20VT (180 hp)

  1. #51
    T-IE
    Guest
    DU500,

    Pola od te dodoatne opreme što si naveo je po mom sudu bezveze.

    Tempomat-odlična stvar, ali s obzirom na profil vozača kojima je RS namijenjen sumnjam da bi bio često u upotrebi.

    Metalic lak- se doplaćuje za gotovo sve aute, tako da mi se ovih 79€ čini dosta jeftino (btw, metalik srebrna mi je odvratna boja postala).

    CD changer-kad bi slagao muziku u autu, onda bi ju složio po svom guštu, tako da bi najvjerovatnije tvornička muzika išla van iz auta. A i dosta tvorničkih audio sustava u autima su banana...

    Alu naplaci- s Oct. RS original dobiješ 16'' alu felge (mislim Alessio) s gumama 205/55/16, tako da je sasvim logično da se za 17'' doplaćuje.

    Climatronic- to je istina da se doplaćuje (u VW-u se i manualni klima uređaj doplaćuje) i to je stvarno minus.

    ESP- ako se i to doplaćuje, to je onda svakako minus, ali mislim da to ide serijski uz auto.

    itd, itd...

    Kad u cjeniku pogledam da VW Polo GTI košta skoro 20000€, a Golf GTI sa 180ks košta oko 25000€, ona mi se ta Octavia RS čini dosta jeftina...<br><hr><font color="red">GTI</font>

  2. #52
    Girrari
    Guest
    Meni se to čini dosta povoljnim. Povoljnije od Stila Abarth.

    Jedino kaj mi je upalo u oko je "mogućnost deaktiviranja suvozačkog airbaga- 65€". Ja sam u svom autu za duplo manje love to dobio pod standardnom opremom.

    Ipak, s druge strane, Abarth ima pun ××××× i 800 opreme.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  3. #53
    T-IE
    Guest
    Imaš pravo za ESP, doplaćuje se.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  4. #54
    DU500
    Guest
    Naravno da imam pravo kad sam podatke skinuo sa Škodine stranice. I opreme nema i nema.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •