Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 162

Tema: Nova Honda Accord

  1. #1
    OS-PUNTO
    Guest
    Danas sam ju prvi puta vidio u Osijeku i prvi dojam iako ju nisam bas dobro razgledao je da auto izgleda opako.

  2. #2
    OS-PUNTO
    Guest

    Uzivo bolje izgleda.

  3. #3
    mytbyte
    Guest
    Već na televiziji izgleda puno bolje nego na fotkama, uživo vjerojatno još bolje...prokletstvo mnogih japanaca-nisu fotogenični!!!!

    Zasad su sve recenzije ××××no pozitivne što se tiče motora, ležanja, osjećaja itd. Čak su Accord i u Top Gearu, koji nema tolerancije niti za najmanje nedostatke dosta nahvalili...stavili su ga ispred svih na usporednom testu 2-litrenih limuzina srednje klase (bili su tu Mercedesi, BMW-i , Jaguari itd)...JOY MACHINE, bez sumnje...

  4. #4
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    U Ameriku sam je vidio i vidim je svaki dan i sjeo sam u nju i za mene je broj 1. Ima privlacan design i najvise mi se svidja kako je unutra sredjena i kakav navigacioni sistem sa kojim je lako da radis. Ima sve od opreme, kakva koza, kakva muzika, kakvi Xenoni. Cudom ali nije da se cudi jer ipak je Japansko!!!

  5. #5
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Malo me podsjeca na staru Alfu 164.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Kupil ju je sused prije par tjedana. Frajer je pravi Hondaš, ima Honde zadnjih 10-ak godina. Auto je sa max. opremom, felge... ma sve.
    Moji dojmovi nisu baš oduševljavajući. Nekak mi je previsok i preuzak, nagruvan. Čudan. Jedan od rijetkih automobila koji mi je na slikama izgledao bolje nego u 3D.


    I tako pričam ja sa susedom (nemojte ovo shvatiti kao provokaciju).
    Ja: I kaj, ostali ste vjerni marki?
    On: Ma da, pa to su ti auti samo toči i vozi.
    Ja: I kak ste zadvoljni?
    On: Super, servis svakih 20 hiljada, ne moraš se ništa brinut. Recimo, na ovoj prethodnoj (Civic sedan, predzadnja linija) sam prošel 125 000 i jedino sam mjenjal diskove no 80 000.
    Ja: ??? Ja sam na Alfi diskove mjenjal na 350 000.
    On: ??? Dobro niš, moram ići...

  7. #7
    HARAKIRI
    Guest
    Parkiraj pokraj mazdu 6 (dobro nije baš da spadaju u isti razred) i skini znak. Isto ×××××× drugo pakovanje. Još jedan primjerak iz tvornice kosookog sivila. Govorim samo o dizajnu. Vozne karakteristike i kvaliteta su druga priča.

  8. #8
    OS-PUNTO
    Guest

  9. #9
    OS-PUNTO
    Guest


    U pravu si Harakiri,stvarno su slični.Svedno meni dobro izgledaju oba uzivo,posebno me se Honda dojmila.

  10. #10
    CLIO SPORT
    Guest
    GIRRARI......malo mi je cudno da ste mijenjali diskove na 350000km!?

    ili je auto vozen na otvorenoj cesti,autoputu najvise ili.....?

    recimo......frend ima volva C70 turbaka sa 239 konja (AUTOMATIC) ali bez obzira sto je automatik....promijenio je DISKOVE na 40000!? meni su na starom cliu prije nego sto sam ga prodao otislo 2/3 diska....znaci da ce ih tip promijeniti na najvise 150000km!?

  11. #11
    OS-PUNTO
    Guest
    Ja sam na svom bivsem autu (FIAT Tipo) diskove mjenjao na 250 000 km.Nemoram ni spominjati kako su izgledali .

  12. #12
    D0mi
    Guest
    Daj Boze samo da izbace Type-R verziju, to ce onda bit prava masina. Mada ni ova 2.4 nije za odbacit

  13. #13
    sepra
    Guest
    To s diskovima niš ne znači sve je do načina vožnje. Meni su isto pri kraju 39000 km. ××××ga terao sam ga i kočio ko konj.

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Ovisi o načinu vožnje, ali mogu ti reći da je moj sused primjer svega samo ne oštrog vozača dok je stari Alfu teral ko vrag grešnu dušu. Velim ti da je bil u novinama s tim diskovima, a ovi u redakciji Večernjeg su na dupe opali kad su vidli koliko su diskovi zdurali.

    No dajte nemojte nastavljat s tim diskovima jer bu opet ispalo Alfa protiv ostatka svijeta, a to ne želim.
    Ovo je tema o Hond Accord, pa neka se o tome i raspravlja.

  15. #15
    mc
    Guest
    Girarri nemoj se ljutiti sto ipak nastavljam s diskovima, ali to ti zbilja nije nikakvo mjerilo. Mozda bi i njegovi diskovi izdrzali jos dosta, ali neki ljudi uvijek zele biti na safe-side (i ja naginjem vise takvima), pa po rasporedu na toliko i toliko km mijenjaju to i to i amen... S druge strane 350 tkm na istim diskovima - ne znam bas... ja se s kocnicama ne bi kockao...

  16. #16
    Hondo
    Guest
    Danas sam bio na promociji novog Accorda u jednom Hondinom prodajno-servisnom centru u Vž. Konačno sam uspio u miru pregledati auto i prilično vremena odsjediti u njemu, nažalost samo u salonu. Kao prvo da rasčistimo ovo o sličnosti sa Mazdom 6. Vjerujte mi, meni auti sad ovako uživo viđeni, uopče ne sliče. Honda izgleda puno sportskije i nabrijanije, dok je 6-ica više elegantnija. Konačno sam potvrdio ono što se vidjelo na slikama, a to je da sadašnji dizajn nije ništa drugo nego samo evolucija prijašnjeg modela (koji imam pa iza te tvrdnje stojim). Tko ne vjeruje nek nabavi Mazdu 6, novi Accord i ja dolazim sa svojim, pa ćemo otkloniti sve sumnje. Toliko o izgledu.
    Kvaliteta svih dijelova je stvarno na razini, počevši od kvake na vratima pri otvaranju, do pokretanja bilo koje komande u kabini. Tu se vidi napredak u odnosu na prijašnji model. Mjesta u unutrašnjosti ima nešto više na stražnjoj klupi i prednja sjedala su malo veća. Kvaliteta materijala u kabini me najviše podsječa na Njemce (Passat recimo). Komande klime, audio sustava i ventilacije su iste kao na starom modelu, samo im je raspored drugačiji. Uglavnom osječaj u unutrašnjosti je stvarno za 5. Motor je isto evolucija starog (sada ima i-VTEC, prije samo VTEC), a ostatak mehanike je isti (dakle ovjes, agregati oko motora). Uglavnom kao što sam rekao, cijeli auto je evolucija starog modela.
    Na povratku s prezentacije stanem na kiosku i vidim novi Auto Klub sa testom tog istog Accorda, Kupim ga, dođem doma i počnem čitati. Vele oni: novi ovjes, McPherosn sprijeda, novi multi-ling straga. ????
    Ljudi moji, Accord nikad nije imao McPherson naprijed, a nema ga ni sada, a stražnji multi-link je sasvim isti kao i na mojemu. Ma koji to idioti testiraju aute i prodaju nam takve stvari za novac. Mogao se je barem sagnuti pod auto i pogledati. Ostatak teksta nisam ni pogledao.
    Uglavnom novi Accord mi se jako sviđa i nakon što ga konačno dobijem na probnu vožnju (za neka dva tjedna), moglo bi se dogoditi da postanem ponosni vlasnik 2.4 Type S modela.

  17. #17
    TYPE-R
    Guest
    Hondo, znas li mozda ima li ikakve sanse za Type-R?

  18. #18
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Girrari, kako je to moguce da prevalis 350 000 km sa jednim parom diska. Ja sam to cuo za bubnjeve ali za diskove nikad. Dali si kupio tu Alfu novu ili je neko vozio prije tebe pa mozda je on promjenio diskove. Ja sam 1999 sa novom Feliciom prevalio samo 43 000 km i bili su na nulu.
    Honda Accord bit ce proizvedena kao Tyoe R sa motorom 2000 ccm i 240 ks pa mozda ce imat i vise. Ima moj brat ovdje u Ameriku jedan CIVIC koji je ugradjivan ali nije Type R, ma cudo ali kosta vise od drugih oko 4500 $.

  19. #19
    T-IE-
    Guest
    Jeste vidili novi Avensis, od naprijed mi liči na Vectru.

  20. #20
    Hondo_
    Guest
    Koliko ja znam nema šansi za Type R model. Smatraju da je 2.4 Type S dovoljno sportski orjentiran i da zato nema potrebe za Type R modelom. Šteta, ali tko zna...

  21. #21
    Hondo
    Guest

    Honda Accord 2.4 Type S

  22. #22
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    T-IE, vidio sam ga ali u Ameriku se zove CAMRY i je naj bolji i naj prodavanji automobil iz te klase u Ameriku od 1996.
    Hondo_, u Ameriku su tako rekli a za Hrvatsku odnosno za Evropu ne znam, dobro bi bilo...

  23. #23
    ma da!
    Guest
    ××××te hondo nije ti losa odluka!odakle lova samo? a i zakljucci su ti ok.mazda 6 je cista konfekcija.nije to meni za pored accorda parkirat.

  24. #24
    ma da!
    Guest
    koja je razlika tog type esa i era?daj mi to malo poblize objasni!

    ovo bi trebala biti ta type s.jel tako?malo mi je zadnji kraj cudan na nekim slikama.na ovoj pogotovo.ali jos nisam imao srece da vidim taj auto na cesti.to mi je nekako jedina mana na autu.ko da je nekako okomito odrezan.ko da je ponestalo ideja!?

  25. #25
    ma da!
    Guest



    http://www.rsportscars.com/foto/02/accordtypes03_inter.jpg

    jel taj type s samo neki skuplji paket opreme?

Slične teme

  1. Nova Honda Accord
    By Michael in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 24-02-2004, 13:23
  2. Nova Honda Accord-kako vam se čini?
    By DKW in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 19-01-2003, 14:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •