Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 69

Tema: SEAT IBIZA

  1. #26
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    ja imam u oba 2 fabije daljinsko zakljucavanje sa skakavcem ali kad pritisnem jedan put sve se otvata, kad pritisnem drugu sve se zatfara a na skuplju Fabiju imam i daljinsko otvaranje prtljaznika.

  2. #27
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    U jedan kljuc imam 2 tastera a drugi kljuc imam 3 tastera. Pogledaj to u WWW.SKODA-AUTO.CZ .

  3. #28
    mc
    Guest
    Bolja mi je varijanta sa automatskim zakljucavanjem nakon postignute odredjene brzine. Sto ako ostavis upaljen auto, pa izadjes iz njega i zalupis vrata - mozes se slikati...

  4. #29
    zmay
    Guest
    Taj cudan nacin otvaranja (jedan pritisak-vozaceva vrata, drugi pritisak-sva ostala vrata) zahvaljujemo amerikancima i velikoj stopi kriminala kod njih. Tamo ti cesto upadnu kroz druga vrata i opljackaju te, ili gore. Onda su smislili to sa otvaranjem na dva pritiska. Kad se vozis sam pritisnes jednom i nitko te nemoze iznenaditi kroz druga vrata. Svaki put na kisi kada udem u auto, i gurnem kljuc u bravu, a suvozac/ica panicno poteze bravu na kisi sjetim se amerikanaca.

  5. #30
    V6
    Guest
    fabia, škodin Mpi je slavan po potrošnji od 9 litara.
    Drugo, 4 slavne marke
    koje ???
    Škoda možda nekad, sada možda opet bude ali seat ??? Od kada je on slavna marka, pa nije to Jaguar, Lancia i sl.
    Nema tu ni s od slave. ) A to što dijele motore nema prevelike veze sa fenomenalnom kvalitetom nego srezavanjem troškova. Samo, možda je lijepo kada kupiš seat ili škodu znajući da taj motor ima i audi i vw, ali kako je kada iskeširaš lovu za ime, recimo audi a na semaforu pokraj tebe škoda koja je jeftinija a ima tvoj motor ?? I još te opere. )

  6. #31
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    To mozda je i zbog drugih stvari jer tebe mozda ti ne ulazi niko samo ti stalno pa zasto da rade druge brave i brava prtljaznika pa ako ti trebaju druge brave ti mozes da ih otvoris. Ili to za Ameriku protiv lopova.
    E sad vidite kako ide taj proces sto ste pisali ako ostavis upalen motor i izadjes:
    Usao si u Fabiju (tako radi kod mene) i zatvorio si vrata i daosi kontakt i na taj momenat vrata se zakljuce, kad prekines kontakt vrata se otkljuce, a recimo oces da izadjes i da auto ostavis upaljena pritisnes dugme (na jednu stranu je kljuc i na drugu je otvorena vrata), pritisnes stranu dje su otvorena vrata i vrata se otkljuce, ti izadjes i zatvoris vrata ali vrata ostaju otkljucana, kad opet ulazis i krenas vrata se automatski zakljuce ali pri brzini od 28 km/h. Ovakav sistem mi ima Fabia za Njemacko trziste i svaki Americki automobili sto sam do sad vidio.

  7. #32
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    V6, Seat nije slavna marka, to je bila moja greska i to prihvatam.
    Ali Skodini motori su oni stari od Skode 1000 MB od 1960. Ti motori se ugradjuju u Fabiju i prije u Feliciju ali tuje neka VW-ova elektronika. Ti Skodini motori razvijaju po 60 odnosno 68 ks i imaju bregastnu vratilu OHV(over headed valve) koja je smjestena u bloku motora sa strane i ovi motori imaju po 8 ventila ali taj motor sto mu je dosao u Ibizu (594 Kreso) taj motor je potpuno Volkswagen (i nije to stari Skodin motor) i on mu razvije 75 ks, ima sistem MPI((multi point injection)i mozda si za to mislio da je Skodin)) i ima 16 ventila. Skodini motori se ne ugradjuju u Seat ni u Audi ni u VW samo u Skodu. Dal tije sad jasno???

  8. #33
    T-IE-
    Guest
    Elektronika je Siemensova, bolje rečeno s××××nsova, mom starom je krepala na 20000km, sva sreća da je auto bio pod garancijom.

  9. #34
    T-IE-
    Guest
    Jedno vrijeme se Škodin motor ugrađivao u Lupa. Zamisli taj šok vlasnika kad digne haubu. )

  10. #35
    V6
    Guest
    ko dan !!!

    Eto fabia i sa tobom se može čak i razgovarat, pozdrav.

    I da pozdravi mi Ramba, aman !!!! )

    jedne noći, po po noći, susreo saaaaam vanzemaljca ) )

  11. #36
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Skodin motor u Lupo??? Nijesam cuo do sad ali sigurno da nesto zna i VW jer nije lud.
    Electronica je Siemens, mene prije u Feliciju i sad u 2 Fabije mije radio dobro mada sam sa Felicijom prevalio gotovo 60 000 km.
    V6, pozdrav od Ramba za tebe!!!

  12. #37
    594 krešo
    Guest
    Vr 6, istina, motori novije generacije su bolji, a što se tiče potrošnje ona je relativna, ovisi u mnogočemu i o vozaču. Prosjek koji ću ja držati je oko 6,5 litara, vjeruj mi, nisam jak na gasu, obiteljski sam čovjek i razumijem da mlađi i temperamentniji vozači voze brže i potroše više benzina. Za tdi diesel nisam imao novaca i mislim da ću i sa ovim 1,4 75ks biti zadovoljan. Saxo koji sam vozio pet godina isto je imao 1,4 75 ks uz prosjek oko 6 litara.

  13. #38
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Ja imam 18 godina i od 112 godina sam poceo da vozim stari ali dobri Fiat 1300, poslije kad sam se malo rastao brat mije kupio potpuno novu Feliciju GLXI 1.3 Mpi, pa poslije sam kupio nou fabiju SDI i opet u 9 mjesecu prosle godine sam kupio novu Fabiju ali opet SDI i dosta ljudi su mi rekli bolje da si kupio T(di) ali sta ce meni T(di) kad neznam dje u CG mogu da vozim brze od 165 koljiko mi idu Fabije a drugo su performanse ali mene ne interesuju. Znaci i ako sam mlad brzina mi ne interesuje samo mi interesuje potrosnja a imamga, tu oko 5.1l 100 km. Dobar rezultat jel ali na drugu stranu 16.8 sekundi 0-100 ali to mije i prebrzo.

  14. #39
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Aaaaaaaaaa 112 godina ) ) ) ) ) od 12 godina!!!

  15. #40
    INTCP log dead
    Guest
    Ibiza mi je ružna, već sam pisao mnonologe zašto. S 5 vrarta mi je još ružnikja, kao i svaki mali i kompaktni auto.

    Motor mi je usrean jer izvlači malo ks i toliko ccm. isto tako auto za 75 ks ne i de ni kurca, kao i većina takvih auta. Ne kuižim zašto Punto 1.2 sa 80 ks pere ostale aute konkurentske snage za 2 sekunde u ubrzanju . Mjenjač je rtradiciomnalno folcvagenovski zapinjuć.

    BTW taj motor nije MPI i nije škodin. Ovo je Volkswagenov 16V koji postoji i u verziji sa 101 ks. MPI je stari škodin iz 1000 MB sa bregastom u bloku i 8 ventila. Tako da se ovo o velikoj potrošnji ne može odnositi na dotičnu Ibizu.

  16. #41
    T-IE-
    Guest
    Fabija, jedno vrijeme su ugrađivali škodin 1.0 u Lupa za istočna tržišta. Imaš i test u AK.

    Intcp, MPI označava sistem ubrizgavanja ,a ne neku Škodinu oznaku motora tako da može bit i ovo MPI.

  17. #42
    INTCP log dead
    Guest
    T-IE, MPI znači multipoint ubrizgavanje. Znači u više točaka, za razliku od singlepoint. Škoda svoj motor zove MPI. O tome sam govorio.

    Danas su svi inection motori MPI. Čak i Dacia.

  18. #43
    T-IE-
    Guest
    Intcp, prosvijetlio si me ovim objašnjenjem MPI-ja. Hvala. )

    Fabija je napisao da motor ima MPI, a sigurno nije mislio da je Škodin. A ti pišeš da nije MPI i nije Škodin.

    A i Hyundai svoje neke modele zove MPI.

  19. #44
    Goran1
    Guest
    Gotovo sam siguran da je taj 1.0 motor Volkswagenov,ali ako se ne varam Volswagen je prije par godina prebacio proizvodnju tog motora za sve marke unutar V.A.G. koncerna u Češku

  20. #45
    krešo 456gt M
    Guest

  21. #46
    T-IE-
    Guest
    Goran, ako imaš AK iz 12/98 tamo imaš test Lupa 1.0 s Škodinim motorom i mjenjačem.

    BTW, ovaj siemens je živo govno.

    Oće ga ko kupit, dam ga jeftino, odličan mob.
    ) )

  22. #47
    krešo 456 gtM
    Guest
    da ja razmisljam o kupnji,tj. definitivno ga kupujem ovaj tjedan,daj ti meni reci mane i nedostatke na vrijeme,mozda odustanem kad cujem sta kazu tvoja iskustav...thx

  23. #48
    T-IE-
    Guest
    Imaš tamo poseban forum o mob, al' kad već pitaš...

    Mobitel mi je lijep izgledom, ima polifolne 16-kanalne melodije, lagan je, puno opreme i to ti je što se tiče pluseva to.

    A sad:

    Baterija ne izdrži više od 4 dana, vibro ne možeš isključit, užasno spor meni, govorno biranje u k..., kažeš Janko, on bira Marko, ili ne zove uopće, bar puta blokirao i tako...
    Možda je samo moj u banani, nemam pojma, kupi ga pa vidi.

  24. #49
    krešo 456gt M
    Guest
    da cuo sam za sve te greske ,ali kao na softu verzije 18 da je sve riješeno,koji je tvoja verzija???

  25. #50
    RS
    Guest
    A T-IEkupuje Siemensa i onda ×××× po njemu. Šta ga ne prodaš kad je govno?

Slične teme

  1. SEAT CORDOBA - DA ILI NE?
    By Vanja in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 18-08-2004, 09:00
  2. SEAT TOLEDO
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 29-05-2004, 11:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •