Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Dali muskarac i zena mogu biti prijatelji?

  1. #1
    nova
    Guest
    Dali muskarac i zena mogu biti prijatelji?

  2. #2
    on
    Guest
    ovaj forum je u kurcu....

  3. #3
    nova
    Guest
    znam barem treba probati.....

  4. #4
    On
    Guest
    Ne vrijedi tošit energiju pisanja...

  5. #5
    m77
    Guest
    Ciao! Ja sam malo doletjela iz "zagreba i okolice"! Muško-žensko prijateljstvo?! U mom slučaju DA. Imam super frenda s kojim mogu pričati o svemu i nije nam palo na pamet ništa drugo osim prijateljstva.Nadam se da ćemo super frendovi i ostati. Pozdrav!!

  6. #6
    Poppins
    Guest
    Naravno, ali ako među njima ama bas uopce nema kemije...

  7. #7
    Piky
    Guest
    Mogu muškarac i žena biti prijatelji, ali je problem u tome što se to rijetko događa jer muškarci uglavnom razmišljaju "donjom glavom" (čast izuzecima)!!!

  8. #8
    Franko
    Guest
    Naravno da mogu, samo sto je ljepse kad imaju nesto specialno medju njima


  9. #9
    Novi....
    Guest
    I ja sam iz Zagreba. Isto zelim da ovaj forum malo ozivi.
    Prijatelji sa zenskom? Sigurno da je moguce samo moras da razmisljas sa gornjom glavom jer ja sam najvise prijatelja imao sa zenskima. Mnogo toga sam naucio od njih i nisu toliko zavidne kao muskarci.

  10. #10
    anonimus
    Guest
    Vidjevši da se i ovdje netko javlja jednostavno nisam mogao vjerovati da se i Pula pokrenula, bravo. Da li muškarac i žena mogu biti prijatelji? Naravno da mogu.... pa ne živimo više u XV. stoljeću!

  11. #11
    Exty
    Guest
    Naravno da mogu biti. Sve se može, ali to ne uspijeva,vjerujte mi.
    Imala sam dva najbolja frenda. Jedno mi se prijateljstvo uništilo a drugo mi se uništava, a sve zbog toga što se određena vrsta kemije događa.
    Ne moguće je ne osjetiti ništa uz toliko vremena provedenog zajedno, zajedničkim izlascima, razgovaranjima....i još uz sve te filmove o romantičnim bajkama. A i nekad ti stvarno treba dečko.
    Vjerujte mi, govorim iz vlastitog iskustva. Doživjela sam jako neugodnu situaciju kad me frend pitao za hodanje, a s drugimću upravo to doživjet.
    Užasno mi je.

  12. #12
    biotamo
    Guest
    samo ××××× moze biti prijatelj sa zenskom. Druge opcije se sve svedu na ljubav i moguci seks. Moze i prijateljski seks, da se opustimo

  13. #13
    Puky
    Guest
    Moguće je i dapace takvo je prijateljstvo vrlo posebno i upravo zato nije svakom ostvarivo, gotovo kao dobitak na Lotu .. mnogi igraju ali samo rijetki dobiju.
    Da ali zato je dobitak velik.

  14. #14
    joe
    Guest
    kako kad

  15. #15
    PERA
    Guest
    Muškarac i žena prijatelji.Svakako da mogu biti prijatelji dok ne krenu na prvu kavu.Svi su u početku samo prijatelji...
    Ako se baš ništa ne desi onda je upitan
    spol /možda ponekad izgled vara/ )

  16. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2005
    Postova
    19
    Rep Power
    0
    Ispočetka mogu,ali kako se sve više upoznavaju,sve više znaju jedan o drugom,sve se više vole kao frendovi ,ali onda se kod jednog od njih desi nešto što potakne nekakvu iskru koja zapali nešto više od same prijateljske ljubavi...
    kad-tad se to mora desiti...
    zar nije tako?
    POZDRAV IZ VRBOVCA!!!

  17. #17
    plavuša blond
    Guest
    mogu ali s vremenom će to prerasti u ljubav. bloody mary ja sam isto iz vrbovca

  18. #18
    sany
    Guest
    Mogu ali to je zaista rijetko, a jedan moj prijatelj je postao moj muz.

  19. #19
    Buha.
    Guest
    Joj daj suti!!!!! Ti se u to ne razumijes!

  20. #20
    aha
    Guest
    imala sam najboljegn frenda i on je imao curu (ima ju još i sada)jedne večeri bila sam kod njega i malo smo previše popili i dogodilo se-sad mi je malo bed razgovarat sa njim al pravimo se da se ništa nije dogodilo -cura mu nije saznala al kad bi saznala mislim da bi naje...

  21. #21
    aha
    Guest
    uglavnom mislim da sve to završava sa krevetom ili barem brijačinom..pusa svima

  22. #22
    j@@@@
    Guest
    muškarac i žena mogu biti frendovi. imam najbojeg frenda već osam godina...... prije par godina dogodila se kriza, te je on hti da budemo zajedno, ali ja to nisam mogla napraviti. to je prošlosz i sada smo najbolji frendovi koji si pomažemo u svemu... frendovi smo, ali nikad više od toga!pozzz

  23. #23
    velika
    Guest
    mogu bit prijatelji ali to moraju od početka tako postaviti.oni jedno drugom povjeravaju sve tajne i bolje poznaju jedno drugo od partnera upravo zbog tajni koje oni podjele međusobno,nema tu kemije jer es poznaju bez rezerve samo to možeš nač samo jedanput u životu ko i pravu ljubav..

  24. #24
    antonija
    Guest
    NEMOZE......... TO GOVORIM IZ VLASTITOG ISKUSTVA

  25. #25
    antonija
    Guest
    nikada nemogu musko i zensko bit prijatelji....muski misli uvijek na smao jedno,bila to prijateljica,zivotinja ili rupa na drvetu....debili

Slične teme

  1. Dali je moguća zarada preko neta,Agloco i takve stvari?
    By Denis_1 in forum Računala i internet
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-01-2008, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •