Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Tema: TKO JE TAJ SMRDO OD BLACK KNIGHTA?

  1. #1
    SHWP
    Guest
    BAŠ ME ZANIMA TKO JE TAJ LIK SA AUTOM OD 205 KS I KOJI JE TOLIKO PUN SEBE,KOJI MISLI DA SVAKI DAN HVATA BOGA ZA MUDA?
    ZBOG TAKVIH UMIŠLJENIH LJUDI DRUGI STRADAJU, JER SI ONI UMISLE DA SA SVOJOM MAKINOM MOGU SVE......
    ------što više čitam njegove postove,više mi postaje odvratniji.
    ×××××u mater tko si ti?Spusti krila!!!!!!
    Ljute me takva razmišljanja!Ti češ se ubacit meni kad je kolona jer imaš "jak" auto! Ma daj ne seri! Zadnji koji mi je to napravio, a bio je slovenac, dobio je po dupetu svog auta.Naravno mojem autu ništa jer je maloooo dosta veči i jači, a plus toga ima čelični branik od naprijed.jedino što sam morao je to da sam trebao skinut njegovu crvenu boju sa branika...

  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    U zivotu mi nije ni palo na pamet da se ubacujem u kolonu ko zadnji primic.

    Ja pricam o cik cak voznji kad ima prostora za manevriranje, kad se ljudi voze 50-60 i slicno. Kad je kolona je kolona i to je red, tu ulijetanje fakat nije u redu. A kad nije kolona onda ne vidim zasto bi nekom smetalo da ja dodjem prije njega ako se brze vozim. Vozi se i ti brze, ko ti brani.

  3. #3
    Black Knight_
    Guest
    A nadalje, tko si ti da mislis da mozes red uvodit zabijanjem svog auta nekom u dupe? To nije primitivno ponasanje? Daj mojne me.

  4. #4
    Black Knight_
    Guest
    A sva svojim autom ne mogu sve ali mogu vozit brze od tebe, ali nista zato, kad me ti stignes na semaforu sa svojim bullbarom mozes pokazati svima ko je tu dasa.


  5. #5
    SHWP
    Guest
    Gle blaki,ja sam izgubio frenda zbog njegovog mišljenja da je on svemoguči!
    To ga je koštalo jer se sa autom pri 160km/h zabio u zaštitnu ogradu.
    Nemoram ti pričat na šta je auto ličio,a kakav je bio on.
    Zato mi smeta to,jer je glupo da se na takve načine gine.
    Vozi ti brzo,ako misliš da si dobar u tome,al ipak nemoj dovodit u pitanje živote drugih.
    S njim su bili još 2 dečka i cura.Jedan je imao obje noge razbijene i dan danas je na štakama.Cura ima unakaženo lice jer joj se glava smrskala na jednoj strani, a ovaj treći je neznam ni ja kakvim čudom izašao samo sa razbijenom rukom i posjekotinama.Možda zato jer je sjedio otraga.
    A to što kažeš da si brži,sve je ok.Al imam i ja asa u rukavu ) a to je Toyota Celica 1.8 T Sport.Pa ono, tu smo negdje,ha?
    A mogu ubacit ovdje i auto od starog, Alficu 156 2.5 V6, nedavno kupljenu...
    Ako misliš da te lažem,probat ću ti poslat slike tu na forumu pa češ se uvjerit.
    Znaš kako je kad ti je stari direktor hotela sa 4*. ) )

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    SHWP pozdravi oca.Drago mi je da ima još pametnih ljudi na ovom svijetu , a ne smrdljivi snobovi koji kupuje BMW i Mercedese samo da bi se pokazali , a doma nemaju za kruh i mlijeko.
    I Celica je mrak...

  7. #7
    Black Knight_
    Guest
    Mislim da dobro prosudjujem gdje i koliko se mogu ganjat i da li time ugrozavam ikoga. A na koji nacin to prosudjujem to je stvarno preopsirna tema. Jedino sto se tice cik cak voznje tu uvijek postoji mogucnost da za××××s cak ne svojom krivicom ali to definitivno nece biti sudar u kojem bi netko ostao trajno ozlijedjen ili cak bez zivota jer to su male brzine i svi idu u istom smjeru. Definitvno kad su sa mnom ljudi ne dopustam si one spike 'sad cu ja vama pokazati kak to ide'.

    A cini mi se po izboru tvojih automobila da ni ti nisi nevinasce...

    Uglavnom, mislim da imam vrlo jaku samokontrolu i savjest i zato si dopustam to sto si dopustam. E sad ti mozes reci da sam ja pun sebe ili nesto al istina je da me uopce ne poznas.

  8. #8
    trenton
    Guest
    Bleki,ni ja te ne poznam,to je istina, ali da si pun sebe, i to je istina!!!

  9. #9
    Black Knight_
    Guest
    A ×××× ga, neke stvari sam morao reci makar sam znao da cu nakon toga ispast pun sebe, ali nije bitno, jer se fakat necu uzbudjivat oko misljenja nekih anonimusa tu na forumu.

  10. #10
    V6
    Guest
    ma bleki ti si legenda, jeli pila spremna za let ???

  11. #11
    SHWP
    Guest
    Ako ti misliš da je u redu kad se onako naglo ubacuješ, samo daj!Al pazi, da se ne desi da krivo procjeniš i...bum!
    Šta kažeš, jel bi me dobio sa tvojom "raketom" da se jednom nađemo??
    Znaš šta mislim, možda ni sam neznaš koliko brzo ideš, da ti je to tako prešlo u naviku,pa i kad je još netko s tobom ti i dalje voziš na tvoj način.
    Eto baš jučer gledam, vozim cestom,a ispred mene neki tio sa bmw kockica, niš posebno, kučno tjuniran sa felgama itd., i nađe se on ispred kamiona.. krene ga preticavat jer si faca misli da ima zvjerku, kad ono ide auto u suprotnom smijeru, i već sam ih vidio kako se "ljube". Tip se nekako u zadnji tren trgnuo na svoju stranu.To se dešava jer misliš da možeš sve, al nemože brate!I ŠTA DA SU SE NABILI NJIH DVOJE.ZAMISLI JADAN ONAJ U DRUGOM AUTU, NI KRIV NI DUŽAN NASTRADA!!!

  12. #12
    CLIO SPORT
    Guest
    SHWP.....taj tvoj pristup tome je po meni stvrno smjesan(u biti,u teoriji stvarno lijepo zvuci,ali u praksi...!?)!!!! ako cemo tako razmisljat, onda ti i crijep moze past s krova dok se seces gradom pa nastrada potpuno nevina osoba!!!

    to sto je taj sa kockicom tako glupo preticao je njegov problem, ne zna procijeniti situaciju i bok! ××××××!

    po tvojoj teoriji onda NEMA pretjecanja do splita ili dubrovnika,jel? a do dolje od 10 pretjecanja na 7 ce ti ziher naletiti auto iz drugog smjera i sve je tu stvar procjene! iz mog iskustva sigurniji vozaci su oni koji se cesce ganjaju nego oni koji ga stisnu jednom mjesecno! (znam da ovo glupo zvuci ali je istina,bolje procjenuju situaciju ISKUSNIJI u ganjaju nego AMATERI....eto,ako netko to moze bolje argumentirat, slobodno)

    ja(i par ljudi koje znam....ali samo PAR) kada se ganjam sam potpuno miran,nikada mi se ruke ne znoje i mogu najnormalnije pricat i raditi sve isto sto i kada se vozim laganini(fizickih ili psihickih promjena nema)! a ekipa (neki moji frendovi) imaju posebne pripreme i totalno se iskljuce kada se ganjaju a da ti ne pricam koliko puta sam mogao poginut s takvim idiotima koji si zamisle da su McRae tih 15tak-30tak minuta!
    sjeti se da su u italiji podignuli ogranicenja brzine!!!!!!!

    zato meni ne smeta ako se netko vozi brze.....a na forumu nas ima jako puno!!

    p.s. daj mi molim te reci kako se ti to vozis sa celicom ili alfom????? ziher iza kamiona do dubrovnika (zapravo,pretices samo kada je prazna ravnica min 500m)!!??
    siguran sam da se MA DA! slaze samnom,ako ne 100% onda 120%!!!
    evo i famoznismilic

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Moram priznati da sam ja jedan od onih koji se "isključe" dok se ganjaju. Jednostavno, u tim trenucima, okolni svijet za mene ne postoji; postojimo samo ja, cesta i drugi auti. Ostalo me ne zanima. Radio je ugašen, a i da radi ne bih ni čuo da svira jer su sva moja osjetila podređena vožnji.
    I onda mi žena veli: "Se slažeš s onim kaj sam ti govorila u autu?"
    Kaj da velim na to nego AHA (i onda si tim odgovorom s××××× cijelo prijepodne slijedećeg dana). )

  14. #14
    SHWP
    Guest
    Ma čovjeće naravno da i ja volim preticavat, i to puno, al opet nejdem preticavat bilo kada i bilo gdje pa da se nađem u škarama ili da se zaletim pa se jedva izvučem iz zavoja!Imam 19 i pol godina, vozim godinu i pol i od tada sam naučio mnogo toga!
    Ne volim jurit na cestama koje ne poznajem jer mi se jednom desilo da sam raspalio auto po nekoj ravnici kod pule(prema labinu),a prvi put sam išao onuda, i odjednom mi se stvori veliki zavoj, a ja idem ko lud.Nekako sam usporijo nižim šaltanjem i kočenjem, al sam se preznojio i sam sebi rekao da nikad više po nepoznatim cestama neću jurit ko muha bez glave, što ne znači da ne vozim brzo. Vozim al u nekim granicama.
    Najviše mrzim kad mi se neki tip nabi iza sa nekom kantom i želi se pokazat "kao on ima pilu"(najčešće jugić, opel gsi ili neko ××××××)i podjebava, e onda mi pukne živac i spizdim po gasu da se on počinje gušit u prašini iza mene!ne volim preseravanja, i usprkost tome što imam lijep život starci su me naučili da se novac ne ××××, da se sve može odjednom preokrenut i da se može doći na rub bijede.
    SMETA MI AROGANTNOST I PREPOTENTNOST, I ONO RAZMIŠLJANJE KADA NEKOG PROĐEŠ PA SI ON KAŽE "E NEŠ BOGME" PA TI SE NABI NA DUPE OD AUTA...
    tako sam prošao jednu calibru, crnu, kad on nakon što ga prođem po gasu i faca mene u zavoju prođe!!
    Kud češ u pičku materinu konju glupi!
    Šta da je netko naišao??? Ajd da me prođe na ravnici.Ne nego na zavoju!
    Jel i ti CLIO, BLAKI I EKIPICA RADITE TAKVA ×××××× NA CESTI??

  15. #15
    CLIO SPORT
    Guest
    ma to su idioti koji riskiraju tako.....naravno...uvijek postoje neka osnovna pravila...nikada u zavoju i nikada po punoj crti (osim u nekim jeeebeno preglednim situacijama kada je u pitanju kamioncic,jugis ili auto takvog kalibra i to samo zato jer dvanulcek takve radnje u drugoj obavlja za manje od 2 sekunde)!!!!

  16. #16
    SHWP
    Guest
    Dobar je taj Clio.I meni se sviđa!Štosan je!Nego reci ti meni kako ti ide u kojoj brzini?Na koliko okretaja dobiva ful snagu?
    Držanje mu je sigurno ok. Ja sam se ovoga ljeto vozio sa jednim slovencem u onom Cliu što ima motor odostraga. Ne pada mi sad kako se zove, al mogu ti reći da je zvjer od auta. Da ga čuješ kako radi, kako brunda...
    Auto je perfektan!Brutalan!!
    Jesi ti šta tvojem dodao ili ima originalno sve gore?
    Kako ti je kad staneš na semaforu u ZG?Jel ima onih "faca" koje se hoće utrkivat za bolji start?Ja kad sam bio u ZG na onim semaforima kod Utrina, ona cesta što prolazi uz Velesajam i INU
    sa dvije, tri trake...kad bi stao na semaforu, našli bi se neki paralelno samnom i onako tuniraju motor pa se upali zeleno....i vidimo se na ćevapima!Jadni, ostali malo iza, nešto kao na fast & furious kad se utrkuje sa ferarijem pa ga ostavi.
    Šta češ, život je takav! ) )

  17. #17
    BBs
    Guest
    I MENI SE ZNALO DESIT TAKVO ŠTO?×××××× SE ZALJEPE ZA GUZICU I ŽELE TE PROĆI,ALI NE MOGU KAD IMAJU SLABLJI AUTO!USPIJU SAMO NA NEPREGLEDNIM CESTAMA, GDJE NE VOZIŠ BRZO, I TAKO POKAŽU KAKO SU GLUPI, PRIMITIVNI!
    ČIM TE NETKO VIDI U NEKOM BOLJEM AUTU, NABRIJANOM, ŽELI SE POKAZATI, DA VIDIŠ DA I ON IMA MAKINU PA RADI SVAKAKVA ×××××× DA TE PROĐE.JA IH NAJČEŠĆE I PUSTIM, JER MI SE NEDA NATJERIVAT SA TAKVIMA.BILO BI MI GLUPO SPIZDIT AUTO ZBOG TOGA.

  18. #18
    Dom-Dom
    Guest
    BBS , potpuno se slažem s tobom.I meni je pun k.... takvih pilota.

  19. #19
    Yokosuka/
    Guest
    ..SHWP kaže:
    "ne volim preseravanja,i usprkos tome što imam lijep život starci su me naučili da se novac ne ××××, da se sve može odjednom preokrenuti i da se može doći na rub bijede";ovo je jedna od najpametnijih izreka ovog foruma što se mene tiče,jako zrelo SHWP!,odakle si?...

  20. #20
    Black Knight_
    Guest
    Na otvorenim cestama ja se volim ganjat SA nekim a ne PROTIV nekog. Kad vidim da neko OK vozi, ne radi prevelike rizike al opet se ganja onda se ganjam za njim. Ako vidim tako nekog iza sebe onda mu obicno "drzim" cestu nakon sto preteknem da vidi covjek da moze i on i slicno. To je stvarno ok brija. Fakat se tak i skompas s ljudima na putu na more. Mrzim se naganjat s ljudima kojima je zapravo iskljucivi cilj pokazat kak su oni zapravo michael schumacher a ti si za njih voda. Pogotovo kad su takvi likovi u slabijim autima pa moraju ××××no riskirat da bi me stigli.

    Po gradu se tek mrzim ganjat s ljudima. Cesto ne znaju granicu. Dvije ×××××× na cesti su jedna previse.

    I postivam sva prometna pravila osim ogranicenja brzine. Ali recimo nikad necu vozit vise od 160 bilo gdje osim na autoputu, i to bas autoputu, ne ljubljanskoj i sl.

    Jedino se dogodilo par puta da sam preticao po punoj liniji na siroj cesti izvan grada u desnom zavoju ako su brzine manje. Ali iskljucivo zato jer mi se to cinilo ××××no sigurno, jer auti u tvom smjeru se priblize desnom rinzolu jer krate zavoj i onda komotno se mozes po sredini vozit i nece te pokupit auto iz suprotnog smjera jer ima mjesta a posto su nize brzine, 50-80km/h meni druga ××××no radi u tom rasponu, preticanje traje sekundu najvise.

    A sto se tice cik cak voznje, mrtvih kuteva i slicno, ja imam neki cudan sklop u glavi i jednostavno se ne mogu prestrojit na nevidjeno. Nema tog boga kolko god da sam napusen ili pijan da se ja prestrojim na nevidjeno. I to me zapravo ×××× jer kad sam i suvozac se stalno okrecem okolo i pizdim i jako sam osjetljiv na lose vozace. I fakat mi se jos NIKAD nije dogodilo da je netko iza mene moro prikocit da me ne pokupi nakon mog prestrojavanja, da mi zablenda i potrubi sto se obicno desava u takvim situacijama.

    Nadalje, ako se vozis brze od ostalih ne moras toliko gledat mrtve kuteve. Ako imas bitno vece ubrzanje od ostalih auti onda te oni, cak i da daju gas, ne mogu pogodit dok se prestrojavas.

    Ja se uvijek vozim brze od ostalih i kad se ne "ganjam". To je isto dio tog mog sklopa. Uvijek pokusavam "pobjeci" od auti. Ali ne u smislu da moram biti brzi od svih nego jednostavno prirodno bjezim od auti. Ako nista napravim razmak izmedju sebe i njih pa vozim istom brzinom. Sto se tice cik cak voznje onda ne budem toliko nagao nego onak lezernije cruisam izmedju auti. Ako se netko stvarno prebrzo vozi njega pustim bez problema da ode naprijed, nisam primic, glavno da ja nisam "medju" autima. Ne mogu se vozit stalno pored istih auti ako ima mjesta za proc, smeta me to nekak. I mislim da je to dobra stvar, ako se vozis stalno pored istih auti znaju te zaboravit i ljudi se jednostavno prestroje u tebe. Da ne govorim da su i inace puno vece sanse da zbog necije tudje greske i ti nastradas, a ako stalno bjezis od auti manje su sanse da ce te neko od njih sjebat.

    Ako me neko u autu ili neki drugi auto ispred mene tjera da vozim sporije nego sto inace vozim onda se fakat uzasno osjecam, ko da me nesto boli, smeta kad idem sporo, jednostavno ne mogu ic tak sporo da ga ××××s. Cista stvar navike. Moj stari se isto vozi brze, ne divlja ali isto vozi brze od ostalih u pravilu. I jednostavno ja sam odrasto vozeci se s njim u autu i imam jednostavno isti osjecaj kojom bi se brzinom trebo vozit po kakvoj cesti a ta je brzina obicno malo veca ali nista pretjerano

    clio sport, i ova tvoja teorija za ljude koji se iskljuce kad se ganjaju je tocna. ako ne mozes voziti skroz mehanicki nisi dobar vozac. i zato si ja dopustam da se vozim pijan i napusen jer ta mehanika onda bas izadje na vidjelo. jer covjek koji se inace koncentrira da vozi kad se napusi se tek ne moze koncentrirat a kad ti je to mehanicki onda ti nije problem.

    u prosjeku vozim bitno brze nego ostali (osim kad znam da sam napusen ko krava onda iz sigurnosnih razloga vozim sporije ne tolko jer mislim da ne mogu brze nego da ne ostavimo nista slucaju), ali rijetko idem do ekstrema. ne volim vozit na rubu jer

  21. #21
    Black Knight_
    Guest
    je rub lako preci. Volim se vozit tak da kad napravim krivu procjenu ili se nesto dogodi neocekivano da sam tek onda na rubu. Neakvu sigurnosnu marginu si treba ostavit za greske recimo.

    Uglavnom kod mene nema puno razlike izmedju ganjanja i normalne voznje jer ja ni kad se ganjam si ne dopustam previse, jedino malo naglije vozim cik cak kad sam na nekoj takvoj cesti.

    Ma kaj ja znam, planiram stavit kameru u auto i snimat kak idem na posao i s posla jedno mjesec dana pa cu izrezat najbolje dijelove pa cete vidjet.

  22. #22
    SHWP
    Guest
    Bleki,Bleki ××××n si ti vozač!DANGER!! )
    Yokosuka ja sam ti iz Istre....
    To što govoriš da te boli kda te netko prođe ili šta već, i kod mene je tako,ako mi se priljepi neki krelac,kamikaza, pa te onako prođe sa onim prdljivim auspuhom na kojeg je nabijo limenu čizmu, a odostraga mu velikim slovima piše "Remus"!E onda, ako mi to situacija dopusti, nabijem po gasu, prođem ga i upalim mu 4 žmigavca.Možda malo glupo, al nemože si on umišljat da sa kantom od 60 ks može letjeti po cesti!
    A da vidiš tek subotom, kad izađem vani sa frendovima, pa odemo u jedan disco bar( ili club, neznam šta je već) i ispred njega je veliki parking gdje se sparkamo, nađemo sa ostalima i cugamo i puštamo mjuzu, a onda se nađu oni seljaci iz unutrašnjosti, koji više znaju talijanski nego hrv. pa ga počinju srat: "ma moj yugo te u startu dobije, ili sigurno nemaš muda vozit u suprotnom smjeru a da ti ide auto"...
    Šta češ, ××××××!
    PS:Bleki, jel imaš sliku auta da ju pošalješ? )

  23. #23
    Black Knight_
    Guest

  24. #24
    Sve je to luk i voda
    Guest
    Bleki ne seri dobro znamo da si najveci kreten u okolici i najveci kreten na forumu ( dokazano 1000000 puta ) i fakat tvoja mudro×××××× su fakat previše. Pa da ti se nigdje ne voziš više od 160 osim na autopuru - mislim to moze izreći samo totalni kreten i ××××××, a najgore je kaj jos pokušavaš opravdavati svoje kretenske i primitivne akcije za volanom. Stvarno te žalim a i sve ×××××× koje se vide u tebi i koje su imalo slične tebi. Zbog takvih kretena kao sto si ti nastradaju posteni ljudi i stvarno nema nijedne lijepe rijeci koja bi se mogla svrstati uz tvoj primitivizam za volanom.

  25. #25
    SHWP
    Guest
    Lijepo, lijepo!
    Koji je motor unutra?Ovdje kod mene ima jedan što vozi Calibru, ful nabrijanu, bijelu sa rozim crtama, velike OZ felge bijele boje(kontam da su 17 ili 18").
    Auto ide ful dobro i lijepo se čuje.Jesi taj auto uze iz druge ruke sređenog, ili ti je to prvi?
    Jel znaš možda tko vozi u Zg onaj viper, crvene boje i onaj Subaru Impreza plavi?
    Često sam ih viđao ovo ljeto.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •