Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: TI ALFA

  1. #1
    D0mi
    Guest
    Evo ga i glasine su istinite. Izlgeda da i Alfa konacno otvara svoj supersportski odjel koji ce pruzati najbolje sto moze. Novi TI odjel ce svakome modelu Alfe osim kozmetickoga tjuninga vjerojatno ubaciti i tjuning motora. Sada odjeli M, Quattro i AMG konacno dobivaju pravu konkurenciju:

    ALFA ROMEO: TURISMO INTERNAZIONALE.




  2. #2
    D0mi
    Guest
    Legenda se vraca

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Prevario si se blago. TI Alfe bit će zapravo zamjena za sport paket, ali u proširenom smislu. Spojleri, felge, pragovi, sportska sjedala (sve u tipično Alfa-decentnoj maniri; dakle, bez pretjerivanja)..., ali i sportskiji ovjes, kočnice..., no motori se neće dirati!
    Vrhunac ipak ostaje rezerviran za GTA oznaku.

    "...The new TI kit is the right choice for customers who want to enter the sporting world of Alfa Romeo where the topmost rung is occupied by the GTA family..."


    Razlika između standardne Alfe i Alfe TI bit će u grubo kao npr. između Punta 1.2 16v 3p i Punta Sporting.

  4. #4
    Black Knight_
    Guest
    kakav je to odjel quattro? lol

  5. #5
    INTCP log dead
    Guest
    Quattro GMBH je odjel audija. Na audiju s6 kako kaže auto blic ne piše da je proizvođač audi, nego piše samo Quattro GMBH.

  6. #6
    INTCP log dead
    Guest
    Girrari, pa u sport paket isto ulazi tvrđi i niži ovjes. Mislim da će ovo bit žešće. Al performanse 147 treba poboljšat, jer ovako neće nigdje.

    Treba za pol sekunde skinut ubrzanje 1.6 modelima i za jedno 0.7-1 s 2.0. Dakle treba sredit malo mjenjače.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Znam, INTCP, ali ovo bi trebalo biti ozbiljnije. Kako bilo, poanta je u tome kaj se motori neće dirati!!!

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Samo da ne bude sve ostalo mrtvo slovo na papiru.
    Inače ovo mi je ludilo , i treba se malo ta Alfa pokrenuti i s motorima.

  9. #9
    D0mi
    Guest
    Quttro je sportski odjel Audia Blackie.
    Girrari i ja sam isto procitao to sto i ti, ali se duboko nadam da ce i ubacit koju mrcinu od motora, mislim morali bi

    Pogledaj situaciju s konkurentnim proizvodjacima, npr. kod BMW-a ti mozes uzet M opremu za 318d, ali imaju i pravu mrcinu M3 sa nakosenim M logotipom na resetci hladnjaka )




  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Evo našao sam katalog auti iz 1981 godine i vidim da su postojale Alfasud TI verzije i imale su jače motore od serijskih.Recimo 1500 serijska je bila 85 KS , a TI je imala 95KS.Nije puno , ali čovjeka veseli.

  11. #11
    INTCP log dead
    Guest
    Imao je jedan tip tu Alfasud 1.5 TI, al mu je tokom vremenskih nepogodnosti palo stablo na nju. Da aktofgad bude pravedan do nje je stjala i šlapa BMW 5 koja je također stradala. )

  12. #12
    Ing-Alfa
    Guest
    Ja sam vozio 83-84 Alfasud 1.5 TI,QV več u ono vrijeme auto je imao 105 ks i al. felge od 15" sa gumama 195/55.Bio je prava zvjer na cesti.

  13. #13
    INTCP log dead
    Guest
    Da nije to malo stunirano, ili je motor iz 33 1.5. Isto tako gume nisu serijske.

    Kako to pere golfa 1 gti. Joooooj, ludilo.

  14. #14
    600
    Guest
    DOmi

    Bez da se naljutiš ili osjećaš prozvanim molio bi te da ovakove informacije stavljaš na matičnu Alfinu temu: Alfa Romeo!

    THNX!

  15. #15
    Ing-Alfa
    Guest
    Ne nije tuning auto je orginal bio kupljen u "Automontaži" Celovška cesta 182 LJ.

  16. #16
    doc
    Guest
    ja kad sam kupovao bravo sam dobro zagrizao za jednu 146ti, ali je auto bio previse sumnjiv.
    146ti je imala sve isto sta i 145QV, samo jos i jedan par vrata!

  17. #17
    D0mi
    Guest
    Ako ne budu pojacavali motore, onda uopce ne kuzim smisao tog TI-a. Sta ce nekom ××××ni TI, kada najjaci model(izuzme li se GTA) jedva potegne 210 i ima vise od 9s do stotoke

    Kao sto je INTCP reko, kod 147-ice bi se moralo dosta poraditi na performansama, a i na snazi motora, jer je ovo dosad po meni i nije bas neki sportiva auto, nazalost

Slične teme

  1. ALFA 156 24 JTD
    By tid in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-04-2004, 17:23
  2. ALFA
    By >OSIJEK< in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-08-2002, 17:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •