Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: I love Lancia

  1. #1
    Lancia fan
    Guest
    Čitao sam da Lancia sprema novu Fulviu za 2004.,te Stratos i Deltu za 2006.
    Fulvia će imat 1.8 ili 2.0 turbo motor a Stratos ili od ferrarija 4.2 V8 ili od Alfe GTA novi motor 3.6 Biturbo
    Fulvijin prototip će bit predstavljen u Genevi ove godine!!!

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    Pa kaj još tri godine budem moral čekati Deltu?
    A jesu brzi........

  3. #3
    Lancia fan
    Guest
    Evo nove Y10-----The new Lancia Y will make its public debut at the Geneva Motor Show early next month. These official images show the high specification version that will offer a plexiglass dual "sky" roof among its features. As Lancia aim to move the new model upmarket, the luxury interior will include leather and Alcantara cloth seats, multi-speaker Bose cd-player, electric seats, multi-zone climate control and Fiat's infotelematic CONNECT system, which includes SatNav, mp3, DVD and internet access.
    Engines will be headed by the all-new 70bhp 1.3-litre Multijet 15v common-rail diesel engine. Petrol units are expected to include an entry-level 80bhp 1.2-litre 16v FIRE unit, which will be joined by new 100bhp 1.4 and 118bhp 1.6-litre engines. Eventually a high performance version will be equipped with either a 1.8 or 2.0-litre 16v.

  4. #4
    VR6
    Guest
    Znas li nesto vise o novoj Delti Integrale?!

  5. #5
    V6
    Guest
    Lancia se izgleda vraća na puteve stare slave, uvijek se sjetim onog njemačkog testa, A4 vs lybra, kvaliteta izrade, A4 ocjena 4, lybra 4,5

  6. #6
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Mene se svidjaju Lance poput Thesisa, Lybre i bas sad sam procitao o Phedru koja je bas kako treba da bude jedan MPV.
    Jednom sam htio kupin gotovo novu Libru ali neki koji je imao tvrdo srce mije rekao "ajde sto ceti taj Italijanac, to tije nekvalitetan automobol i mici se od njega".
    Bio je to Lybra 2.4 JTD koja je imala i kozu i sve ali za malo para da bude moja ali...

  7. #7
    OS-PUNTO
    Guest
    Neznam samo u kojem smislu nije kvalitetna.Prije se talijanima moglo prigovoriti na kvalitetu plastike u unutrasnjosti ili zavrsnu obradu,dok im je mehanika vec tradicionalno dobra i pouzdana.Sada vise nema prigovora ni na kvalitetu materijala sto potvrdjuju brojni njemacki testovi,tako da mislim da se Lanciama,Alfama i FIAT-ima vise nemoze puno prigovarati.Ko nevjeruje nek samo sjedne u novi Stilo i pogleda materijale u unutrasnjosti.

  8. #8
    LaNciA
    Guest
    nece svoj protiv svoga

  9. #9
    V6
    Guest
    nekvaliteta talijana su puste pričice bez osnove.

  10. #10
    Lancia fan
    Guest
    Nemam ti nikakvih informacija o novoj Delti Integrale jer je 2006. dosta daleko...Znam samo da će biti inspirirana starom! Evo slike Delte S4 najbrže i najskuplje trkaće Lancije svih vremena. Od 0-100km/h za 2.3s,480-600ks pa i više!!! Šteta što je Rally Grupa B u kojoj je nastupala ukinuta. Auto nije pokazao svoje mogućnosti. Na slici je Henri Toivonen na RAC-u 1985.Prvi nastup Delte S4 i prva i to dvostruka pobjeda!Legenda!!!

  11. #11
    Lancia fan
    Guest
    Joj..ko ju nebi...vozo!!!

  12. #12
    Lancia fan
    Guest
    Jednostavno pitanje za ljubitelje Lancije! Koji je ovo automobil? Da vidite tek kako je cestovna verzija lijepa! Dizajner-Sergio Pininfarina

  13. #13
    Lancia fan
    Guest
    Nije uspjelo.Evo ponovno!!!

  14. #14
    Lancia fan
    Guest
    JOŠ? daaaaaaaaaaaaa....

  15. #15
    INTCP log dead
    Guest
    Lancia 037. Prala u rallyu prije dolaska Delte.

  16. #16
    piquet
    Guest
    bijela je montecarlo

  17. #17
    Lancia fan
    Guest
    Oboje su 037.Sada nešto brže---Zagato Hyena. Napravljena na bazi Delte Integrale. 250ks,1148kg,0-100km/h 5.4s,mislim da ih je napravljeno samo 25 primjeraka.

  18. #18
    Lancia fan
    Guest

  19. #19
    VR6
    Guest
    Koliko sam ja upoznat Zagato Hyena je isla u 500 primjeraka po cijeni od 192000 DM (bivsih).

  20. #20
    V6
    Guest

    hmh, HYENA, opako !!

  21. #21
    INTCP log dead
    Guest
    Koliko vidim na njoj ima dijelova i od Alfe SZ. ) )

  22. #22
    Lancia fan
    Guest
    Hmm, radio ju je Zagato a mislim da je i Alfu pa...

  23. #23
    Lancia fan
    Guest
    Carlos Sainz-Tour de Corse 1993.

Slične teme

  1. love
    By .... in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-05-2009, 17:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •