Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Skoda Octavia kraljica klase

  1. #1
    Skoda TDI
    Guest
    Sami naslov govori sve, a kome to smeta neka šeta ×××××!

    Gde ima kvalitetniji auto za toliko novaca i s tom tradicijom. Nigdje i točka. zato je kraljica s ljepim licem i još lepšim tjelom.

  2. #2
    R32
    Guest
    RS-ica je zanimljiva...

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    Taman da bude miss Japana 20. stoljeća.

  4. #4
    T-IE
    Guest
    Skoda TDI, kad te uhvati Fabia yahoo sdi, požalit ćeš što si stavio ovu temu. )

  5. #5
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    T-IE, staje problem kod tebe, zar nije Skoda Octavia sa bilo kojim motorom kraljica klase.


    Nek cuje svijet:

    Skoda Fabija je kraljica klase

    Skoda Octavija je kraljica klase!!!

    Imali neko nesto protiv pvoga nek podize 2 prsta i ×××××!!!

  6. #6
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Videcete kako ce bit Fabia RS i sad cemo vidjet i Octaviju RS, pa jacu da vozim Fabiju RS 1.8T sa 180 ks a vi mi nadjete neki suparnik iz njene klase da mi se protivi ) ) ) ) nece niko!!!




    A kad ovaj Mafijas vozi Octaviju RRRRSSSS sa 180 ks i nek mu izadje neki kurvin sin da mu se protivi sa automobilom iz te klase. JESI CUO T-IE!!!

  7. #7
    T-IE_
    Guest
    S kim se opet boriš?

  8. #8
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Ja se borim sa neprijateljem ali ti mozda mi nisi neprijatelj.... i nemoj da skaces pickom sto sam ti rakao to brate jer nijesi dijete.... ajde bre....sheet de ×××× up... ) ) ) ) )

  9. #9
    !"#$%&/()=?*
    Guest
    Škodilak kralj klase ) ) ) . Mamu ti glupu pa to je da krepaš od smijeha ) ) ) hahahahahahahaha. Kramp do krampa, ništ drugo nego dva krampa. Hihihihihihi ) ) ) . Pkodilak kralj klase...

Slične teme

  1. Nova kraljica klase :)
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2003, 13:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •