Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Svim šetačima, vratio sam se...

  1. #1
    Skoda TDI
    Guest
    Eto me ope,a kome to smeta neka šeta ××××× majmunu.

    Škoda je zakon i već je prepišala smrdljivu Alfu. Sam naziv kaže Škoda auto, a ne kanta ko talijanska govna.

    Još i TDI i fijuuuuuuuu.
    ćao ragaci!!! ) ) )


  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    Znači dobio si vikend u Vrapču i u ponedjeljak se moraš vratiti.Ajde dobro!

  3. #3
    traži se Skoda TDI
    Guest

    odmah obavjesite organe reda i službu za zbrinjavanje luđaka

  4. #4
    VR6
    Guest
    Vidjet cemo kako ce se Skoda sa Alfom nositi u ETCC-u. Ako se one "glasine" o Octaviji RS225 se ispostave kao tacne, i dodje ta Skoda, to ce biti opasna konkurencija mnogim jacim automobilima...

  5. #5
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Da, definitivno da, Skoda je dobar, kvalitetan, komforan i ima dobar design ali nemoj toliko duboko da ulazis jer neces moc da izadjes pa trebaceti Octavia T(di) i 4X4 da te vuci.
    Skoda ima veliku historiju koja od 1895 pali ali ne zari jel Skoda je kvalitetna od Alfe ali ne i toliko sportska.
    Skoda ima dobrog i poznatog dizajnera ali i Alfa.



    A ti dobro sto si se vratio a kako cu ja sto sam u Ameriku, sta da radim ako mi Bin pravi neku buku ili neku...

  6. #6
    V6
    Guest
    škoda je kvalitetnija od alfe, škoda ima boljeg dizajnera, i pomrsit će račune u prvenstvu ???

    Za neke bolesti lijek još nije pronađen.

  7. #7
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    VR6, Skoda i Lamborghini imaju jednog dizajnera, dizajner MAYBACH-a sad i dalje ce dizajnirat Skode i VW, ali Skoda nije tliko dizajniran automobil i tako "velik" kako je rekao SKODA TDI. Vozim Skodu i znam sve, dal je ovo tacno VR6???

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •