Stranica 6 od 53 PrvaPrva ... 4567816 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 1317

Tema: FORD CLUB

  1. #126
    mc
    Guest
    Mislim, ovo je krasno, ali i too ××××in' much...
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  2. #127
    turbo-limac
    Guest
    kasno sepra na kosovo stize.... bilo vec.... odavno...

  3. #128
    turbo-limac
    Guest
    zaboravili su napisati da ce specijalno razvijeni ovjes, za RWD na focusu, također biti dostupan preko Ford Performance partsa...
    nazalost, cudo ima krutu osovinu straga... INTCP, ožeži....

  4. #129
    rale
    Guest
    "...Ovaj koncept neće ući u serijsku proizvodnju, no u Fordu ističu kako će na prodaju ponuditi pet litreni V8 po cijeni od 21.900 Eura...."

    kaj znaci da ce pet litreni v8 ponuditi???samo motor.il ovaj prototip,il kaj?
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  5. #130
    turbo-limac
    Guest
    taj se motor nudi za razne kit carove, ugradnju u stare fordove (ima i verzija s frgama), kao baza za razne modifikacije itd... uglavnom ako imas 14 somova baksa kesha, samo ih zvrcnes i dobri cika iz fedexa ti dofura kistru pred vrata... a onda ti odluci gdje ces s tim..... mmmmm, ford Capri, 5.0 V8..... mmmmmm

  6. #131
    rale
    Guest
    to mi je malo puno love za taj motor

    ok je ,al nije bas neki filigranski obradeni biser...pa u americi kupis cijele nove aute s tim motorom <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  7. #132
    turbo-limac
    Guest
    hmm, novi ford 5.0 ne kupis nigdje u americi u automobilu.... 4.6 da al ne za tu lovu zajedno s autom....... to je ipak high performance motor... i kao takav kosta....
    svaka maloseriska igracka ima visoku cijenu... ako mislis da su motori skupi...

    evo par cijena...

    P106 maxi motor, 4 cilindra 1600 ccm, cca 200 konja.... 30000 eura...
    getriba za isti... 13000 somova..
    getriba za 306 maxi... 47000 eura... pa ti slazi auto..

  8. #133
    Fresh
    Guest
    Kad je jučer Šebalj izjavio da tvornički Peugeot za WRC košta preko 1.000.000 EUR, smrzo sam se.

    Jel se za××××, ili je to činjenica.

  9. #134
    turbo-limac
    Guest
    milju maraka ili eura, tak je svejedno.... mislim da nije daleko.. no ta cifra je rezultat vjerojatno, ukupnog budgeta podijeljenog s brojem auta koje naprave... s druge strane, nemres doc u peugeot i kupiti 206 WRC kakvog vozi Gronholm.... malo sutra.... privatnjaci voze aute bez aktivnih diferencijala itd.. jedino kad panizzi vozi za Bozian racing onda dobiju pravi WRC....
    kak sam rekao, te getribe su vjerojatno najskuplji dio svega, sto nije ni cudo jer su najodgovornije za trenutnu brzinu bolida...

  10. #135
    S16_
    Guest
    turbo-limac, pa ima i 5.0l mustanga! A preku summita (američka garaža) možeš kupit motore za većinu ford i chevrolet auta. Za 10000 dolara dobiješ 400ks...

  11. #136
    S V T
    Guest
    Mislim da ću se ja u capriu zadovoljit i s običnim 2800 V6 sa 160ks!

    S obzirom na laganu karoseriju i krutu osovinu i to će bit previše! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  12. #137
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa kakav ovjes ima mustang danas? Nije vrag da još ima krutu osovinu.
    Mislim OK al ako ej tako chevrolet je odavno odmako sa svojim poprečnim lisnatim i dvostrukim ramenima. Ne znam za mustanga al najveća vrijednost corvette je ležanje.

  13. #138
    Fresh
    Guest
    Informacija za rijetke vlasnike Fordova na ovom forumu.

    Jučer sam obišao deželu u smjeru Zagreb - Maribor - Ljubljana - Zagreb u potrazi za servisom za Ford.

    Kao prvo odnos serviser - mušterija je vrhunski, odmah su me pitali šta trebam, sve mi objasnili, uvalili vizitku, sve koje sam pitao da li mogu biti uz auto, odgovaraju da se to podrazumjeva, užitak je bio s njima razovarat.

    Prvi servis u kojem sam bio je u Ptuju, sljedeći na koji sam naišao je u Mariboru, ali to je izgleda centar za sve, ovlašteni su za desetak marki. Takvi kompleksi su mi odbojni pa se nisam ni interesirao. Produžio sam prema ljubljani i tamo izgubio i živaca i vremena. Dva sata sam se vrtio po Ljubljani, prošao ju cijelu po zaobilaznici, išao na adresu servisa, išao premu uputama koje su mi dali na benzinskoj, ali nisam uspio locirat gdje se nalaze.

    U Grosuplju sam naišao na servis u koji ću vjerovatno otići.

    Na povratku sam otišao do servisa u Brežice, gdje se već osjetio naš mentalitet, razgovor preko one stvari, s tim da je servis i za Forda i za Peugeot. Na upit gdje je veza između te dve marke, serviser veli da Fordovi više ne idu (malo se kvare ili prodaju ?), pa su prešli na Peugeota.

  14. #139
    Fresh
    Guest
    Za usporedbu novootvoreni servis Hojan u Sesvetama dopušta da se stoji uz automobil ali ne striktno uz auto, nego van servisne zone (?), pa ako uspijete vidjeti šta serviser po njemu čačka, možete na brzinu prošetati do njega i pitati ga šta je napravio. Po××××m Vam se na uslužnost

  15. #140
    S16_
    Guest
    SVT, al i ti planiraš ugradit taj motor u Capria? Odakle je izvađen?

  16. #141
    mc
    Guest
    Fresh, koliko tebi papa Foki 1,6 po gradu i po otvorenoj cesti?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #142
    Dom-Dom
    Guest
    Foki

  18. #143
    Dom-Dom
    Guest
    Kaj jede ? Eukanubu??

  19. #144
    Fresh
    Guest
    To je od milja

    Potrošnja:
    grad: 9,5 - 10,5
    otvoreno: 7 - 7,5 - brzine oko 100 - 120 km/h (jednom sam uspio proći sa 6.6 litara)

  20. #145
    mc
    Guest
    Tnx<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #146
    Fresh
    Guest
    A zakaj to tebe zanima, kupuješ Forda

  22. #147
    mc
    Guest
    Kao sto sam ti zadnji put rekao, Fokija sam izbacio iz razmatranja iskljucivo zbog tvoje antipropagande - inace mi je auto skroz ok.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  23. #148
    Fresh
    Guest
    Pa sad uspoređuješ potrošnju sa Corollom. Nisi li se ti već odlučio za Mazdu, koja je usput rečeno u vlasništvu Forda, znači ipak kupuješ Forda, ajde neću biti usamljen slučaj.

  24. #149
    mc
    Guest
    Pa usporedjujem 1,6 motore raznih proizvodjaca. Corolla nesto manje trosi, glasi kao manje kvarljiva, a vrlo vjerojatno i bolje ide od Fokija - bilo bi interesantno isprobati i usporediti. S druge strane, Foki je puno atraktivniji i prostraniji od Corolle - pa si ti misli... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #150
    mc
    Guest
    BTW, u Mazdu 3 nisu utrpali Fordove motore (samo Mazda 2 za sada).
    I da, najradije bi od ova tri Mazdu 3 - vidjet cemo...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Slične teme

  1. FORD SERVIS
    By FocusForever in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-10-2004, 07:54
  2. ODLICNI FORD!!!
    By cintya in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 08-12-2003, 01:09
  3. FORD Diesel?
    By Kupac in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-11-2002, 20:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •