Stranica 52 od 53 PrvaPrva ... 24250515253 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.276 do 1.300 od 1317

Tema: FORD CLUB

  1. #1276
    mc
    Guest
    Jesi im ispripovijedao pricu o ljubavi, majci i psu? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  2. #1277
    piquet
    Guest
    je li to iz filma the unforgiven sa clint eastwoodom??

  3. #1278
    Fresh
    Guest
    Šta je mc, udarile tablete u vugla...

  4. #1279
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  5. #1280
    Fresh
    Guest
    Jučer sam poštom dobio ispravljeni račun

    Zanimljivo kako na prošlogodišnjem računu lijepo piše stavka:

    SYNPOWER VALVOLINE 5W40 kol. 4,50
    cijena: 26,7 kn/l

    a na ovogodišnjem:

    ULJE ZA MOTOR FORMULA S 5W40 kol. 5 LIT
    (ako netko zna o kojem se ovdje proizvođaču radi neka napiše)
    cijena: 95 kn/l

    Šta je u svemu tome logično ?

  6. #1281
    mc
    Guest
    Meni je apsolutno nelogicna cijena za onaj Synpower - to je cijena kao za neko mineralno ulje... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  7. #1282
    Brock
    Guest
    Jesi im ispripovijedao pricu o ljubavi, majci i psu?


  8. #1283
    Fresh
    Guest
    Brock, ne ××××

  9. #1284
    Brock
    Guest
    sorry frende...

  10. #1285
    Fresh
    Guest
    Poštovani g. ...,

    kao prvo želim se ispričati za neugodnosti koje ste imali tijekom Vašeg zadnjeg posjeta servisu Grand Auta.

    S obzirom na Vaše nezadovoljstvo želimo Vam navesti slijedeće:

    - u Vaše vozilo je stavljeno ulje MOTORCRAFT 5W40, znači specifikacije kao što ste i tražili. Nesporazum je nastao zbog Vašeg inzistiranja da se stavi ulje čija specifikacija nije prvenstvena preporuka proizvođaća vozila.

    - što se tiće nedostatka markice za obilježavanje servisa te kašnjenja završetka rada moramo priznati da ste u potpunosti u pravu. Molimo Vas da uvažite našu ispriku uz obećanje da ćemo napraviti sve što je u našoj moći da slične propuste u budućnosti potpnuno izbjegnemo.



    i šta da im sad čovjek radi ???

  11. #1286
    mc
    Guest
    Da li zele reci da su ti prvo stavili ulje koje ide po defaultu, a da si ti onda trazio da se isto izvadi i stavi ovo drugo??? Jel to istina?
    A sto je s onom plastikom?

    Ako izokrecu cinjenice, ganjaj ih dalje... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  12. #1287
    Fresh
    Guest
    Plastiku i dalje poriču jer nisu svjesni koji adut ima (znaš i sam kakav).

    Odmah sam ja njima rekao koje ulje hoću, šta su oni poslije kemijali, ja ne znam.

    Blesava mi je njihova definicija ''nije prvenstvena preporuka proizvođača'' a ulje iste gradcije mi je naliveno prošle godine.

    E da u kojem rangu je to ulje ?

  13. #1288
    mc
    Guest
    Cekaj, jedna stvar mi sad nije jasna. Da li su ti oni naplatili oba ulja ili su ti jedno ipak stornirali s racuna?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  14. #1289
    Bmw Touring
    Guest
    jel ta plastika koju su ti promjenili u tebe?
    Lijepo otici mirno s tom plastikom u servis,dobar dan,dobar dan,pitas lijepo uljudno s osmijehom gdje je sef i onda kad se pojavi plastiku mu skresat o glavu

    :smile25:

  15. #1290
    Fresh
    Guest
    Jedno ulje je stornirano.

    Da imam, tu plastiku kod sebe i pokazao sam im, ali su pravili bedasti...


  16. #1291
    Bmw Touring
    Guest
    Naravno kasnije mu urucis malo pisamce koje glasi:


    Molimo Vas da uvažite moju ispriku uz obećanje da cu napraviti sve što je u mojoj moći da slične propuste u budućnosti potpnuno izbjegnemo.

  17. #1292
    mc
    Guest
    Pa zasto se onda pravdaju za ulje? To je bila pogreska s njihove strane sto su i dokazali time sto su ga odmah stornirali - po meni je tu sve jasno.
    Jesu li ti ista napisali za plastiku ili su odlucili presutjeti taj dio?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  18. #1293
    Fresh
    Guest
    Pravdaju se za ulje, jer mi na računu nisu napisali da je Motorcraftovo, niti su mi pod haubu stavili onaj kartončić na koji se upisuju podaci o zadnjem servisu.

    Evo, dio o plastici:
    - plastika filtera klime, prema informacijama koje imamo zaista nije promijenjena tijekom Vašeg prijašnjeg dolaska (11.03.2004). Na račnu 705/2004 postoji stavka koja se odnosi na rad a ne na dio (ispred te stavke nije šifra dijela, te kolona Količina/ Jed. mj. "0,50/ SAT" nedvosmisleno pokazuje da se radi o radu a ne rezevnom dijelu). Plastika nije kupljena u našem servisu već je nanovo zabrtvljena. Jedina mogućnost, koju ne želimo isključiti, je da ste plastiku kupili negdje dugdje tj. donjeli sami. Ako je tomu tako molim Vas da nam dostavite presliku računa.

  19. #1294
    mc
    Guest
    Pa dobro, jel imas ti taj racun? Sto na njemu pise? Jesi to usporedio s ovim novim racunom na kojemu je plastika? Jesu li to podjednaki iznosi?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  20. #1295
    drugmirko
    Guest
    foki Wolf koncept:




    ili drugmi riječima, kolekcija šminke od spojlera do 18 colskih felgica . simpatično.<br><hr>

  21. #1296
    Brock
    Guest
    Neloše...

  22. #1297
    VERSO
    Guest
    dobro zgleda focus! jedva čekam da dođe u hrv pa da ga vidim uživo kak izgleda. Na nekim fotkam je ok a na nekim mi je gadan.
    a možda ga i kupim dogodine!

  23. #1298
    rs turbo
    Guest
    Ovaj Foki mi je

  24. #1299
    rs turbo
    Guest
    Ja isto jedva čekam da dođe :smile25:

  25. #1300
    Dr. Strangelove
    Guest
    Super izgleda...pogotovo ove škrge u stilu Kadetta jaje... ) )

    ..ne ozbać mrak je...

Slične teme

  1. FORD SERVIS
    By FocusForever in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-10-2004, 07:54
  2. ODLICNI FORD!!!
    By cintya in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 08-12-2003, 01:09
  3. FORD Diesel?
    By Kupac in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-11-2002, 20:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •