Stranica 12 od 53 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 1317

Tema: FORD CLUB

  1. #276
    Fresh
    Guest


    Utilizing the patented "Shark" nozzle, these systems are fully adjustable, 35,50,75 horsepower for 4 cylinder and V-6 applications, and up to 150h.p. for V-8 and V-12 cars.
    These systems require no engine modifications, operate on stock fuel pumps, and require no timing retards. The ultimate solution to make your import a "Rocket". Any horsepower settings above the recommended levels require "NX Power Booster" fuel additive to prevent detonation.
    For All Ford EFI applications, kit comes with 10lb Bottle

    Cijena : 775 $


    Spominju se dva sustava
    1. NOS
    2. NX Nitrous Express

    Koja je razlika

  2. #277
    Brock
    Guest
    Imaš još jedan način....

    Lijepo klik na "IMAGE" i kad ti izbaci onaj prozor klikni na OK, bez da išta upišeš... onda će ti izbaciti cijelu kompoziciju...

    (IMG)http://(/IMG) (ali sa uglatim zagradama)

    Lijepo obriši ovo http:// i ubaci svoj URL.


  3. #278
    Bmw Touring
    Guest

  4. #279
    Bmw Touring
    Guest

  5. #280
    Bmw Touring
    Guest

  6. #281
    Tabanus
    Guest
    [IMG]http://i5.ebayimg.com/02/i/01/09/b8/51_1.JPG/[IMG]

  7. #282
    Tabanus
    Guest

  8. #283
    Tabanus
    Guest
    To je to! Hvala na savjetima. Cak i mi spori uspijemo tu i tamo nešto shvatiti. Naime boja je katastrofa, barem meni, ali auto inače sasvim solidno sređen.

  9. #284
    Tabanus
    Guest
    Evo moje prve ljubavi. Čak je i boja ista. Jedino što se malo po količini opreme razlikuje od moje stare pile.


  10. #285
    Tabanus
    Guest
    Čisto da usporedim mišljenja. Da li smatrate da ova svjetla dobro izgledaju na Focusu?



    Naime moji poznanici imaju potpuno podijeljena mišljenja, od odvratno do pre××××no.

  11. #286
    Fresh
    Guest
    Di su ovom narančastom kvake na vratima.

    Trebao bi vidjeti cijeli stražnji kraj da procjenim da li mu stoje ili ne, neobična jesu to je činjenica.

  12. #287
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ima motorine koji otvaraju vrata.

  13. #288
    Fresh
    Guest
    Danas sam spoznao pravu ulogu ABS i činjenice da još nisam zahrđao što se tiče vožnje.

    Potez na spominjanoj petlji kad se ide iz pravca autobisnog kolodvora Držičevom i skreće se desno na autoput.

    Svi ste vidjeli kakv je cesta bila jutros, sva zauljena i prljava.

    I tako pametni Fresh na tom kratkom potezu ide preticat, približava se desni, skoro lakat zavoj, a ja idem pre brzo, šaltam u nižu, pokušavam ga usporit ali ne dovoljno, u samom zavoju, doslovno piknem kočnicu i onda počinje šou. Auto krene ravno prema ogradi, naglo puštanje kočnice, korekcija volanom, po plinu i eto me opet u zamišljenoj putanji. Sve se odigralo u sekundi, ali nije bilo nimalo bezazleno. Već sam vidio tipa kojeg sam prestigao kak mi se smije, i ja bi se njemu.


    Pitanje iz drugog područja.

    Kako su me po X put uhvatila leđa, je li moguće od neke svjetki renomirane firme naručiti sic prema dimenzijama i proporcijama vozača. Ne tražim školjku nego klasični sic ali naravno puno bolji od ovih serijskih.

  14. #289
    turbo-limac
    Guest
    recaro, ali ponesi puno love.....

  15. #290
    Fresh
    Guest


    Ovaj sic mi je izbacio kad sam potražio za Ford Focus. Cijena je 460 funti

  16. #291
    Brock
    Guest
    I meni bi trebal...

    Jel se nekak može nabavit sic za Twingo koji ima namještanje u lumbalnom dijelu? Di, kak, kuda, koja lova... ne mora bit Recaro... može čak i rabljeni...?

  17. #292
    turbo-limac
    Guest
    fresh.... imas i onaj za 700....

    www.recaro.com

    ili bacite pogled na www.sparcousa.com

  18. #293
    Fresh
    Guest
    Vido sam da ima i za 700, ali pokušavam proći što jeftinije.

  19. #294
    mc
    Guest
    Fresh i/ili Brock, dajte napisite usporedbe radi, koliko kostaju/vrijede zdrava ledja??? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  20. #295
    Brock
    Guest
    Puno frende...

    Ali... sic sa lumbalnim namještavanjem mi neće zalječit leđa... samo će mi omogućit da me manje bole nakon duže vožnje.

  21. #296
    Fresh
    Guest
    A šta znaju ovi metar i žilet, kakve mi probleme mučimo s leđima

    NHF mc )

  22. #297
    Girrari
    Guest
    Kako je lepo biti metar i šumska jagoda. U kaj god da sjedneš je dovoljno veliko.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  23. #298
    mc
    Guest
    Ma nema frke. Nemojte se vas dvojica naljutiti na mene. Ja se nekada znam ljutiti na sebe ili svoje bliznje kada skrtarimo na nekim stvarim na kojima definitivno ne bi trebalo skrtariti jer se ticu zdravlja. Kaj cete, takva nas je vecina - dok je sve u redu ne ulazemo u prevenciju, a kada stvar zaskripi, onda je obicno prekasno.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #299
    mc
    Guest
    Girro, lako se nama sada zajebavati, a kada su nam ovakvi kao Brock i Fresh skupljali komade pred nosom (ove koje su se palile na vislje momke) sigurno nisi bio odusevljen sa svojih 175, kao ni ja... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #300
    Brock
    Guest
    Stari moj... imam ja frenda od 170cm, a ni jedna cura mu nije bila ispod 180cm!

    P.S. voli kad ga "mala" razbacuje po krevetu! )

Slične teme

  1. FORD SERVIS
    By FocusForever in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-10-2004, 07:54
  2. ODLICNI FORD!!!
    By cintya in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 08-12-2003, 01:09
  3. FORD Diesel?
    By Kupac in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-11-2002, 20:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •