Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: viva VW

  1. #1
    danijel PU
    Guest
    Ponosan sam vlasnik ovog prekrasno sređenog Pola s kojim operem vas sve usrane alfiste koji niti o autima niti o vožnji pojma nemate. Najveći mi je gušt slomiti kretene u alfama. Pogotovo 156 2.0. Misle da lete, pa ×××××× kao najbolji ovjes i to. A zabijen Polo ih lomi!


  2. #2
    T-IE_
    Guest
    Dal si ti dobio nagradu od časopisa Auto za najbolje sređeni auto. Znam da je dobio neki Polo iz Istre.

  3. #3
    VR6
    Guest
    Malo je previse "preradjen", moglo je i ljepse...

  4. #4
    INTCP log dead
    Guest
    Kako ono 16V i 100 KS. Ma dečko s kim se ti boriš???? Dečec, btw polo ti izgleda superjadno. Kako ono zabijen do poda i skače u zavoju. jel imaš problema sa overom, ha. Jel zapinje mjenjač ha?? )

  5. #5
    T-IE
    Guest
    A da je neki Punto onda bi bilo super, bez jadno, jel?

  6. #6
    600
    Guest
    Ako se na varam Danijel je prvi počeo srat po Alfama i Alfistima, tupane!

  7. #7
    fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Nikada nijesam vidio preradeno Polo kao sto je ovaj pa pa pa, a sta pricas ti 600 tamo, nije moglo lepse!!!
    I.N.T.C.P -- Internacionalni neutralni tercijalni comercialni ×××××, Danijele on ti nema pojma, samo da znas sta je pisao za neke picke(vidi na forum WWW.DTSTUNING.DE .

  8. #8
    600
    Guest
    Čuj Fabia mislim da si se malo zabunio glede prozivanja, pa VR6 je to izvalio,a ne ja budalo čorava!

  9. #9
    INTCP log dead
    Guest
    Felg su odvratne, spoileri su odvratni, obrve su odvratne. Obični polo je puno ljepši. Mjenjač je usran, volan je neprecizan, ovjes ne drži ni kurca, vw je, ružan je, deru ga svi u klasi, vozač izgleda ko seljak. ) ) )

  10. #10
    INTCP log dead
    Guest
    Pogledajte samo tu xxxxxxl lakostmajicu i to plišano đubre za retrovizorom. ) ) ) )

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    Evo još jednog bisera , kao i onaj sa BMW peticom iz neke pripizdine.
    Auto BTW izgleda bezveze, ima u Zagrebu jedan crveni Polo koji puno , puno bolje sređen od ovog.
    Ajde nek se dečko veseli....... )

  12. #12
    Slikajte se vi
    Guest
    Ovdje definitivno ima mnogo djece i to zavidne

    Meni je auto ok osim one naljepnice na otvoru za gorivo, malo je bezze

    Al ukupno autic je taman mjera lutkica

  13. #13
    Neutralni!!!
    Guest
    Izgleda fenomenalno!!! Mislim da se prodaje jer sam vidio sliku u novom Foto Oglasniku!!!

  14. #14
    jebač
    Guest
    E crni mamin sine...

  15. #15
    Fuck VW
    Guest
    Auto je lutkica!
    E ×××××i jedni..........

  16. #16
    Initiale
    Guest
    S tim autom bi po zimi mogel lijepo zarađivati,prednji spojler je ko stvoren za ciscenje snijega

  17. #17
    Dajte vase slike
    Guest
    Ne pa stvarno ovdje je more zavidnih bubuljicavih picopjevaca, ××××ga to je samo fini polo, sta ocekujete vise od pola.

    Initiale PU na plocicama znaci
    P U L A...kazes snijeg )

  18. #18
    307
    Guest
    Kako od ružnog auto napraviti još ružnijeg.
    Evo kako.

  19. #19
    sepra
    Guest
    Jedino kaj je Pula dobro dala to su KUD Idijoti.

    Da si ostao samo na felgama i eventualno krovni spojler OK ali ovako seljačija. Dobro i de-badged gepek nije loš

  20. #20
    Fresh
    Guest
    Auto izgleda super. Pogotovo je atraktivan kad ga se vidi u koloni npr. na povratku s Verudele. Onda se istakne i zabljesne u svom punom sjaju među ostatkom voznog parka.

    Imao sam ga priliku malo i bolje pregledat na prakingu na Stoji. Zgrada s prednje strane ima apoteku, ne znam koja je to ulica, jer sam u Puli samo gost tijekom ljeta.

  21. #21
    VR6
    Guest
    )

  22. #22
    alfist_zg odlog.
    Guest
    haha koji čoban...koju Alfu ti operes moj danijele? u snovima eventualno.
    (ovdje famozni smajlic ima svrhu)

  23. #23
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Ajde sad ti "600" zasto si skakao pickom jer i fratar grijesi a ne JA i TI!!!

  24. #24
    _Stevo
    Guest
    Ak je Polo 1.4 16V sa 101KS onda pere 145 1.4 103KS, 145 1.6 103KS, 147 1.6 105KS, sa 147 i 156 1.6 120KS je tu negdi...

  25. #25
    germany
    Guest
    svaka ti čast.Dosta mi je svih onih alfista koji nemaju pojma o pojmu.samo naprijed.viva VW

Slične teme

  1. Lancia redi viva!?
    By Girrari in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 09-02-2003, 14:01
  2. viva alfa
    By viva italia in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-12-2002, 20:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •