Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Koje je vaše mišljenje o dizajnu Renaulta Megane?

  1. #1
    ?
    Guest
    Ako je to budućnost automobila prelazim na bicikl 50,14%

    Sviđa mi se 38,21%

    Ništa posebno 8,88%

    Nemam neko mišljenje 2,77%


    UKUPNO GLASOVA: 1735
    www.vidiauto.com


    i ja prelazim na bicikl! )

  2. #2
    mm
    Guest
    Pa zar se o toj stvari uopce moze sto misliti?

  3. #3
    Fukonja
    Guest
    Najodurnije prevozilo (nikako to nije automobil) izmišljeno u zadnjih 136 godina!

  4. #4
    Micky
    Guest
    Stvarno je odvratan taj Megane. Dizajn je totalna katasrofa.

  5. #5
    Micky
    Guest

  6. #6
    Micky
    Guest

  7. #7
    Brock
    Guest
    Ružno? Pa, baš se i ne slažem sa tom tvrdnjom, ali o ukusima se ne raspravlja...

    Samo toliko...





  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Prednji kraj i bočne linije su zbilja OK , ali guzica je koma.Čak mi cabriolet super izgleda jer su makli onaj zaobljeni stražnji kraj.
    Brock stavi sliku "normalnog" Megana , a ne Eliu.

  9. #9
    600
    Guest
    Megane je jednostavno drugačiji!

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Puno je rečeno o Meganeu. Ja ću samo ponoviti da se meni nikako ne sviđa (izvana), ali da mu moram skinuti kapu zbog 100%-tne originalnosti. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  11. #11
    Brock
    Guest
    O.K. Dom-Dom ... your wish is my command! )






  12. #12
    mentor
    Guest
    Meni je stražnji kraj gadan.<br><hr>

  13. #13
    mc
    Guest
    Jest da je neobican, ali je meni bas zato mrak i rado bi ga vozio. Slijedeci auto ce mi najvjerojatnije biti Mazda 3 ili Megane. Malo me brine kod Meganea sto je navodno ovakav dizajn isao na ustrb prostranosti i prakticnosti, pa mi je zato Mazda trenutno na prvom mjestu, ali vidjet cemo jos do tada...

  14. #14
    Brock
    Guest
    Kak stvari sad stoje - meni će slijedeći bit' definitivno Renault. I to tjunirani Twingo 1.2 16v Dynamic ili Megane Coupe 1.4 16v Expression plave boje sa bijelim OZ felgama.

    Bumo vidli kaj bu sa financijama u slijedečih godinu - dvije.

  15. #15
    Pocket Rocket
    Guest
    BROCK!!!OVA ELIA je bolesnoooooo dobraaaaa!!!!!!!!!I kaj radiš ovaj vikend.Baš sam te planirao trznuti, pa kava!

  16. #16
    ŠULE
    Guest
    Poseban automobil i izvana i iznutra, plus odlični motori. Doduše najbolje tek dolazi. Probao sam 1,9 dci 120 ks i tvrdim da ide ide odlično. Fer cijena.

  17. #17
    Pocket Rocket
    Guest
    TOTALNO DRUKČIJI OD DRUGIH.Izuzetno mi se sviđa i smatram da će natjerati konkurenciju da krene st

  18. #18
    Pocket Rocket
    Guest
    stvarati zanimljivije automobile. Doduše, možda je Renault malo previše odskočio unaprijed.To je kao da Intel izbaci procesor 5,00GHz a aktalan je 3,06.Sve u svemu, možda bi tržištu bilo zanimljive da su promjene tipa Alfe 156 i 147.Možda je Renault ipak krenuo preagresivno.

  19. #19
    netko
    Guest
    zanimljivo

  20. #20
    600
    Guest
    Pocket, možda bolje zvuči preradikalno!

  21. #21
    Brock
    Guest
    Pocket,

    večeras idem van sa ekipom, a sutra i u nedjelju sam totalka rasprodan. Najviše mi odgovara ponedjeljak dopodne na kavi negdje kod Cibone.

    Poslal sam ti broj mob-a na mail, pa me zovneš u ponedjeljak ujutro ak' si za...

  22. #22
    INTCP log dead
    Guest
    Nakon Alfe 147 i Stila 3 vrata Megane 3 vrata mi je najpoželjniji auto u klasi.

    U biti taj trojac me jedino privlači u toj klasi.

  23. #23
    Fabia SDI Elegance"
    Guest
    Pa takav je sad novi design Renaulta!!!
    Meni se svidja!!!

  24. #24
    Pocket Rocket
    Guest
    Brock, zovem u PON ujutro!!!VIDIMO SE!!!

  25. #25
    dragstar
    Guest
    Meni je na slikama prije izgledao gadno, kad sam ga vidio uzivo i dobro osmotrio ne izgleda mi lose,dapace, rado bih ga htio imati! <br><hr>

Slične teme

  1. Molim vaše mišljenje
    By Hidra 1313 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 09-02-2004, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •