Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Golf, 307 ili Corola???

  1. #1
    Vlasnik???
    Guest
    Ocu da kupim kompaktni automobil i ja volim Volkswagen Golf TDI sa 130 ks Highline, Peugeot 307 HDI sa 107 ks XSI ili Toyotu Corolu sa 2.0 D4-D sa najjacim paketom opreme. Vi mi recite po vama koji je najbolji!!!

  2. #2
    Novi macor!
    Guest
    Ja bih za Golfa pa 307 pa Corolla.

  3. #3
    vtec
    Guest
    Ovisi kako gledaš. Ako hočeš gledat dizajn iliti ljepotu kupi 307 ili corollu. Ako gledaš garancije onda svakako kupi corollu jer ona ima garanciju 3 godine a 307 i golf 1 godinu. I još nešto: NEMOJ slušat druge što bi oni kupili i što oni smatraju da je bolje nego si ti uzmi "svoju" vagu pa odvagni koji ti je najbolji ali je osobno dajem prednost corolli zbog garancija i kvalitete pošto i sam imam corollu pa govorim iz prve ruke.S njom si 3 godine miran dok kod golfa i 307 nakon godine dana je ×××××× ako nešto rikne a pošto znam da lova ne pada s neba treba gledat da automobil više daje nego da uzima.

  4. #4
    Cijene???
    Guest
    A reci nam cijene, potrosnju, ubrzanje...Ovako je malo tesko odlucit!!!

  5. #5
    fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Ja bi mu rekao za Golf a to sto ste trazili procitate dolje:

    GOLF

    Volkswagen GOLF T(di)Highline, 130 ks, 0-100 za 9.6s, 175 215 kuna.

    307

    Peugeot 307 HDI XSI, 107 ks, 0-100 za 11.3s, 157 125 kuna.

    Corolla

    Toyota Corolla 2.0 D4-D Sol, 110ks, 0-100 za 10,9s, 152 550 kuna.



    Ako uzmemo u obzir kvalitet mehanike u Golfu, dizajn 307 i mehaniku i elektroniku Corolle....

  6. #6
    Vlasnik
    Guest
    Nijedan drugi ne zna za ova 3 automobila???

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2289
    Ja bi uzeo golfa jer s highline opremom dolazi apsolutno sve sto ti treba. Iako je skuplji 20000 kn od konkurencije mislim da se isplati zbog vise KS, boljeg ubrzanja...Definitivno Golf!!!

  8. #8
    rale unlog
    Guest
    inace imam dobro misljenje o golfu,pogotovo o ovom motoru


    ali u mane mu ide losa opremljenost

    tako da ni ovaj,a ni jedan drugi serijski golf,nema klimu...to mi je koma kog vw skup sa velikom postotkom krade te marke


    inace,meni ok auto

  9. #9
    Razmisli...
    Guest
    Hebiga stari, da si stavio u razmatranje i Alfu 147 JTD tada bi svi alfisti navalili s porukama "Uzmi Alfu, ostalo je smece"...Na ovom forumu vrijedi pravilo: Ako nema presvete Alfe nema ni rasprave!!!
    Moje skromno misljenje GOLF - je najskuplji ali i daleko najbrzi!!!

  10. #10
    fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    I ako je tu Alfa 147 JTD ja bi mu rekao za Golf jer Alfa nikad nije mogla, ne moze i nece nikad moc da se bori protiv Golfa.

    Toyota Corolla 2.0 D4-D Sol, u serijskoj opremi ima: klimu, ABS, 4 airbag-a.

    Peugeot 307 2.0 XSI, u serijskoj opremi ima: klimu, ABS, 4 airbag-a.

    Golf 4 1.9 T(di) Highline u serijskoj opremi ima: ABS, 4 airbag-a a za klimu vrijedi samo doplata. Ni jedan Volkswagen koji se prodaje u Hrvatskoj u serijskoj opremi nema klimu osi Passat-a W8 i Sharan-a.

    Golf i 307 imaju po 1 godine garancije a Corolla ima 3 gonine garancije na mehaniku!!!

    Definitivno Za mene Golf jer kad kupis, daj i kupi nesto dobro.

  11. #11
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Sigurno vlasnik je kupio Golfa ili je krenuo za kupovinu i nije se vratio jos. Zaovite policiju nek traga za njega!!!

  12. #12
    Frenki
    Guest
    Definitvno Toyota Corolla! Dobar motor, pouzdan, limarija, mehanika, ukratko sve. Kvaliteta No.1! Nikako niti Golf, niti 307.

  13. #13
    mytbyte
    Guest
    I ja kažem - Corollu, ako ništa drugo onda barem kao osvježenje od njemačkog i galskog Golfa kojih na našim cestama ima toliko da mi je od toga zlo...Corolla ima i izvrstan RDS radio s CD-om i, u Sol verziji, 6 zvučnika i udobnija je od Golfa kojeg muči i kronični nedostatak mjesta straga...

  14. #14
    TD
    Guest
    Kupiti auto radi zvucnika??? E i to da cujem

  15. #15
    Asshole
    Guest
    Čovječe u kojoj si ti nedoumici, sigurno nemožeš spavati. Hm, koji auto da si kupim ?? Kupi Yuga , seljačino

  16. #16
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Vlasnik lepo pita i Ti si mu lepo odgovorio!!! ) )

  17. #17
    E-type
    Guest
    Ako su te cijene tocne, sto je previse previse je, za te novce mozes dobiti Mazdu 6 Diesel ili Citroen C5 HDI a to su ipak za klasu veci i bolji auti.

  18. #18
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Druze on voli to stro je pisao i voli Full opremu.

  19. #19
    mytbyte
    Guest
    Ne znam otkud te cijene...Corolla D4D Terra A/C košta 17600 Eura (132000 kn) sa svom opremom osim ESP-a...ni blizu Mazde 6 ili Citroena C5...ne znam, ljudi, otkud izvlačite te podatke...

  20. #20
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Sve to pisu napamet brate i nemoj da se zacudis!!!

  21. #21
    E-type
    Guest
    Fabia ti si sam napisao:

    "Ja bi mu rekao za Golf a to sto ste trazili procitate dolje:

    GOLF

    Volkswagen GOLF T(di)Highline, 130 ks, 0-100 za 9.6s, 175 215 kuna.

    307

    Peugeot 307 HDI XSI, 107 ks, 0-100 za 11.3s, 157 125 kuna.

    Corolla

    Toyota Corolla 2.0 D4-D Sol, 110ks, 0-100 za 10,9s, 152 550 kuna. "

    ili prevedeno

    Golf 23000 Eura

    Peugeot 20500 Eura

    Toyota 20000 Eura

    a onda kazes

    "Sve to pisu napamet brate i nemoj da se zacudis!!!"

    Tko to pise napamet ?

    Ne znam odakle ti te cijene ali meni izgledaju suludo.


  22. #22
    T-IE-
    Guest
    Uzmi Golf ocean. Ne košta više od 20000€. )

  23. #23
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    E-Type,ja nijesam ni u Hrvatsku, ni u Crnu Goru a ni u Evropu nego u Ameriku ali preko poste su mi dosli Auto Klubovi i Auto Blicovi i ja sam te cijene procitao u Auto Blic br.2. Covek nece da kupuje ni C5 nim nistadrugo samo Golfa, Corolu ili 307 sa dizelskim motorom i sa najjacim paketom opreme io neko je trazio cijene i karakteristike i ja sam to procitao u Auto Blic br.2 .
    Neko je rekao da Vlasnik kupi C5 i nesto drugo srednje klase ali neki drugi je rekao "dje je moguce kupit C5 2.2 SX za te pare i ja sam rekao da pricaju napamet jer to nije moguce jer ti tebaju jos najmanje 10 000 kuna. I kako si skakao pickom tako covece i da sam ti je......

  24. #24
    Vlasnik!!!
    Guest
    Do sad sam Vas pratio,ali za mene najpametni je Fabia, on Vam je pokazao kakve su cijene a i ja ih znam jer sam pitao za te automobile, fabia fala ti a ovim drugima osi 1-2 nek idu u pi.... Ja sam narucio Golfa po toj cijeni koju je pisao fabia!!!

  25. #25
    mytbyte
    Guest
    Pa, sretno Golfanje!!!

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •