Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Zao mije ali Fiat je propao.Svima najsrdacnije cestitke!!!

  1. #1
    Dzejms Bond
    Guest
    Propao Fiat, propao je Punto ) ) ) Umroje Agneli, svima najsrdacnije cestitke i vi fijatovci, propalovci, homoseksualci micite se iz ove prlave, propane i ××××ne marke, ) ) ) ) ) ) ) necete jos malo jer svi vi iz fiatovog kluba ste ×××××i.... ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    TAKO JE!!!!!


  3. #3
    Mazdohist PRAVI
    Guest
    Dzejms,ti si spreman za ludnicu. A kad već ideš povedi i ovog Black Shita..........

  4. #4
    fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Black knightu, da nije tako ne bi to Dzejms Bond tu pisao i barem nas trojica smo to znali odavno, dali je ovo tacno Black knightu??? ) ) ) ) ) )

  5. #5
    nepotpisan
    Guest
    Kao što bi rekao moj učitelj kria joge: O, god I am nothing. Najbitnije je da nemam velike troškove poput nekih poštovanih imena auto industrije. Fiat je za prosječne jer srednji put je onaj pravi rekao je Budha, a ovi ostali u sljedeću inkarnaciju da prodaju limune na placu i maštaju o prosječnosti kao smislu života.

  6. #6
    INTCP log dead
    Guest
    Toplo vam preporučam da prodate svoje kante i kupite pandu*

    Toliko ćete se preporoditi da nikada više nećete htjeti govno poput opela, škode, vw-a i sličnih drekova koje trema lopatom.


    *Black Knight, za tebe postoji i Panda 4X4.

  7. #7
    fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Ti nepotpisani si veoma nepotpisan. I nemas pojma sta pises ali sigurno nijesi spavao pa sad i kasno je a sigurno....
    A ti INTCP, prodacemo mi kante i tako bismo imali dovoljno para za kupnju Fiata ali vise volim da mi bude garaza puna kanata nego sa Tvojim govnama i Fiatima. A ako imam u garazi PASSATA, SUPERBA,TOLEDA,A6,GOLFA...ne bi bio previse nesrecan, mada imam 2 nove Fabije koje su jedine u mom gradicu a sa Fabijinom opremom kupim seicenta!!!!!!! ) ) ) ) ) ) ) )

  8. #8
    rale unlog
    Guest
    trudim se ne vrijedat druge marke jer su svi osjetljivi na to,sto je ok

    mogu samo rec koji auto volim,koji ne volim,koji mi se svida i koji mi se ne svida,koji bi kupio a koji ne bi



    al bio bi red da se ne vrijedaju ni ostale ali ovdje svi konstanto vrijedaju "GOVNO POPUT OPELA" iliti popularno GNOJPEL


    mislim da to nije u redu

    mene je moja ,fino opremljena astra iz 1994g sluzila i sluzi(mog buraza) i dan danas

    auto je ko novi i zato ga ne zelimo ni prodat jer za tu lovu nemremo kupit nista sto bi bilo i blizu


    bilo je sitnica koje su zivcirale,kao i kod svih proizvodaca al ja bi to najvise pripisao serviserima koji nemaju pojma

    auto je za 94-tu dobro opremljen klima,centralno,el.prozori,servo,grijani el. retrovizori,kazic sa 6 zvucnika i sve radi i dan danas

    masina je 1.4 82ks.0-100 13s i 175 kmh po papirima

    sve skup jako dobro za auto star 9 godina

    mislim da opel nije nis posebno,ali me fino sluzio svo to vrijeme,cak mi priustio i dosta gusta i jurcanja

    i to je moje misljenje o opelu koje sam iznio bez pljuvanja po konkurenciji

  9. #9
    INTCP log dead
    Guest
    Taj sistem ti ne pali na ovom forumu. Protunapad je najbolja obrana. ) ) )

  10. #10
    Fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Rale unlog, takop je ali vidi sta ti pise ovaj drugi kako da se branimo, on mozda mislim da jos ratuje protiv velikog Milosevica.





    Rale, ja na 2-3 mjesta sam pisao da ne vala to: govno, kante, ne valja tvoj, valja moj i takop da nije bas lepo.




    Voleobih da svi mi imamo po jedan S500 4 Matic ali nijesmo u mogucnosti pa to sto mozemo to imamo i to tesko pa nije dobro da uvredjamo nijedan automobil.


    Kako bi bilo da ti pisem sad za tvoju Astru da ne valja i tako ili ti za moje Fabije da ti ne valjaju, pa ako ti se ne svidjaju dajmi pare da kupim neki Mercedes ili Rolls Royce ili Bentley...

  11. #11
    nepotpisani
    Guest
    Natvojuvelikužalost ipak pišem o onome o čemu imam pojma, a nepotpisan sam da ova prepiska ne bude osobna. S poštovanjem tebi, svima na forumu te također svim markama automobila ovog svijeta jer da nije onih loših ne bi ni oni dobri imali na čemu naučiti, a tako je i sa ljudima. Kada vidim koliko energije na ovom forumu ljudi troše na mržnju i prepucavanje dođe mi da vas sve zagrlim ( bez ikakvih primisli molim) jer ne želim biti kao i oni. Osobno obožavam automobile i sve tehničke stvari općenito, a ovaj forum mi je najdraža adresa za razbibrigu i priznajem naobrazbu. Neki ljudi koji se ovdje redovito javljaju zbilja mogu educirati svakoga prosječnog tko želi nešto novo saznati. Da ne zaboravim ja sam prosječan i vozim Fiat. Uživam u neopterećenosti života, ne nerviram se i na žalost svakoga dana gledam kako ljudi pate. Svi vi koji ne znate kuda sa svojim gnjevom, iskreno vas žalim.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •