Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 103

Tema: Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta

  1. #51
    Reno
    Guest
    Ipak je drazi focus, ovjes i turbo mu je super ima dobra sjedala cak esparco koje cak nema alfa ,alfa ima previse 250 konja jer skoro pokazuje ubrzanja kao i focus i civic . Ali ipak alfa ima 6 brzina dok ostali nemaju .Civic sam vidio kako se vrti Auto je odlican samo type-r ali jedino kvari menjac ... Imali Golf 1.8 T 180 konja rusi sve.... ) )

  2. #52
    _Stevo
    Guest
    Doc ma sigurno si opro Type-R. Očito je tip neki normalan čovo ) koji se neće ić ganjat sa iskompleksiranim vozačem Bravo-a. Mogu ju i ja obrijat ak stoji na mjestu )

  3. #53
    V6
    Guest
    tko kaže da je bio u bravoua ? )

  4. #54
    doc
    Guest
    e moj stevica...
    gadno je kad moras staroga moliti da ti malo posudi trulu opel astru...

  5. #55
    :))
    Guest
    stevo ) )

  6. #56
    Mirko.
    Guest
    E Stevica jesi seljačina!(na kvadrat)

  7. #57
    CLIO SPORT
    Guest
    RENO......a koliko brzina ima civic type R????? 3 sa rikvercom?



    znas o autima ko moja baka!

  8. #58
    ma da!
    Guest
    stevo prvo vozacka,pa auto s solidnijom snagom,pa s vremenom trkanja,pa onda ××××ckanja po forumu.a do onda samo citanje i teoretiziranje o tehnickim podacima jer za drugo i nisi.

  9. #59
    VR6
    Guest
    ) ) ) ) ) )

  10. #60
    ma da!
    Guest
    tebe vr6 ide isto sto i stevu! samo izbaci prvi korak ili dobivanje vozacke.ali ostalo te jos ceka! ) pa se sad smij! )

  11. #61
    _Stevo
    Guest
    HAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAH
    Bar sam vam se nasmijal. Doc, ak te zanima Astru ćeš moć vidit kad dobim vozačku, drage volje ću se zaletit do Varaždina samo da tebe uvjerim kak je trula Astra još uvijek čitava, radi isto ko i onog dana kad smo ju kupili i jedino kaj joj od tad fali su ratkape. I ostat će čitava osim ak se stari neki nedobog skuca.

    Ma da!! ja bar priznam da neam vozačku, a ak te zanima dobit ću je 6.11. ove godine. A ak ti misliš da neznam ništ o autima samo zato jer nemam vozačku te stvarno čini umjereno retardiranim.

    Eh da Doc još nešto, moja Astra, odnosno Astra moje babe da me ne počnete hvatat za riječ je stara već 8 godina i uvezena je iz Španjolske i do sad nije bilo nikakvih grešaka koje bi bile uzrokovane tvorničkom greškom nego jedini veći kvar koji je bio je posljedica toga što se mom starom nije dalo ić na servis, znači on je de facto kriv za kvar. Baš me zanima kak će tvoj bravo izgledat za 6-7 godina....

  12. #62
    VR6
    Guest


    )

  13. #63
    frnjo
    Guest
    pogledaj kako mu izgleda tipo star koliko ono 11 godina ko astra ili golf 1998! )

  14. #64
    ma da!
    Guest
    stevo nemoj se ljutiti.ono je bio dobronamjeran savjet.mlad si i jako zelen.ima za tebe vremena.tvoje trke tek stizu i zato nemoj grlom u jagode.nemoj biti poput vr6 jer vidim da inace ipak daleko bolje rezoniras.

  15. #65
    _Stevo
    Guest
    Ma Da! al zašt si ti odjednom potegnul moju vozačku ak ja raspravljam sa Doc-om o Hondinom motoru. Tak sam nastupil(u onom postu di govorim kak ide honda) samo zato jer mi već ide na××××× ovo Alfa je ovo, Alfa je ono. Ne kažem ja da iam nekaj protiv Alfe, al realno gledajući Honda je kvalitetniji, bolji, sportskiji auto sa pravim sportskim motorom, a užitak u vožnji je sigurno na visokom nivou, ipak se auto vrti do Kine i nazad. Već mi ide na××××× tolko veličanje Alfe...

  16. #66
    Girrari
    Guest
    Stevo, samo mi prosim te objasni koliko si to Honda i Alfi vozio ili u njima sjedio da tako paušalno možeš izjaviti kako je Honda kvalitetnija i bolja. Da se razumijemo, ne tvrdim niti da je niti da nije, samo me zanima na čemu temeljiš tu izjavu koja je tako olako izrečena.
    Ili su to samo priče temeljene na čitao sam u Auto klubu, čuo od frendovog frenda, etc.?
    Jer ja sam Type-R Civic samo vidio na cesti, a 147 GTA jedino na slikama. Sad ako ti imaš neke strašne veze, pa si oboje drapao po Imoli, onda OK, bum čkomil.

  17. #67
    ma da!
    Guest
    shvacam stevo tvoj revolt u potpunosti. ljubav prema alfi jedne cini slijepima,a druge nervoznima. a ono je bila blaga digresija.

  18. #68
    rep
    Guest
    sam za informaciju u zgb-u ima najmanje 4 crna type-r!

  19. #69
    CLIO SPORT
    Guest
    girrari......evo,da malo pomognem stevici...

    koliko starih CRXica i Civicica iz kraja 80ih g. ima u gradu?????? a i sam znas da se ti auti nisu stedjeli! a jos uvijek idu blesavo dobro! po meni je to dovoljan dokaz hondine kvalitete! ili recimo kada na integru ili civic type r ili s2000 daju 3g garanciju!

    hocu reci da ne trebas imati vozacku da bi tvrdio da je honda sportskija (ili kvalitetnija) marka od alfe!!!!


  20. #70
    Girrari
    Guest
    To mi ništa ne znači. Auti se mjenjaju. Nekoć je zaista VW Golf bio ××××no najpouzdaniji auto, a VW pouzdana firma. Danas su prosjek; ne loši, ali ne nešto extra. Sad, ne sugeriram da se to moglo desiti japancima, ali vremena se mjenjaju, auti se mjenjaju.
    Samo želim reći da NITKO od nas na forumu koji raspravljamo na ovoj temi nije ni sjedio u Alfi 147 GTA, a ovdje se ipak govori o pojedinim modelima, a ne o proizvođačima.
    Ruku na srce, može ona biti najsportskija na svijetu, ali po××××m se ja na auto koji u najjačoj verziji (koja je daleko od jeftine) nema klimu, maglenke... Ipak je to auto za cjelogodišnju uporabu, a ne neki F-50. Da ne govorim da se kod nje masu toga ne može ni nadoplatiti.

  21. #71
    CLIO SPORT
    Guest
    girrari.....napao si stevicu na temelju ove recenice: "al realno gledajući Honda je kvalitetniji, bolji, sportskiji auto sa pravim sportskim motorom, a užitak u vožnji je sigurno na visokom nivou"

    tu se ne spominje oprema....vec kvaliteta i sportski stih a honda je u tome sigurno par svjetlosnih godina ne samo ispred alfe vec bilo kojeg svabe!!!!

    to da je alfa opremljenija stoji,ali kvaliteta se ne mjeri na temelju zadnjih 5 godina koliko alfa proizvodi aute na nivou bilo kojeg svabe!!!!


  22. #72
    VR6
    Guest
    "sigurno par svjetlosnih godina ne samo ispred alfe vec bilo kojeg svabe!!"

    Ne lupaj, za Alfu je tacno, ona je prosjek, ali BMW je "svabska" firma, a M3 iz 3.2 litre izvlaci 343 KS, dok Honda izvlaci "samo" 280 KS.

    Gdje ti tu vidis svjetlosne godine?!

    BMW je bolji od Honde i u F1, a usli su kasnije...

    Iako u klasi Civica Type-R, Honda trenutno ima najjaci atmosferac...

  23. #73
    INTCP log dead
    Guest
    To što govorite za svjetlosne godine možete govoriti samo uspoređujući type-r i gta. Ostale honde su SMEĆE. Baš tako SMEĆE.

    Nekad nije bilo tako. Prethodne 3 serije Civica su odlični sportaši., Prava konkurencija alfi 145 i 33.
    Ali danas su honde za×××××.

  24. #74
    Girrari
    Guest
    Ma nisam ga ja niš napao, samo mi ide na živce kaj se na forumu daju tako paušalne izjave, a radi se o autima kojima nitko od nas nije pošteno ni prismrdio (osobito kad je riječ o 147 GTA).

    Ovdje se raspravlja o konkretnim modelima, a ne o Alfi i Hondi. Budući da nitko od nas prisutnih nije ni sjeo u 147 GTA (niti je vidio uopće na cesti), sve izjave mogu biti dane u stilu "s obzirom da je Honda sportskija od Alfe kao marka i ima lakši, odnosno manji motor, ja MISLIM da je Civic T-R sportskija, agilnija... od 147 GTA" ili "s obzirom da je Honda do sada radila kvalitetnije aute od Alfe, MISLIM da bi i Civic Type-R mogla biti kvalitetnija od GTA".
    Još kada takve izjave dođu od osobe za koju sam 99% siguran da ni Alfu ni Hondu nije vozila, još više poludim.

    Stevo, nothing personal.

  25. #75
    Dom-Dom
    Guest
    Ja se u globalu slažem sa INTCP.Prijašnje linije Honde su bile neusporedivo ljepše i u kombinaciji sa vrhunskim motorima su bile super auti.
    Danas je situacije koma , kaj se tiče dizajna , motori su ostali vrhunski.
    Alfe su sve od najslabije, dizajnom jako daleko od drugih, počev od Fokusa koji jedino u ST ili RS varijanti liči na nešto , a Honda jadna samo u R typu liči na auto.

Slične teme

  1. Honda Civic Type R
    By Rourkey in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 82
    Posljednji post: 23-09-2004, 12:29
  2. Honda Civic Type R - prodajem
    By alfa099 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 01-12-2002, 19:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •