Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: Dizajn (opet alfa prootiv ostatka)

  1. #1
    Interceptor
    Guest



















  2. #2
    T-IE
    Guest
    Alfa 156 SW mi je jedan od najljepših karavana trenutno na tržištu. A što se tiče ova 3 cockpita, najljepši mi je Audijev.

  3. #3
    alfist_zg
    Guest
    moje misljenje se valjda zna.

    Al evo , drugo mjesto BMW i onda Audi.

  4. #4
    206-os
    Guest
    Meni je BMW najljepsi, pogotovo s tom m paketom spojlera.

  5. #5
    Reno
    Guest
    moj izbor Audi A4 onda Bmw ,a zadnja alfa.

  6. #6
    encore
    Guest
    alfa,bmw,audi

  7. #7
    mytbyte
    Guest
    Alfa, Audi, BMW, s tim da taj BMW zaista izgleda žalosno, kako izvana, tako i iznutra...

  8. #8
    ma da!
    Guest
    mybyte sad si se stvarno sposro.tu kritiziras dizajn trojke,a ono olicenje bezlicnosti corolu hvalis.i to samo zato jer od kad znas za sebe stari ti vozi onu staru ogavnu pa si sad ti s prvom lovom kupio novu i automatski ulovio svetog marjana za muda.stari ponosan,ti sretan i onda ovakve kenjaze.

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Sad baš da BMW izgleda žalosno i izvana i iznutra????????
    Još ovu tricu Bingl Bangl nije uspio "srediti".

  10. #10
    rale unlog
    Guest
    evo meni ispada da ce svaki dobit nekaj


    izvana sprijeda BMW
    izvana straga 156
    iznutra audi

  11. #11
    Mazdohist
    Guest
    Izvana - Alfa
    Unutra - Alfa i BMW za peticu, volan Alfe najljepši uopće.

  12. #12
    INTCP log dead
    Guest
    A ja sam mislio da ćete već počet pljuvat po meni što opet alfu stavljam.


  13. #13
    Grandtour
    Guest

  14. #14
    V6
    Guest
    izvana nijedan nije kao 156, pogledajte bezlične zadnje krajeve od bmw-a i audija. Ali unutrašnjost mi je od Audija odlična, nekako mi bolje leži, dok je bmw-e u svemu zadnji od prednjih bezveznih bubrega to zadnjeg kraja koji liči na facelifting stare 3 i prosječne unutrašnjosti.

  15. #15
    Lanser
    Guest
    ...niko nije u pravu i svi smrdite!!!


    Jeste vi svi zbilja šleper glavom gurali pa se nesjećate da je alfina unutrašnjost redizajn, jer je ona prva izgledala totalno šugavo sa onim drvenim (ili mat aluminij) dijelom. A najbolja spika je bila kad su serijski isporučivali onau jeftnu imitaciju drvetza na koji su nakeljili srebrni kazić..pa si ti misli, to samo talijani mogu..silom bi osjećaj luksuza i visoke klase...ma kita labudova.

    E sad kad su skužili da ono ništa ne valja, a da im je u isto vrijeme plastika uvijek bila u kurcu, te da konkurente iz više srednje klase poput audija i BMW-a nemogu pratit ni u ludilu..odluče se oni ko i svi koji neznaju kako nešto dobro i kvalitetno napravit od središnje konzole poput Mazdine 6-ice, fino za srebrno-kromirano obojanu plastiku, pa nek si ljudi misle jel kvalitetna il nije..fino ju prešpricaš i super. Eto to je unutrašnjost alfe..facelifting usranog središnjeg grebena, cajgeri sa stilom mora se priznat-agresiva koja se željela je tu i dobivena, volan koji je dobar a opet sa onom loptastom sredinom i nije, a i izgleda nekako krhak...pa vi recite kaj oćete boli me ona stvar.

    Audi je novi i tu se nema kaj...najnoviji od prikazanih i tu je se odprto, kak bi zagorci rekli. Kvalitetni materjali, masivan, Hi-tech dizajn koji naglašava konzervativu i pritajenu, kvalitetu, ...bolji izvana nego iznutra, gdje ideje prestaju. BMW, znutra i dalje bez faceliftinga..kvaliteta i minimalistička ljepota, ali ne ovako sa slike..sjednite fino u tricu i sve postaje jasno ko dan. Izvana su počeli sve više kenjavit, te ovakva svjetla pa onakva, ..na kraju M3 ima prednja svjetla sa prve linije prije faceliftinga, limuzina ova prikazana na slici, a coupe i cabrio su nedavno dobila treću inaćicu prednjih svjetala uzetu sa konceptnog Z2. Bubrezi sve širi, spojleri sve debilniji...ko neki jeftini tuning, a ne od M paketa, kao što neku spomenu na postu iznad...

    Odozada, mala trica glumi neku eleganciju, umijesto da to prepusti starijoj braći, aona da tjera sportsku notu, kao recimo Lexus IS200..možda sam i fulo u broju ali znam da je tako nekako. U višoj srednjoj klasi jebali vi babu u obrve elegantna je jedino nova Vectra. Mazda 6 poslije super fotki na cesti izgleda već gotovo zastarjelo..još da nema ona stražnja svjetla, nitko je nebi ni primjetio. Počast se mora odati i Passatu, koji izgleda baš kao što Passat i treba izgledati...ko od brda odvaljen, sa decentnom dozom elegancije. Primera zanimljiva, ali ništa više, ili ne dovoljno. Laguna sa nedorečenim prednjim krajem, te stražnjim koji bi bolje pristajao novom Meganeu od ovoga što je dobio...i tako dalje da ne gnjavim...ko ne želi čitat nek stane i ode u materinu..nek prdne pa ode spavat, šta me brige.

    alfa i vanjština...karavan koji ako nije u glupoj srebrnoj boji, ili onoj sapun plavoj (koje doduše kod nas i nema u karavanskoj izvedbi) zaista odiše nekim temperamentno-ljepuškastim mediteranskim ozračjem. No ruku na srce, da ne izgleda kvalitetna kao BMW i Audi, ne izgleda, i to vam postane jasno kad stanete na tri metra od nje..to se nemože opisati ali jednostavno izgleda jeftino, i to ne zato što je već dugo na tržištu pa ju je taj pretjerano zaobljeni imiđ demodirao, jer i dan danas ima ljudi koji jednostavno vole takav dizajn, već je to svakome jasno na prvi pogled, i svako tko tvrdi drugačije ima neki svoj razlog za to. No ALfa ni netreba biti toliko kvalitetna, jer ima neke druge kvalitete, ima nepogrešiv dinamični imiđ, jedan "filing" da imaš sve pod kontrolom, da živiš po svojim pravilima, a ruku na srce, ima i ljepotu, koju među tolikim ružnim automobilima danas i neje teško postići, treba samo imati mali zdravog ukusa za proporcije. A to što je malo šlampavija u gradnji od njemačkog dua i nije neki feler jer su oni danas na toliko (da se razumijemo pričam o klasama na slici i iznad i mislim samo na BMW i AUDI) visokom nivou da jedan A4 ima robote koji ga rade i spajaju sa 100000 puta preciznijom kalibracijom elektronike (informacija iz p

  16. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 1971
    Postova
    10
    Rep Power
    0
    1. Alfa 2.Alfa 3. Alfa

  17. #17
    Lanser
    Guest
    ....molim kolege koji šalju kodirane poruke nacistima da odu na forum koji obarađuje takvu tematiku )

  18. #18
    INTCP log dead
    Guest
    Lanser, samo se sjeti koliko je koštala osnovna verzija alfe 156 kad se pojavila s tom plastikom koju spominješ i koliko je koštala osnovna verzija trice. Mislim da je razlika bila nekih dobrih 25 000 dem, ako ne i više. Zato drugi put kad ×××ך o upotrebljenim materjalima, sjeti se koja je razlika u cjeni između alfe i ova dva švapca. Jer toliku razliku ne bi opravdala ni BMW-ova unutrašnjost taman da je od zlata.

  19. #19
    Fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    1.Audi
    2.B.M.W. ili Bavarian Motor Works
    3.Prljava Alfa

  20. #20
    Fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Niko jos nije od Vas znao sta je to kratica B.M.W.
    U pocetku u Bavarskoj nijesu radili automobile samo motore pa ime nije zamijenjeno. Eto, dali sad znate???

  21. #21
    Andre
    Guest
    Prednji dio Audi,zadnji Alfa,unutrasnjost Audi,eto...

  22. #22
    Dr. Strangelove
    Guest
    ..e ovaj fabia je fakat krkan No.1 ovog foruma.. al ja mislim da se to neko sprda... uglavnom zabavno... )

  23. #23
    alfist_zg odlog.
    Guest
    DR. Strangelove,
    kaj ti razumijes sta on trkelja?
    Koji je to mix jezika?
    Prosvijetli me.

  24. #24
    206-os
    Guest
    Lanser, ovaj BMW na slikama IMA M-sportpaket koji ukljucuje te spojlere, sportska sjedala i jos pojedine detalje u unutrasnjosti.

  25. #25
    INTCP log dead
    Guest
    Alfa je predivna, znutra, zvana, zdola, ispod haube, kad skineš kotač. Svaki detalj na alfi, svako dugme je stilizirano. BMW i Audi su poput dostavnih kanti u odnosu na nju. Audi je prebuhtlast, BMW iza B nosača više nema liniju (fizičke mane) ) ) Obje švabe su hladne i neuzbudljive. Starački auti. ) )

    Alfa je BTW predivna, znutra, zvana, odozada, napred, s boka, iz žablje, iz ptičje perspektive. Alfa je ljepotica, a ova dva su impotentni kilavi starci.

Slične teme

  1. Odgovora: 6
    Posljednji post: 12-04-2017, 13:51
  2. alfa 145 1.6/1.8 Twin Spark ili alfa 164 super twin spark
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 11-12-2003, 12:02
  3. Dizajn
    By silverZG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 29-08-2002, 20:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •