Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Ovako treba da bude

  1. #1
    encore
    Guest

    kada se ne raspravlja o hondama i mazdama, duh pojedinih automobila ponekad i biva uzdignut... Kao da je neka razlika između Alfe i BMW, kao da je nekakva razlika između Subarua i Mitcu-biššija ovoga svijeta... Netko je spomenuo Hondu???
    Ovo je auto:

    No ljudi se zanesu pa ponekad padaju i teške riječi u raspravama o nekakvim luzerskim automobilima koji su "kakti neš posebno", a jedino su dobri za odlazak od mjesta A do mjesta B... Ljudi zaboravljaju prave stvari. Zaboravljaju aute o kojima kada se razgovara, nema teških riječi i vrijeđanja...

    No, to je samo moje skromno razmišljanje o "autima" i ovom forumu, to je nešto što sam želio podjeliti s vama...

    Neki su auti jednostavno neodoljivi... Crni, crveni...
    Moj osobni favorit, uz naravno Henry Ford GT40, jest ova daytona:

  2. #2
    Mazdohist
    Guest
    Dobar ukus, Countach je po meni vječni vladar supersportaša.
    Samo, treba se malo spustiti i na zemlju.

  3. #3
    Black Knight_
    Guest
    Nema teskih rijeci? Countach koliko god da je poseban je skroz neupotrebljiv. Vidljivost je ravna 0, ko da se vozis u tenku a i kontrole su ful ful ful tvrde... Diablo je bog bogova prema countachu.

  4. #4
    encore
    Guest
    pa nisam pičkica da mi komande trebaju niti mekane! Kome treba servo i sl.?! Pa nisam pičkica...

  5. #5
    encore
    Guest
    Jeste li vi pičkice??? Jeli??? Odgovorite!!!!

  6. #6
    Fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Nekada su bili dobri i brzi automobili a sad su i bolji, ljepsiji i sigurniji kao sto je Ferrari Enzo, Lamborghini Murcielago, Saleen S7 a kralj svih sportskih automobila je Bugatti 16.4 Veyron koji je spreman da ide 406 km/h i kostace oko 750000 eura a kralj brzine je motocikl Dodge TOMAHAWK koji ima motor od Dodge Viper-a koji ima 10 vilindra u "V" rasporedu koji razvija 500 ks, sprint od 0-100 za 2.5s a krajnja brzina 640 km/h!!! kojeg sam vidio uzivo u NAIAS-u, Detroit AUTOSHOW

  7. #7
    encore
    Guest
    ahhh

  8. #8
    Mazdohist
    Guest
    Diablo je i za mnoge današnje aute toga kalibra nedostižan, ali Countach je nastao još 70-ih.
    Svaka čast svim Ferrarijima, TVR-ima, Lotusima, Maseratijima, Diablima, Murcielagima,.... ali Countach kao pojavu nitko ne može nadmašiti.
    Kralj zvijeri.

    Možda je to zato jer kada su me auti počeli zanimati (malih nogu), Diabla nije bilo. Tada su face bili Countach, Testarossa, Esprit.

  9. #9
    Mazdohist
    Guest
    Evo prve verzije iz ´74.
    375KS, 5,6-100, 196mph (amer. site)


    "25 godišnjica"
    455KS, 5 sek-100, 183mph



    Ali LP500 QV iz ´85 mi je najjači.


    Totalna brutalnost )

  10. #10
    Mazdohist
    Guest
    Prva pratilja.
    Ferrari Testarossa
    390KS, 5,3sek-100, 180mph



    Druga pratilja
    Lotus Esprit (na slici Sport300)
    300KS

  11. #11
    fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Vidis da su imali design kao sad, lijepi su bili, sad nesto citam za Murcielaga ali stvarno muska stvar, sa 340 km/h a samo 580 ks i stalni pogon na sva cetiri kotaca ali proizvodicese samo 400 primjeraka!!!

  12. #12
    alfist_zg odlog.
    Guest
    moj glas za legendarnu Testarossu.

  13. #13
    V6
    Guest
    ovaj bijeli je valjda od ambulante, za vrlo hitne slučajeve, hitnije od helikoptera.... ) ) ) samo fali crveni križ na vratima. )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •