Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 38 od 38

Tema: Fabia Elegance za Njemacko trziste?

  1. #26
    fabiasdi@yahoo.
    Guest
    Takoje ali ja sam pisao samo kod SDI, TDI i 1.4 to sto je pitao 007 a Fabia 2.0 ima ventilirane diskove promjera 288mm.

  2. #27
    T-IE_
    Guest
    Ako je sistem ručne sjeban ko kod mene na GTI-ju onda bolje da iza ima doboš.

  3. #28
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Svako GTI ima prijeda i straga disk!!!

  4. #29
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Sigurno imas Golf 2 GTI(grand turismo injection ako nisi znao) negdje 86 ili 87 koji ima putni kompjutor koji ti pomaze da te ne ostavlja benzina jer pokazivac kolicine goriva nije u stanju da pokaze tacnu kolicinu toliko brzo se trosi a on se zacudi ali mu pokaze kako ide kao metak. Ima moj prijatelj Golfa GTI ali on je promijenio motor nedelju dana poslije kupnje je kako sam ti rekao... )

  5. #30
    Dzejms Bond
    Guest
    Fino bogomi

  6. #31
    Dzejms Bond
    Guest
    Felicia L & K!

  7. #32
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Dzejmse, nemoj vise da se preavis kao dete, ajde sad dosta je bilo tih gluposti i dosta sad i ti, ja sam htio da ti pisem nesto na ovo zadnje kad vidim opet se javlja. Ovaj tije zadnji put sto mise javis u moj forum!!!
    Da vidimo dali ce se javit jer cim idem tamo ubicu ga!!!

  8. #33
    Dr.Nele
    Guest
    ABS=anti bracking system(nije cak ni breaking)???!!! No comment,stvarno je svaki suvisan!Vec je na pocetku godine osigurao titulu za ovu sezonu! ) )

  9. #34
    T-IE_
    Guest
    Imam digitalne urice, a mjerač količ. benzina pokazuje točno u litru.

  10. #35
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    DR-Drrrrkac Nele, ti kao doktor jos nijesi mogao da nadjes ljijeka za sebe, zamisli ti koljiko je bolestan ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )
    ...a sta je to ABS? Znaci nije Anti Breaking system!!!
    Auuuuuu cekaj to je AJDE BRE sexualce ) ) ) ) )

  11. #36
    Superb
    Guest
    Ja sam iz Zagreba i prije 2 dana mije dosao nova Skoda Superb 1.9 T(di) Comfort. Bicu zadovoljan kao i svi Skodini vozaci ili iz grupe V.A.G.

  12. #37
    mytbyte
    Guest
    Fabia,

    ja sam ti već bio u šali odgovorio da ABS=anti-blocking system, dakle sustav za sprečavanje blokiranja kotača pri kočenju, premda ima i neke druge funkcije...

  13. #38
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Mytbyte, to tije isto: anti breaking system znaci sistem protiv kocenja kotaca(znaci protiv trak kocenja)i anti blocking sustem znaci sistem protiv blokiranja kotaca, to tije kao auto i automobil i negdje pise tako negdje ovako, znaci ti tije isto.

Slične teme

  1. Pitanja za ISKLJUCIVO Fabiu SDI Elegance!
    By kan in forum Auto servisi
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 28-07-2004, 11:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •