Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Seat auto emocion

  1. #1
    594 krešo
    Guest
    Seat auto emocion, što je tu smješno. Ne mogu vjerovati da ste toliko ispljuvali seat automobile.Kao da se radi o trabantima iz 1975 godine. Za nekoliko dana ću postati vlasnik seat ibize i nikako se ne mogu složiti npr sa INTCP i njegovim komentarima. Pretjerao si sa svojim izjavama, i još neki ne mogu se sada sjetiti kako se zovu.

  2. #2
    Krešo 594 ah
    Guest
    Meni tu ništa nije jasno. Kakav auto emocion. Jel to novi seat ili tvornica automobila.

  3. #3
    VR6
    Guest
    Njega muci jel je Seat Leon Cupra R bolji sportas od najace Alfe, i to ne moze da prezali, pa sada pokusava na drugi nacin kao "spustiti" Seat...

  4. #4
    VR6
    Guest
    Znas da je od engleza Ibiza dobila nagradu, po tome je to vjerovatno odlican autic, bar u toj klasi.

    Sad ce u Genevi na auto salonu prikazati "koncept" Seata Ibize Cupra R koja ce imati 1.8T motor sa 180 KS, pored toga ce prikazati i jos jacu dizel verziju Ibize, 1.9 TDI sa 150 KS...

  5. #5
    Dr.Mengele
    Guest
    Bosanac kad bude tebi neko mozak nabrijal??????????

  6. #6
    3a
    Guest
    Da,stvarno VR 6 goni se na auto.ba ili kako se zove, pa divani sa jaranima,a nas poštedi svojih gluposti.

  7. #7
    INTCP log dead
    Guest
    VR6 zašto nam ne kažeš da te malnar zvao u nightmare stage.

    VR6 i jaran. ) ) Pimpek moj, pimpek moj samo dobjo stoj... ) ) ) ) )

    Leon cupra se može sakriti pred GTA i točka. Završna riječ. Konačan odgovor. Gotovo kad kažem konačno aparat automatski prihvaća. Gotovo. A uz to sve je nepredvidivo ružna.

  8. #8
    VR6
    Guest
    ) ) ) ) ) )

  9. #9
    fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Da pljuvaju na SEAT-a, pa to bi bilo vise od sramote, a koga da ljubimo, Fiate,Forde,Opele...Ako misljite da pljuvate SEAT-a nemojte da koristite nikaki drugi nadimak samo "PLUVACI" jer vas posao je da pljuvate(sebe) i hajdemo svi da pljuvamo po njima. ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) .Rusen je rekord pljuvanja ali samo po pluvacima... ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  10. #10
    krešo 594
    Guest
    netko me zajebava, onaj drugi 594 krešo ah.

  11. #11
    Lanser
    Guest
    ....placam cugu onome tko ne ostane potuno zbunjen onim postom gore od lika koji se naziva fabiasdi....

    a mislili ste da sam ja bolestan

  12. #12
    rođo
    Guest
    Krešo, dobar izbor, skoro sam i ja uplatio Ibizu TDI ali sam odustao jer nema easy-entry i to me strašno živcira.

  13. #13
    T-IE
    Guest
    Rođo, tu se slažem s tobom. Nije mi jasno zašto nisu ugradili easy-entry jer je zbilja izlazak iz zadnjeg sjedišta težak. A ne dopada mi se ni funkcioniranje daljinskog otključavanja. Ima neka šema da se otvaraju samo vozačka vrata, a suvozačka se moraju posebno otvorit, ili ono pređeš 20 pa se automatski zaključavaju vrata pa kad oćeš izać moraš 2x kvaku potegnut. Eto 2 moje zamjerke na Ibizu.

    A najjača mi je neki dan u Rijeci bila spika mog frenda koji je uzeo Ibizu SDI i jedne prodavačice u robnoj kući u Ri.
    Pita prodavačica koji auto imate? Kaže on: najnoviju Ibizu, a kaže ona, ja sam uplatila crvenu Ibizu 1.4 16v pa nisam mogla dočekat da dođe pa sam uzela ovaj JAČI ) model 1,9 SDI ) jer su imali na lageru.
    Samo što nisam puknuo od smijeha. )

  14. #14
    INTCP log dead
    Guest
    Eto kako su u seatu smradovi. Da bi što prije prodali uvali ti kurčinu od SDI pod provalom da je jači jer je veći. Šugavi volkwagenovci. Da bog da teglila s njom svaki dan 600 kg robe za svoj dućan. Dok ne krepa to govno.

  15. #15
    krešo 594
    Guest
    intcp, predlažem ti da si kupiš seata, nećeš pogriješiti.

  16. #16
    rale unlog
    Guest
    ma to zene nis ne kuze

    isto tak je jedna kolegica uplatila A3 kad je tek izasao i ja sam pitao jel 1.6 ona je ponosno rekla da je onaj brzi,1.9

    ko da one kuze razliku....

  17. #17
    INTCP log dead
    Guest
    Seatu najbolje stoji bijela boja s crnim branicima. Pogotovo ibiza 5 vrata i jedna stilizirana kuka. Bez radkapi. ) ) ) ) Isto tako se preporučuje neodržavanje i nepranje auta tokom cijelog životnog vijeka.

    Seat auto stacion

  18. #18
    maali
    Guest
    INTCP
    nemogu da ti ne napišem... ali ti si stvarno idiot!

  19. #19
    INTCP log dead
    Guest
    A šta da radim kad sam pod utjecajem jedne odvratane krafne - seat ibize.

Slične teme

  1. Škoda emocion
    By S V T in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 24-05-2003, 13:16
  2. Ironija - Seat auto emocion - da umreš od smjeha
    By INTCP log dead in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 162
    Posljednji post: 20-02-2003, 02:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •