Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Novi Subaru

  1. #1
    D0mi
    Guest
    Ova skica novog subarua izgleda odlicno. Samo im je to trebalo, prije su imalo odlicne motore i tehniku, samo im je dizajn falio, ali sada je sve tu

  2. #2
    INTCP log dead
    Guest
    Ne da im je dizajn falio nego su bili među top 3 najružnija sportska auta.

  3. #3
    D0mi
    Guest
    Ma bilo je i puno ruznijih, ali da su bili ruzni istina je. Nova Impreza i nije tolko ruzna, barem meni, nova svjetla su cist ok.

  4. #4
    Hondo_
    Guest
    Koja skica?

  5. #5
    D0mi
    Guest
    Ova tu:


  6. #6
    VR6
    Guest
    Meni izgleda ok, taj dizajner koji je to "crtao", je zasluzan i za dizajn Alfe 147, kao i Subaru Impreze, zbog toga onako i lice...

  7. #7
    mytbyte
    Guest
    Iz te skice se fakat ne da ništa zaljučiti...i bolje da bude "ružan" nego da izgleda ko Alfa 147...pozdrav INTCP-u...

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Daj Bože da bude ružan ko 147-ica......

  9. #9
    INTCP log dead
    Guest
    Ova skica je pre××××na. AKo dođe takav odmah subaru stavljam u vrh i hvalim ga do beskraja.

    Pa alfa i subaru i budu imali nešto zajedničkoga. Navodno 4x4. Jel boli ovo VR6???

  10. #10
    VR6
    Guest
    Hah, sta bi tu trebalo da boli?!

    Ja nemam nista protiv Opelovih Eco-tec motora )

  11. #11
    INTCP log dead
    Guest
    Kakve vezer ima opel eco tec s alfom?!?!?

    Ja govorim o subaruovom 4x4. Kao što će ga koristiti saab, tako će možda i alfa.

  12. #12
    D0mi
    Guest
    Ma mozda cak i dobije Alfa Subaruov 4x4, ali ja mislim da bi Alfi ipak bolje stajao zadnji pogon, kako i treba imat pravi sportiva auto.
    Inace da li je Subaru u vlasnistvu GM-a ili samo GM ima neki udio?

  13. #13
    CLIO SPORT
    Guest
    u auto Klubu pise da ce novi veliki fiat.....nova croma.....biti na platformi vectre,i koristiti neke opelove motore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Fuj sramote
    Jesu našli prave ××××in partnere.

  15. #15
    Lanser
    Guest
    Domi...baš lijepo da netko čiata autoonline...

  16. #16
    Fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Meni se cini da je ta skica vrlo dobra kao da to to crtao Pininfarina ili Turek a ni Walter da Silva nije los za ovako nesto. Maska Mi se cini da je kao kod Bugatti-a 16.4 Veyron koji ce kostat 750000 eura a ne za jedan Subaru, ti automobili su Japanski i veoma kvalitetni.

  17. #17
    fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Sigurno da Croma bice postavljena na Vectrinoj platformi, jer GM kupio je Opel pa sad i Fiat da ne propadne potpuno, a ne znam sta ce sad presjednik GM-a BOB LUTZ bez Agnellia jer su bili kao ×××××i.....

  18. #18
    Hondo
    Guest
    Samo za informaciju, Subaru nije u ničijem vlasništvu već je dio jedne od najvećih i najjačih korporacija na svijetu - Fuji Heavy Industries. 1999. g. Subaru je potpisao sporazum o suradnji sa Suzukijem (Subaru Justy) i GM-om, a 2000. g. potpisan je isti sporazum (petogodišnji) sa Nissanom. Znači da bismo mogli doživjeti i Renault sa Subaruovom tehnikom - nadam se da ima boga koji neće dozvoliti takvo bogohuljenje!!!

  19. #19
    Grga
    Guest
    S obzirom na kvalitetu, volio bih da većina evropskih automobila ima djelove KAO subaru(ne njegove).

Slične teme

  1. Subaru
    By VvV in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 26-10-2004, 14:23
  2. Subaru
    By -Zagor- in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 22-03-2004, 20:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •