Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: GLE TI OVA SVJETLA.........PRESTRASNO!!!!

  1. #1
    CLIO SPORT
    Guest



    e pa ovo ne moze ni talijan napraviti!!!!
    rijec je o infinity (citaj nissan) G35 Sport Coupe


  2. #2
    Club Italia
    Guest
    pa i nije baš neko dizajnerskko čudo!

  3. #3
    CLIO SPORT
    Guest
    NEEEEEEE??????

    ma svjetla su remek djelo!

  4. #4
    R32
    Guest
    Da automobil ima znak Alfe definitivno bi bila najbolja, fantasticna, ali ovako, nisu nesto...

    Klasicna prica ovog foruma...

  5. #5
    Club Italia
    Guest
    ma boli me ××××× čiji znak ima,bio alfin ili vw meni se ne sviđa!

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ma dajte ljudi nemojte, molim vas! Kakve ovo veze s Alfom ima? Nema Alfine linije, Alfine detalje, design... ništa.

    No to ionako nema veze, auto mi nije ništa posebno. Nije grdi, ali nije ni neka ljepota. Onaj 350Z mi je 500 puta ljepši iako je u osnovi sličan (svetla barem).

  7. #7
    Noriaki Kasai !!!
    Guest
    Fantazija od dizajna!!!!

  8. #8
    Dr. Strangelove
    Guest
    auto mi je cijeli ××××n... Da se takav vozi po Zagrebu... bio bi totalna atrakcija...

  9. #9
    Fresh
    Guest
    Mani je auto ok.
    Baš ga ta svjetla izdvajaju od ostatka. Nema uobičajene forme da je žmigavac smješten zajedno sa svjetlima sa gornje strane kakve ima većina današnjih autiju.

  10. #10
    Flex
    Guest
    Da ga dobijete nebite ništa prigovarali, nego bi se još i hvalili kako imate lijepi auto. Meni uje baš ok!Tko kaže da svaki auto mora biti standardiziranih oblika.Treba se iči prema futurističkim dizajnima!Ipak je budućnost tu.

  11. #11
    Sinan Sakić
    Guest
    Zar to nije grešno Zoko tj ugrađivati ova svijetla u ovaj infinity trebalo bi to staviti u onaj hajfiš od Alfe ) ) ) )

  12. #12
    sakate
    Guest
    ružan je ko ružna rugoba golf )

  13. #13
    fabiasdi@yahoo.com
    Guest
    Ne znate koji je to auto, pa toje INFINITY, jedan od naiboljih i naj kvaljitetnih automobila koji dolaze iz Japana u Ameriku. Ovde u Ameriku sam i znam za to.

  14. #14
    CLIO SPORT
    Guest
    FABIASDI......ti si kreten.....ili kako bi moj frend iz zadra rekao....NEIZ××××NI MULAC! (sorry ali to je tako) (i nemoj mi krast famoznismilic!!!!!!)

Slične teme

  1. ALU felge i SVJETLA
    By Megane Coupe in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-03-2004, 14:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •