Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 113 od 113

Tema: cd ili mp3?

  1. #101
    doc
    Guest
    Nos, 1700 kn sam platio radio. oko 6 mjeseci rabljen.

    Inace radio ima i zeleno osvjetljenje koje meni odlicno pase u Bravo.
    I ima odlicnu funkciju tzv. Dimer (kad je vani mrak intezitet osvjetljenja displya se smanji tako da ne bljesti bezveze)

  2. #102
    T-IE-
    Guest
    Doc, a dal treba što dodatno spojit za tu funkciju? Ja imam isti taj kazić samo nije mp3.

  3. #103
    doc
    Guest
    T.ie. Ne treba nista posebo spojiti za tu funkciju. Senzor je negdje na prednjoj strani. Dal to radi mozes jedino vidjet kad si u mraku. Cim iskljucis dimer, display odmah jace zasvijetli.

  4. #104
    marko.p
    Guest
    ja tu u rijeci u konzumu (tj u elipsu na katu konzuma)
    vidio blaupunkt los angeles mp72 koji svojim decentno-predivnim dizajnom nadjebava sve ove za debelo.jedino mu neznam cijenu i kakav je opcenito,pisalo je da artikal nije na prodaju sto znaci da jos nisu dobili cijene.vidio sam ga na netu s upaljenim displayem koji ne bliesti u sto milijuna boja ali ugasen kad mu se onaj aluminij sjaji izgleda najbolje od svega sto sam ja vidio

  5. #105
    T-IE-
    Guest
    Doc, hvala.

    Marko, Blaupunkt je preskup za ono što nudi, nebi se čudio da ovaj što si ti naveo košta i preko 5000kn. Moj prvi kazić je bio Blaupunkt Lugano RCR 87 (kupio sam ga pred 5 god.). Platio sam ga 1400kn, a dobio 4x20, ubacivanje kasete bez serva, zastario dizajn, bijelo osvjetljenje, a čak sam morao mijenjat onu gumicu za pokretanje kasetara. Ne moram ni napominjat da sam za te pare tada mogao dobit Kenwood koji je bio puno bolji nego Blaupunkt.

  6. #106
    T-IE-
    Guest

    U Njem. košta 449€, dakle ovdje je 5000kn minimalno.

  7. #107
    T-IE
    Guest


    Ovo je prava stvar, a cijena 1800€.

  8. #108
    mentor odlog.
    Guest
    Neznam baš

  9. #109
    mentor odlog.
    Guest
    Evo još jedan vrhunski uređaj. Nažalost ne svira mp3 ali je maneken.

  10. #110
    CLIO SPORT
    Guest
    mentor......taj nakamichi, ne samo da je maneken nego je par svjetlosnih godina ispred najjacih tipa alpine,pioneer,rockford ili becker!!
    mozda to nije naj realniji pogled, ali je po meni daleko najbolji head unit!

    nevjerojatan je onaj nakamichi star,sada vec 2-3 godine koji je u DIN1 formatu primao u sebi 6cda!

    i sto je najbolje, nisu uopce skupi (u odnosu na komercijalne proizvodace), u media marktu ili saturnu u becu se cijene jeftinijih nakamichija krece oko 350-500e a onih jacih modela i do 1000e(izracnajte koliko dode skuplji pioneer,alpine ili sl sa cd changerom a sve to dobijete kod nakamichija)!
    cak je i ALEX (diler (ili zastupnik) za rockford imao u svoj auto nakamichija s kojim je osvojio sve zivo na db i ostalim natjecanjima)

  11. #111
    mentor odlog.
    Guest
    Pogledaj si malo na njihovoj stranici uređaje koji imaju samo radio i kontrole. Još su gadniji, ali fantastično sviraju. Imao sam prilike slušati ovaj radio sa slike i oduševljen sam. Jedino mi nije jasno zakaj ja nikada nisam uspio naletjeti na ove cjene koje si naveo. Kad god sam se interesirao sve je bilo daleko iznad mog budžeta.

  12. #112
    mentor odlog.
    Guest
    Ma kad već kenjam o tome pokazat ću vam

  13. #113
    V6
    Guest
    ovo je ko neka cb stanica iz 1955

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •