Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Slike nove alfe 148

  1. #1
    Lanser
    Guest
    ..hahaha..pa kaj ste normalni..pa di je to još...148..hahaha )

  2. #2
    DKW_
    Guest
    Hahahah, ovo je bilo za suckere....


    cijenim, cijenim...


    ) ) )

  3. #3
    Andre
    Guest
    ha ha,ova ti je mrak!!!
    Vec vidim kojom energicnoscu su pojedinci opalili lijevu tipku misa od znatizelje pa ponovno od...
    Pogotovo na ovom ponekad alfaforumu,
    psina i po

  4. #4
    Lanser
    Guest
    ×××× me Idrizi nogom u dupe, ako do sutra nebude 100 posjeta mojoj temi...kakvih tu na forumu ima, neko će i sliku te nove alfe zaljepit. )

  5. #5
    ma da!
    Guest
    lan×××× legendo! ) a gle kak je samo malo postova jer kao nisu otvorili pa niti ne odgovaraju.opet sam se nasmijao ko slon.a vjerujem da se i cliofamozniport potrgao od smijehal,al da ce ovaj puta priznat. ) lan×××× digo si alfiste za 5! )

  6. #6
    CLIO SPORT
    Guest
    no comment! ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  7. #7
    DKW_
    Guest
    Da, da... sigurno ih ima koji su otvorili, pa kad su vidli da su nabasali na 2,5 metra falusa, brže-bolje su zatvorili temu, kao kad ih uhvatiš sa "Hustlerom" pod rukom...

    ) ) )

    Još jednom čestitke za zajeb!

  8. #8
    Draš
    Guest
    Zajeb svjetski-popušio ga i ja naravno! )

  9. #9
    Fresh
    Guest
    Kapa dolje majstore ) )

    A baš sam se nabrijao da prokomentiram dizajn i zaključim kako su prednji žmigavci skinuti sa Marutija...

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Hehehe, svaka čast maestro... ) ) )

  11. #11
    Cuore sportivo
    Guest
    È uno scherzo, ed un buono un troppo!
    ) ) )

  12. #12
    _Stevo
    Guest
    Hahahahahaah, Lan×××× legendo ovog foruma svaka ti dala ) )

  13. #13
    sepra
    Guest
    ... a da nisi ni pitao

  14. #14
    alfist_zg odlog.
    Guest
    stvarno ne ××××m , znao sam da tu nema nikakvih slika, cim sam vidio ko je otvorio temu...pamtim ja te nickove i nestasne likove iza njih

  15. #15
    look
    Guest
    još jedna ×××××× sa milijun nickova )

  16. #16
    Lanser
    Guest
    ..eto da se ispričam svima vama koji ste sa nabujalim emocijama, krvavim oćima i srcem koje je zalupalo poput topota konja nejahanih, nahrupili na ovu stranicu na kojoj nema ništa...

    Prijatelji Oprostite!

    ...Oprostite jer, imam još jednu novost, a znam da mi nije na hvalu što vam je ovako nepripremljenima iznosim ravno u lice...

    Jučer točno u 13:30 Fiat je Alfa-Romeo marku prodao indijskoj "Tati" za 12 milijardi eura. Nije zajebancija, a sve pojedinosti, koje ćete ionako moći pročitati u novom broju lista "Gente Motori" nalaze se i na linkku koji sam napisao na kraju teksta...

    znali smo da će loše završiti, ali ovako loše.....

    Novosti za predstojeću godinu, tim su se događajem bitno izmijenile...


    1. nova 156-ica koja je trebala nositi ime slavne Giuliette ili kodni naziv 157, promjenila je ime u "Ghinilijala", što na indijskom znači - 2Auto srednje klase"..

    2. Nova Brera..ponos i zvijezda vodilja, koja je predstavljala nešto najbolje što je alfa ponudila u proteklih nekoliko desetljeća također je je doživjela neke promjene. Dobra strana je da izlazi već idući mjesec, ali samo zato jer je Indijska vlada i matična tvornica "Tata" odlučila ukinuti neke tehničke poslastice i supersportske komponente, poput upotrebe aluminija, kevlara, titana, xenonska rasvjeta... i dr. u izradi mehaničkih dijelova. odnosno kože, drveta, alcantare u unutrašnjosti.

    Za točno 73000 drahmi ili 12000 eura kupci širom svijeta moči će od 01.05. 2003 kupiti novi "Brera Hindustan CL 1.3D" sa provjerenim fiatovim dizelašem. Sportski automobil za male pare, kojemu je stražnja klupa djeljiva i potpuno "vadljiva" kako bi se ugurao frižider, prase ili panj hrastov, dodatni gepek posjeduje i u prednjem dijelu. Zbog ugradnje manjeg motora, pod ogromnom prednjom haubom stane još i tri kartona trajnog mlijeka ili jedna skvrćena starija osoba. Dobro to možda pali samo u indiji, jel su tamo krhkije građe, a i sumnjam da bu to prošlo na crash testu.

    Inaće nova 148, je zbog takove Indijsko-Talijanske transakcije ubrzala svoju prezentaciju, pa ju pod imenom " 148 Mahatma-Compact" oćekujemo za par dana.

    link: http://www.info.automobiles.com/new.transakcion.de.fiat/new.alfa-mahatma/


    )

  17. #17
    VR6
    Guest
    Alfa 148 dolazi tek 2006-e godine (ovo je "zaprave").

  18. #18
    ma da!
    Guest
    eh lanceru sad si podbacio i to debelo!steta.

  19. #19
    lanser
    Guest
    ..kako znaš da sam pobacio???


    Pa ti mene stvarno poznaš...ali znaj da sam ipak u biti dobra osoba..pobacio sam zbog obiteljskih problema, i financijskih nedaća...dijete je preživjelo, i sad smo najbolji prijatelji.......



    e ovo nije smiješno, a ne ona istina iznad

Slične teme

  1. Kvaliteta alfe
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 15-11-2002, 10:27
  2. Ma nema te alfe...
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 21-10-2002, 18:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •