Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 57

Tema: Renault 5 GT Turbo

  1. #26
    magic
    Guest
    a nemoj tu kantu uzet a ne ni slucajno ja ti to nebi ziv uzeo pa da mi je i besplayno daju pi tu limenku ako oces brzo uzmi brate ibizu 16v gti 2000 cm3 i banja a ne tu kanturinu )

  2. #27
    G60
    Guest
    Znači, Riječka seljačina...SRBIN SI?A?
    SI SRBIN?ČETNIKU PRLJAVI!!!TI I TVOJA ××××NA ASTRA!!!PRIMITIVČUGO SRPSKA!!!TERAJ U RIJEKU KOMUNISTIČKU,CRK'O DABOG DA!!!

  3. #28
    dj darko
    Guest
    G60!!!Majku ti bezobraznu dok si se ti vucarao po zagrebackin rupama i kaficima....ja sam ti cuvao guzicu kod Petrinje ......i ti onda imas muda nekog nazvati srbinom i cetnikom!Cigane!

  4. #29
    dj darko
    Guest
    magic sta se tebe tice.......a ko je rekao da hocu brzo?A Ibizu......ili bilo sto sto nosi znak S ni u ludilu....a pogotovo gti.sta da kupim prikolicu s bacvom od 200 litara 95-tice i da ju vozim sa sobom?

  5. #30
    SOFTI
    Guest
    Dj Darko, lojalni građanine Republike Hrvatske, to što si Srbin mene osobno ne smeta, ali što si SELJAK i još voziš OPELUŠINU (i još k tome ASTRU) to je katastrofa. Koga si ti to čuvao kod Petrinje? Pa Petrinja je prva pala u ruke tvojih. Mogao si jedino čuvati skladište rezervnih dijelova za OPEL vozila... Pa kako ti iz Rijeke, pa voziš OPELA??? Sigurno ti je tata bivši oficir JNA pa si zamijeio tationog Moskviča ili Ladu za Astricu. Uživoj ubogi čovječe, bar smo mi Hrvati donijeli dobar zakon o nacionalnim manjinama.

  6. #31
    dj darko
    Guest
    e vidis softi ..××××× ti materina ×××××...zbog takvih kao sto si ti je hrvatska i u kurcu!!zbog debila i neradnika!!!!!
    usput receno tvoja 5 je sigurno goli ×××××!!!
    a to zato jer sam vidio jucer u jankomiru kod metroa..bijelu gtt s tablicom robi!a tvoja je sigurno u ocajnijem stanju od te!
    mislim debilu da smo nas dvojica zavrsili......steta da si hrvat uopce samo sramotis sve ostale!a i ko zna ko ti je tucao sve tucao mamu.jer po tvojoj inteligenciji i nacinu izrazavanja vidim da je mogla raditi samo kako ××××× u 5.vojnoj oblasti!

  7. #32
    SOFTI
    Guest
    Dj Darko, seljačino oraničena, s kim se ti svađaš na forumu. Sa Pocket Rocket-om koji vozi 5GTT ili samnom. Idiote, pa ti ne možeš niti prepoznati tko ti šalje post. Pa ti si stvarno idiot. Jesi li i ti jučer bio na prosvjedima za Norca kretenčino izgubljena. Pa ti si zaista pravi prototip idiota koji ne zna zbrojiti 2 i 2. Jedino što znaš je utočiti 50 kn nafte u svoj primitivno učmali automobil. I ti si jedan od onih seljaka koji stalno nešto gunđaju protiv države i sistema. Zato nam je država u kurcu.... možda je tebi, meni nije, imam dovoljno da kupim i tebe i još vas 50 takvih idiota ko što si ti!!!
    Od×××× više sa foruma i šeći sa invalidnom mamicom po korzu!!! )

  8. #33
    Pocket Rocket
    Guest
    Darko moj, zaista si propao.Nevjerojatno.Zaista mi je žao...Ne prepoznaješ više ljude, ni ništa.Znam da te ovo sa Norcem pogodilo jer je optužen da je ubijao tvoje...Drž se stari...Ja sam uz tebe...Vjerojatno i cijela Srbija...Uzmi godišnji, odputuj malo rodbini u Požarevac i odmori se frende...Ako ti treba, ja i SOFTI ćemo ti poslati koji dinar(valjda ih imaju u mjenjačnicama), ako ne budeš kune promijenio u RI u dinare...Barem za jedan ...Drž se!Šaljem ti pozdrav i suosjećam s tobom...

  9. #34
    [SMILE18]
    Guest
    dajte malo stanite,pročitajte sve od početka,udahnite,razmislite malo i možda nešto shvatite...

  10. #35
    Pocket Rocket
    Guest
    Kaj nije COOL???HAHAHA!!!Ovo mi je najzabavniji forum...
    Dj Darko je čista karikatura!!!

  11. #36
    dj darko
    Guest
    s kime se svadjam?????
    uopce se ne svadjam s nikime samo pokusavam svim debilima koji voze krsine od renaulta 5 objasniti da voze stare krntije od 15 i vise godina!!!!a neke super sportske aute...ako vama motor,turbina,4 kotaca i getriba predstavljaju super auto i sve sto vam je potrebno u zivotu........iskreno vas zalim...i vas i one koji vas okruzuju!!
    NAJZALOSNIJE JE OD SVEGA STO NEMATE NA TO ISTA ODGOVORITI PA SE SAD OKRECETE POLITICI.......SORRY DECKI AL OVO JE AUTO FORUM!!PA STOGA AKO NEMATE STA DRUGO RECI..ONDA BOLJE I NE KOMENTIRAJTE!
    PROCITAJTE POSTOVE DECKI I UPITAJTE SE DA LI JE TO NIVO RAZGOVORA ADEKVATAN VASIM GODINAMA?NEKIMA MOZDA I JE!
    DO NEKE SLIJEDECE TEME!
    LIJEP POZDRAV.

  12. #37
    SOFTI
    Guest
    Dragi Dj-u, zaista si nama "papcima" pokazao tko je glavni baja u selu, a obzirom da ja i vjerojatno Rocket nismo iz malih seoskih sredina, a ne vozimo niti Opele i slične slabo ugledne automobile, okreni se svom autu i počni polako štedjeti za novo Opelovo svjetsko čudo. Uštedjet ćeš do 2020 godine. I da ne zaboravim, nemoj zaboraviti svojoj mamici provjeriti tlak u gumama na invalidskim kolicima i tati promjeniti pelene... Do skorog foruma pozdravlja te Softi. )

  13. #38
    dj darko
    Guest
    SOFTI dragi kad ti mama ili tata zavrse u invalidskim kolicima ili nedaj boze potpuno nepokretni.sjetiti ces se sta si pisao....kad te stigne bozja kazna!

    A cuj zivi ti u svom uvjerenju al renault nije nikad bio auto do novoga megana......smece puno kvarova!iskustveno s meganom.

  14. #39
    dj darko
    Guest
    softi ....to sto ste se iz zagorskih brda spustili na asfalt.....ne znaci nista......i dalje ste zagorci..........dudeki

  15. #40
    SOFTI
    Guest
    Halo DJ-u, ostavi se crkvenih i praznovjernih gluposti, bolje se pozabavi svojim "aristokratskim" podrijetlom jer Vi lojalni Srbi ste uvijek bili smradovi i govnari.
    )

  16. #41
    dj darko
    Guest
    vidis koji si ti intelektualac?
    majko mila.jadna tvoja zena i djeca ako si sposoban da ih napravis

  17. #42
    megane II
    Guest
    ajde papci ohladite malo....dj darko ima u jednu ruku pravo......nitko od vas tu na forumu ne vozi 5GGT u orginalnom stanju.sve su bile ili udarane,imale generalku.jednom rijecju krpane.....

    a ako neko stvarno ima GTT u tvornickom stanju....znaci iz jednog komada i neotvaranim motorom.....e onda svaka cast!kapa ide dolje!

  18. #43
    Pocket Rocket
    Guest
    Ja sam 2.vlasnik.Nikad razbijen, nikad otvaran.Hvala na kapi dolje.
    Pozdrav.

  19. #44
    Pocket Rocket
    Guest
    A što se tebe tiče darko moj, ti si zaista bijeda uboga.Ti i tvoj primitivni seljački Opel.Nabijem i tebe i njega...Vidi se po postovima od 6,00 ujutro koja si uboga sirotinja iz vjerojatno tvornice konca ili radiš na gradilištu.Pošto si iz RI, vjerojatno u brodogradilištu.
    Jadan ti i tvoja invalidna mamica, nije ni čudo da je invalidna kad je takvog debila kao ti rodila.
    ) ) )


  20. #45
    dj darko
    Guest
    e vidis papane kak si glup??hehehe......megane II sam ja....a jucer je bio prvi april.××××× te radoznaloga!!!!
    a postovi su ti od 6 sati jer imam klizno radno vrijeme od 6-8...heheeh....daj mi reci jel imas mozda hidrocefalus....????nemoj se sramiti....ako neznas sta je to.pitaj pa cu ti objasniti!!

  21. #46
    dj darko
    Guest
    bz the way daleko sam i od rijeke.a moram te zajebavati malo........rijetko se nadje ×××××× na forumu koja ovako zagrize kao ti......ajde da zavrsimo s ovime.....ok si ti.nemam ja nista protiv....tebe a ni 5.
    do pred par godina sam vozio AX GT..pa znam sta znaci lagan auto i puno konja

    No hard feelings?

  22. #47
    Pocket Rocket
    Guest

  23. #48
    dj darko
    Guest
    pocket rocket.neznam jesi pogledao ove stranice.........http://freespace.virgin.net/c.coleman/start.htm

  24. #49
    fiesta RS
    Guest
    Svaka čast Pocket Rocketu ali ovaj dj darko,siroće jedno,volio bih ga sresti na cesti da mu uzmem mjeru.(neću koristit 4. i 5.brzinu)

  25. #50
    Guzo
    Guest
    Dođite svi na megdan da ja vama uzmem mjeru! Šta je, naučio si derati kuplung i gume kod starta i promijeniti brzo iz prve u drugu i misliš da znaš vozit.. MA DAJ MOLIM TE!

Slične teme

  1. 164 V6 Turbo
    By -164- in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-03-2004, 00:24
  2. Moj GT Turbo
    By R5 GTT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 25-08-2003, 01:52
  3. R5 GT Turbo
    By Mlen in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-05-2003, 12:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •