Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Renault 5 GT Turbo

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Pocket Rocket
    Guest
    Darko moj, zaista si propao.Nevjerojatno.Zaista mi je žao...Ne prepoznaješ više ljude, ni ništa.Znam da te ovo sa Norcem pogodilo jer je optužen da je ubijao tvoje...Drž se stari...Ja sam uz tebe...Vjerojatno i cijela Srbija...Uzmi godišnji, odputuj malo rodbini u Požarevac i odmori se frende...Ako ti treba, ja i SOFTI ćemo ti poslati koji dinar(valjda ih imaju u mjenjačnicama), ako ne budeš kune promijenio u RI u dinare...Barem za jedan ...Drž se!Šaljem ti pozdrav i suosjećam s tobom...

  2. #2
    [SMILE18]
    Guest
    dajte malo stanite,pročitajte sve od početka,udahnite,razmislite malo i možda nešto shvatite...

  3. #3
    Pocket Rocket
    Guest
    Kaj nije COOL???HAHAHA!!!Ovo mi je najzabavniji forum...
    Dj Darko je čista karikatura!!!

  4. #4
    dj darko
    Guest
    s kime se svadjam?????
    uopce se ne svadjam s nikime samo pokusavam svim debilima koji voze krsine od renaulta 5 objasniti da voze stare krntije od 15 i vise godina!!!!a neke super sportske aute...ako vama motor,turbina,4 kotaca i getriba predstavljaju super auto i sve sto vam je potrebno u zivotu........iskreno vas zalim...i vas i one koji vas okruzuju!!
    NAJZALOSNIJE JE OD SVEGA STO NEMATE NA TO ISTA ODGOVORITI PA SE SAD OKRECETE POLITICI.......SORRY DECKI AL OVO JE AUTO FORUM!!PA STOGA AKO NEMATE STA DRUGO RECI..ONDA BOLJE I NE KOMENTIRAJTE!
    PROCITAJTE POSTOVE DECKI I UPITAJTE SE DA LI JE TO NIVO RAZGOVORA ADEKVATAN VASIM GODINAMA?NEKIMA MOZDA I JE!
    DO NEKE SLIJEDECE TEME!
    LIJEP POZDRAV.

  5. #5
    SOFTI
    Guest
    Dragi Dj-u, zaista si nama "papcima" pokazao tko je glavni baja u selu, a obzirom da ja i vjerojatno Rocket nismo iz malih seoskih sredina, a ne vozimo niti Opele i slične slabo ugledne automobile, okreni se svom autu i počni polako štedjeti za novo Opelovo svjetsko čudo. Uštedjet ćeš do 2020 godine. I da ne zaboravim, nemoj zaboraviti svojoj mamici provjeriti tlak u gumama na invalidskim kolicima i tati promjeniti pelene... Do skorog foruma pozdravlja te Softi. )

  6. #6
    dj darko
    Guest
    SOFTI dragi kad ti mama ili tata zavrse u invalidskim kolicima ili nedaj boze potpuno nepokretni.sjetiti ces se sta si pisao....kad te stigne bozja kazna!

    A cuj zivi ti u svom uvjerenju al renault nije nikad bio auto do novoga megana......smece puno kvarova!iskustveno s meganom.

  7. #7
    dj darko
    Guest
    softi ....to sto ste se iz zagorskih brda spustili na asfalt.....ne znaci nista......i dalje ste zagorci..........dudeki

Slične teme

  1. 164 V6 Turbo
    By -164- in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-03-2004, 00:24
  2. Moj GT Turbo
    By R5 GTT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 25-08-2003, 01:52
  3. R5 GT Turbo
    By Mlen in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-05-2003, 12:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •