Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Renault 5 GT Turbo

  1. #51
    fiesta RS
    Guest
    Guzo,kao što i sam tvoj nick govori guzico jedna ako voliš automobile i brzinu onda se javljaj sa konkreknim stvarima a ne upadaj sa glupostima s tramvaja koje si čuo od bakica kojima viri kupus iz cekera.OK?? Ima li iko 1,8 DOHC 16v,da razmjeniomo iskustva?
    Pozdrav svim RS i XR fanovima.

  2. #52
    dj darko
    Guest
    fiesta rs???
    ja necu iz rikverca saltati!!
    by the way....vozio ja tu fiestu.......jedino ×××××× je ako se vozis posteno .....na 20000 mjenjas gume!!!a i potrosnja je onda skromna......12-14!Rjesio se ja gutaca.nasao budalu koja je to kupila

  3. #53
    Guzo
    Guest
    ej, imam ja 1,8. Buraz mi ima 16V al daj molim te mi objasni sta je ovo DOHC, jel to neka bolest?

  4. #54
    dj darko
    Guest
    dvije bregaste

  5. #55
    Denis
    Guest
    Ovaj Guzo je neki teški moron

  6. #56
    dj darko
    Guest
    ma nijeeeeeeee )

  7. #57
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2017
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Pocket Rocket. Htio bi se javiti eto nakon 14 godina kao vlasnik i to 1.1 campusa za koji je receno da ga je tada pregazilo vrijeme i da kad dodje eko test bye bye...pa evo onda info za te "vozace", 14 godina nakon te izjave vec sam dva puta isao na reg i oba puta je eko test prosao na sljedeci nacin, gospon koju tamo radi prikopca sondu na auspuh i hop odjednom sva polja zelena i ajde prvi put sve u redu...dodjem sljedecu god na reg s 25 tkm vise opet se radi eko test i opet hop sve zeleno...na prvu je mislio gospon da nesto ne stima pa je stisnuo reset i ponovio. Kad ono opet zeleno hah opet ne vjerujem i opet reset..ahahah i po treci put gle cuda opet zeleno ahahaha dodjem ja lijepo do gospona i kazem slobodno probajte i pod okretajima hahahaha proba on i tek sitno je porasla co vrijednost...tako da molio bi pametnjakovice da se drze svojih duji i truji koje dan danas voze .
    E da i s tim da teske noge na gasu i max brz od 145-150 kmh po autoputu sve skupa je 7-8l
    I eto treca god s prosjekom od 28tkm na godinu

Slične teme

  1. 164 V6 Turbo
    By -164- in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-03-2004, 00:24
  2. Moj GT Turbo
    By R5 GTT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 25-08-2003, 01:52
  3. R5 GT Turbo
    By Mlen in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-05-2003, 12:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •