Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Renault 5 GT Turbo

  1. #1
    Blue Mule
    Guest
    Savjet molim

    Šta da pazim kod kupnje? Koja je cijena te famozne turbine koja je često pokvarena? Koja je cijena auta i koje je zadnje godište? Hvala.

  2. #2
    Gt car
    Guest
    Pa ja ti imam jedan renault na prodaju.Ima 170 konja i hibridni turbo1Imaš i sliku na onom forumu talijani, nijemci..

  3. #3
    Pocet Rocket
    Guest
    Plati do 3000€.Na kaj da paziš?
    1. TURBO
    2. DIHTUNG GLAVE
    3. KUPLUNG LAMELA!!!(8h da ju promijeniš, mora ići motor van)
    Reparatura ti košta kod Waltera(TURBOBOX) 1900kn PDV.On je jedini koji zna složit turbinu kak bog zapovijeda.Za×××× Pinjušiće i drugo.Turbo na bus za Rijeku i gotovo. Paziti treba da je frgić dobar, jer kad je u kurcu, troši 20l.Dobrog nećeš naći, jer ih ili nema, ili se ne prodaju(KAO MOJ).Ne smije dimit plavo na abgasu(TURBO u kurcu), ne smije dimit bijelo pod gasom ili na leru(dihtung glave). Za×××× garažne tuninge.Jedan čovjek u ZG ti ga zna složiti i to Gudiček(Samoborska 70).Traži Marka, ili se obrati meni - Marko (marko.novak1@zg.hinet.hr) i reci da sam te ja uputio.Poželjno bi ti bilo da mi pišeš prije. Za×××× aute sa razjebanim prednjim krajem, nehlađenim i grijanim turbinama, crnim čađavim auspusima.BILO TKO TKO IMA 5 GT TURBO i ŽELI ILI TREBA POMOĆ NEK MI SE OBRATI.

  4. #4
    prpa
    Guest
    Vi niste normalni, koji vam je ××××× s tim krampovima? Rješavate si komplekse?

  5. #5
    Pocket Rocket
    Guest
    Dođi zlato ti meni malo sa kojim god kurcem od auta hoćeš.Ako imaš i preko 200KS, nije problem, otvorit ćemo Turbinu i do 1,5bar, a onda ti pomaže samo V8 i 4000cm3,budalo blesava.Znaš li ti uopće kaj je 5GTT.Legenda,×××××ne ×××××vi.Koji ti ××××× znaš o autima?Javi se slobodno, na forumu sam.Možemo se i nać, pa se probati!!!ČEKAMO TE SVI MI SA PETICAMA ) ) ) )

  6. #6
    dj darko
    Guest
    Dakle nemogu vjerovati...........
    5 bilo krampus bilo GTE,GTT je jednom rijecju pregazilo vrijeme!!!!!
    A da en govorimo kad stupi na snagu zakon o ekotestu!! 5 BYE-BYE

    E usput receno pazi da s tih svojig 200KS ne pokupis kaj pored ceste

  7. #7
    Pocket Rocket
    Guest
    Da mi je znati, siroče ubogo kaj ti voziš...Vrijeme ti je pregazilo eventualno mamu, koja mora da je jako nesretna što te ima ) Umjesto da cijeniš što takvih automobila ima po cesti, ti ×××ך.A kad dođe zakon o ekotestu,postoje ljudi koji to riješavaju.A EKOTEST bi značio da bi pola ljudi trebalo baciti aute.Fakat si ××××no neinteligentan.Daj si kupi DACIU NOVU KLIMA.Ona ti ima i klimu, a i prolazi ekotest. )

  8. #8
    CLIO SPORT
    Guest
    pocket, nemoj vrijedjat Daciu, ipak imaju renaultovu mehaniku........za ovog krmka gore je neki SDI makina! mozda neka fabija ili arosa!?

  9. #9
    dj darko
    Guest
    krmak i ostale imenice i uvrede dovoljno govore o vasem nivou kulture i inteligencije!
    za informaciju vozim opel astru a ne nikakvu fabiju ili sdi.
    a posto je ovo forum svatko ima pravo na misljenje......zato neznam cemu uvrede..........
    a da imas love a ocito nemas..nebi krpao tu "famoznu 5" nego bi kupio nesto drugo...... )

  10. #10
    dj darko
    Guest
    dzepna raketa a sto se tu ima cijeniti????stari krs koji gotovo u 99% slucajeva voyi neka ×××××× koja ulece u skare i misli da je serif na cesti?ako ej to za cijeniti onda zalosno.........nemoj ovo shvatiti kao uvredu da i ti tako vozis ali je u vecini slucajeva

    a sta se tice rodbine ,roditelja....i ostalih clanova uze familije.....malo razmisli.....sta pises..da li tako mislis i o svojoj mami???

  11. #11
    SOFTI
    Guest
    DJDarko i Prpa, pravi ste Tarzani, sigurno uzivate u kupovini modnih detalja za Vaše Golfice i Astrice u Pevecu ili Mercatone-u... Idite u Čučerje na vatrogasnu zabavu i kurčite se seljaštvom u bijelim ili krem Opelima, a ne podcjenjujte ekipu koja si sama slaže aute i kojima je to hobi. DjDarko je vjerojatno mali tatin ili mamin debilček kojem su starci ili kupili auto na jednom od Jakuševačkih happening-a nedjeljom gdje ti se tatica zajedno sa mamicom cjenkao sa lokalnim preprodavačem za spuštanje cijene od 50 Eura.... )

  12. #12
    dj darko
    Guest
    SOFTI mama i tata su se mozda cjenkali za 50DM kad su tebe na jakusevcu kupovali od cigana!provjeri!!!!
    auto sam kupio od svojih novaca .preko Yuga 45.citroena AX GT-a,pa do astre!nije bijela i krem,vec tirkizna .ako ti papak znas sta to znaci......i bez ikakvih modnih detalja iz mercatonea.Uostalom sta ti vozis.........da mi je znati!

  13. #13
    SOFTI
    Guest
    Slušaj DJ Darko seljačino , po tvom postu od 6 sati i 29 minuta shvatio sam da si jedna od duhovnih sirotinja koja ide na posao u jednu od tvornica iz predgrađa u svojoj sirotinjskoj Astrici koju još debelo otplačuješ mjesečno i time si otkidaš od usta, a bogme i narušavaš komoditet života.
    Zato, nemoj voditi brigu o drugima već se malo posveti sebi samome i pozdravi mamicu...

  14. #14
    dj darko
    Guest
    Slusaj romcino!Po tvom postu od 23.50 vidi se da si neki ××××dzija koji lista playboy i ×××× kad nije sposoban za nista drugo......a sta si sad dosao iz popodnevne smjene?Koliko vidim forum je pun isfrustriranih debila......a mozda i nije samo pun debila sa starim trulim peticama.Da mi je vidit tu jadnicu koja je tebe rodila..i ona zali sigurno!

  15. #15
    dj darko
    Guest
    SOFTI sad mi je sinulo .koincidencija tebe i tvog nicka...........neznam da li je ova rijec koincidencija preteska za tvoj nivo obrazovanja!!!!sta si impotentan ili ????? mekani papak

  16. #16
    Pocket Rocket
    Guest
    E moj dj darko.Sirotinja si ti bez novaca, vidi se to. Kretenčina toliko isfrustrirana i ljubomorna da je to strašno.Šta tebe boli ××××× koji ja auto vozim i šta si se ti umiješao uopće na forum o turbaku???Idi na Opel, pa tamo razmjenjuj svoje ideje sa svojim kolegama. Ostavi nas zaljubljenike na miru.Otplaćuj svoj kredit za Astru 1,4 i od×××× sa ovih stranica. I volio bih da se sretnemo da ti pokažem što znači 850kg i 6,5 sekundi do 100 pri pritisku turbo punjača na 1,2 bara.××××J.

  17. #17
    dj darko
    Guest
    A sirotinjo!!i jos ktome zaljubljena......zaljubljen u auto...........majke ti isusove kretena!!!!!boli mene ××××× softi za tvoju turbinu........samo iskreno ti zelim da te svoje konje(ukljucujuci i konja koji ih vozi) ne ostavis omotane oko stupa javne rasvjete ili pod kakvim sleperom......cuvaj se!

  18. #18
    Pocket Rocket
    Guest
    Ajde, baš ti hvala.Kako je lijepo kad se netko brine.Pozdrav. )

  19. #19
    SOFTI
    Guest
    Dj Darko, zaista moraš dobro razmisliti o svom životu jer će ti se pretvoriti u jedno veliko ništa. Tvoj nick govori puno o tebi. Dj, ili ti disko jockey, odn. onaj koji pušta muziku, da mi je tebe vidjeti negdje na nekoj seoskoj zabavi kako dolaziš u svojoj OPEL-ušini i puštaš hitove novokomponiranih seljaka... Mora da imaš puno uspjeha kod žena kada se pojaviš u svom tehnološkom čudu od automobila. A sada da ti i otkrijem jednu tajnu. S obzirom da znam tko ti je tata, a i tebe dobro poznajem, moram ti priznati da ti je mama bila jako darežljiva ali sa pogrešnim tipovima kada je rodila ovakvog debila kakav si ti. Ševa iz Nightmare stage-a je profesor za tebe. Čudno je samo to da si ipak naučio koristiti svoje 486 PC računalo pa da se ipak možeš malo obračunati sa dečkima sa foruma ali smao preko net-a.
    Uživaj u svojem sirotom životu i pokušaj malo štedjeti na telefonskim impulsima. Možda uštediš i za Vectru A iz 90 godine. Sa takvim autom, možda i poševiš kakvu siroticu na vatrogasnoj zabavi.... )

  20. #20
    dj darko
    Guest
    hehehehe nasmijao si me.hehehehe...mekani pardon (softi) kurcicu.....nek sam ja sirotinja koja se vozi u astri 1.6 12mj/2001 sport oprema ...al barem imam za nju .a ti cigane nemas ni na auto......a ni za pc....a sto se tice zena.....ja netrebam ×××××ce i kurvice koje padaju na automobile .kao sto trebas ti.....jadnice...zbog ×××××× kao ti i je kako je!

  21. #21
    dj darko
    Guest
    e primitivac jos nesto da te pitam.....jesi s kozari boka ili??
    usput jucer sam vidio nekakvu 5 na jakusevcu .na smetlistu...jesi to bio ti ili ti mama i tata i braca?

  22. #22
    SOFTI
    Guest
    Dj Darko, ljepotane, Astra 1.6i, SPORT, a u sportaša majke ti. S kime se ti utrkuješ majstore. Možda sa tvojom mamicom u invalidskim kolicima ili sa Grunfom iz Alan Ford-a. Mora da si osiromašio kada si u Đačiću ili nekom od renomiranih Opelovih auto salona kupio svoj moćni stroj na kredit od 7 godina bez učešća, a trošak kredita si isto tako uključio u ratu. S obzirom da si jučer bio na Jakuševcu, pretpostavljam da si kupovao traperice i cipelice, špagerice jer sada je uz ratu auta vrlo teško još i biti kako tako obučen i obuven. Uživaj u svojoj sirotinjskoj neimaštini, i skupi si koju kunu za bar 2 rezervoara Eurosuper-a mjesečno...

  23. #23
    dj darko
    Guest
    nema potrebe za kreditom.......u gotovini kod opela rudman u karlovcu.....a na jakusvcu sam prodavao prethodnika astre!ako te bas zanima!e a sta se tice utrkivanja..e brale moj ja nnetrebam lijeciti komplekse i glumiti serifa kao ti!Ne utrkujem se s nikime....pustim budalu ispred sebe!

  24. #24
    SOFTI
    Guest
    Znači, Dj iz Karlovca... kakav gospodin!!!Seljačić sa Mrežnice...
    Mrak! Više nemam komentara!End of the story!

  25. #25
    dj darko
    Guest
    ne papak.........ne iz karlovca......iz rijeke.....kod rudmana je samo kupljen auto....jer je kod njega isporuka bila za 3 dana!nije mi se dalo cekati duze....a cuj i u karlovcu je bolje nego u tvojoj stenari.....kad smo vec kod toga! )

Slične teme

  1. 164 V6 Turbo
    By -164- in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-03-2004, 00:24
  2. Moj GT Turbo
    By R5 GTT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 25-08-2003, 01:52
  3. R5 GT Turbo
    By Mlen in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-05-2003, 12:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •