Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 118

Tema: VW Touran ružniji čak i od Meganea 2

  1. #1
    AntiFauVe
    Guest
    Ovo ne mogu vjerovati!!! Znam da VW proizvodi ružne kante, ali Touran je ružnoćom premašio čak i Renaulta!!

  2. #2
    Hrešć
    Guest
    Zašto? Ružan je zato što upravo čitam kako vw ima pad prodaje, kako u hr već godina ne prati prve, francuzi uzeli primat, ljudi se školuju mijenjaju, ne žele više biti pod utjecajem idiota da je njemačko auto najbolje, ne žele preplaćivati 10 godina stare krševe preko 10.000 eura jer žele novije i ljepše sa klimom itd.
    Sada kada se zubak oglašava kako je među rabljenima konačno najviše vw-a mene jako zanima pošto su to više manje islužene dizelske krame koje zagađuju okoliš a cijene su im blesavo previsoko, mislim golf II dizlo 7.000 DEM 1987 godište !??!?!?!
    Kako će ti auti prolaziti ekotest ???
    Ja mislim da nikako i da će ponuda rabljenih vw i pad cijena bit toliko da ćete moći kupiti vw vozilo za dijelove onoliko koliko i vrijedi, znaći 100, 200 eura. U istom košu su naravno svi, pa i sveta krava audi

  3. #3
    Turaju nam ga!
    Guest
    Touran je design pretprošlog stoljeća, definitivno! A bilo je i za očekivati od VW-a! Ružno, bezlično i , nažalost, za mnoge ×××××ne čak poželjno! Jadno, vrlo jadno. Kao i samo ime, tamo i pripada, seljačkim Turčinima, dojčerskim arbajterima i njemačkim govnima!

  4. #4
    VR6
    Guest
    Mislim da se ovo ne moze nadmasiti...



    ili ipak moze...


  5. #5
    INTCP log dead
    Guest
    Ma bravo VR6, bravo. Uglavnom ta 166 meni je najljepša u klasi i to sprijeda. Pogledaj si govno od budućeg bmw-a 5 ili e šlapu. Hladni A6 se može lagano sakriti. A SZ je dovoljan da odere bilo koji njemački auto šta se tiče G sile. ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  6. #6
    VR6
    Guest
    Nazalost, tih 1.2G joj ne popravlja izgled, toliko postize i jedan velikoserijski automobil, :URL=http://www.kolumbus.fi/anttijp/activa16v.htm:Citroen Xantia Activa...:/URL:

  7. #7
    šime
    Guest
    vr6 ti si neki ljubitelj automobila kao što ti znaće ove slike gore ? da jednom ovdje na forumu opet izjaviš: mogao sam uzeti jednu....Žalosno, jako žalosno

  8. #8
    T-IE
    Guest
    VR6

    ) ) )


  9. #9
    206-os
    Guest
    INTCP, one slike nove petice su glupost kao sto su glupost vecina slika nove 166..tako da ti nemozes usporedjivat nesto sto ne postoji s 166..

    A sto se tice te vise klase, zna se da je BMW 5 (sadaslji model) duplo bolji auto od 166 po svemu, dizajnu, performansama, sigurnosti, kvaliteti..to su cinjenice!
    Bmw 5 je po misljenju vecine strucnjaka jedan od najboljih auta opcenito..

  10. #10
    INTCP log dead
    Guest
    VR6, koliko ja znam SZ ima 1.4 G.

  11. #11
    INTCP log dead
    Guest
    BTW, nije ni activa neki velikoserijski auto.

  12. #12
    bob rock 166
    Guest
    206 os duplo je bolji i polo od peugeota 206. Alfa 166 je novija od bmw 5 koji je danas demodiran i ti auti se teško uopće mogu uspoređivati, više odgovara usporedba e klasse, a6 i bmw 5 jer su u istom rangu motorima a bogami i cijenom. 166 spada u rang uvjetno rečeno p607, omega lancia kappa itd, kod kojih svako ima svoje prednosti, p607 recimo ima bolji ovjes, ali 166 ima bolju ponudu motora, isto bi bilo glupo usporediti e klassu i p607 i pobjednosno izjaviti okan je duplo bolji. 3 godine u svijetu automobila su puno, ja bih radije uzeo dvije godine staru alfu 166 sa navigacijom i što sve ne, nego neki ogoljeni bmw 5 iz 1996. Jer dati kojih 17.000, 18.000 eura za auto star 7 godina je puno, a i što možeš dobiti, bmw5 sa benzincem 2.000 ccm i serijskom opremom. Mnogo je konkurenta koji su moderniji, opremljeniji i ljepši, na kraju krajeva padom cijene i p607 je tu negdje ili volvo s80, itd....

  13. #13
    o ovome govorim
    Guest
    17.000 eura nadalje 2001. godište:


    opremu da ne nabrajam....


    http://bilder.mobile.de/images/autos/505889/-1-31309-14.bild

    najbolje: naranđasti žmigavci, znam da se može zamijeneti (ali ipak)

    )

  14. #14
    206-os
    Guest
    Petica iako je izasla jako puno prije 166 je bolji automobil..inace auti se negledaju samo po opremi nego po nekim drugim stvarima..nadalje tvrdis da 607 ima bolji ovjes od 166-pogresno, mozda ima udobniji ali ne i bolji..

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Fakat ne želi opet izazivati polemike u kontekstu Alfa-BMW, ali moram nekaj pitati. Po čemu je BMW bolji od Alfe da se to samo tako konstatira u rangu nekakve dogme. OK, imaju bolje motore ili bolje rečeno veću ponudu. Ako recimo uspoređujemo Alfu 166 2.5 i BMW 525 po čemu osim zanemarivo po performansama je taj BMW toliko bolji da se to konstatira takvom lakoćom? Ne kažem da je Alfa bolja, ali niti da je BMW bolji, samo me zanima zašto se takva jedna izjava samo tako daje.

    Tu sam relativno nepristran jer BMW 5 mi je fakat jako ××××n auto, a 166-ica mi je, uprkos neraskidivoj ljubavi prema Alfi, crna ovca u trenutnoj Alfinoj gami.
    Moj osobni favorit u toj klasi je Thesis.

  16. #16
    Doc.
    Guest
    Vr6, cudno malo kako ti mnoge stvari shvacas obrnuto od normalnih ljudi. Mislim, vjerujem da si puno razno raznih testova procitao i opet sve nekako naopacke shvaits. Alfa 166 se svugdje smatra jedan od najljepsih, ili u vecini slucajeva najljepsi auto visoke klase, a tebi je ruzna. S druge strane, jedan Audi koji u dizajnu uvijek bio ispod prosjeka je tebi savresnstvo. A da, zaboravio sam da si se ti u vrticu opredjelio za dizajnersku grupu pa se sad kuzis u dizajn bolje nego taljani...

  17. #17
    me ne
    Guest
    ti ne shvaćaš, 166 se ne prodaje dovoljno u bosni, a golf II se prodaje pa je prema tome golf bolje dizajniran ) )

  18. #18
    T-IE
    Guest
    Alfu 166 mogu samo sljepci smatrat najljepšim u klasi...

  19. #19
    no
    Guest
    vrag te ×××× da nije bilo talijana ti bi vozio okupatorsku bubu iz 2 svjetskog rata. )

  20. #20
    boby mcfly
    Guest
    što je to toliko ružno na 166 ?? Ja kao realan mogu reći da prednja svjetla bi mogla biti bolja što bi popravilo ukupnu liniju. Možda kakav lagani facelifting. Ali pogledajte ostalo, alfin trokut, koji završeno se uklapa sa haubom, bočna linija, udubljenja, zadnji farovi koje drugi kopiraju, itd.
    Dok vidim kako izgleda jedan audi, vrata i bočna linija ko kontenjer, majke mi, zadnji kraj ko golo dupe, ili jedan bmw koji se nikako ne može riješiti onih odvratih bubrega ko plućna krila u konja, pa čak i mercedes sa žabolikim svjetlima. Dajte se malo skockajte, bmw 7, compact, thalia, golf III to su rugobe na cestama. Koje treba spaliti u istoj preši, dizajniran sjekirama, za prosječnu individuu.

  21. #21
    VR6
    Guest
    Zar je Thalija ruzna kompletna, ne, samo zadnji dio...

    166 ima vrlo ruzan prednji dio, sto je ostalo ok, bocna linija i lijepa pomalo, to me uopste ne interesuje. A mnogi pisu da je Alfa dobro dizajnirana, sto ne znaci da je i lijepa, ali o tome sam vec pisao na jednoj temi, pa nema potrebe opet. I Megane je odlicno dizajniran, ali lijep?! Meni osobno je mnogo ljepsi od 166, i Lancia Thesis takodjer...

  22. #22
    INTCP log dead
    Guest
    Sda možemo reći i našoj dragoj maskoti, anderstirovanisnom VR6. Pa ti čovječe imaš bmw kockicu, pretpostavljam s 4 vrata. Šta ti blebećeš ovdje????

  23. #23
    VR6
    Guest
    Da i?!

  24. #24
    INTCP log dead
    Guest
    Pa imaš tu staru demodiranu kantu i nešto komentiraš dizajn.

  25. #25
    VR6
    Guest
    U svoje vrijeme je to bio vrlo lijep automobil, a i danas je. 166 je ruzna, i ostat ce...

Slične teme

  1. Cijena novog Meganea
    By Dalibor in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-08-2002, 20:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •